zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT ME HIPOTEK 1+1 NE AS...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 58000 € Zone 73 m²

Apartamenti ndodhet nje je pallat te mire administruar 50m larg nga rruga kryesore ne katin e 5 me ashensor dhe eshte i organizuar 1+1. Orjentimi eshte Jug-Lindje-Perendim. Cmimi i apartamentit eshte ...
Ref. ring 505
115 Vizita
Agent
Uejda Tomorri
CENTURY 21 Ring
069 946 7556

Property

SHITET APARTAMENTI 1+1 NE LUNGOMARE!!!...

Vlorë › Vlorë › kompeksi OSLO
Per Shitje: 45000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit te vlores ne Lungomare te kompleksi Oslo. Ndodhet ne nje kompleks me punime shume cilesore 20 metra prane detit. Ka nje siperfaqe prej 65m2...
Ref. ring 480
163 Vizita
Agent
Uejda Tomorri
CENTURY 21 Ring
069 946 7556

Property

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2 NE AST...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Jepet apartament me qira ne Astir . Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenjeje 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ka nje siperfaqe prej 85m2 me nje mobilim bashkekohere. Apartamenti ndodhet ne katin e ...
Ref. ring 479
206 Vizita
Agent
Uejda Tomorri
CENTURY 21 Ring
069 946 7556

Property

JEPET ME QIRA AMBIENTI MULTIFUNKSIONAL...

Tirana › Tirana › Qyteti Studenti
Per Qira: 3000 € Zone 600 m²

Jepet me qira nje super ambient ne zonen e Qytet te Studentit. Ambienti eshte Multifunksional, mund te sherbej per Call Center, Mense etj. Ambienti eshte 600 m2 dhe jepet per vetem 3000 euro. Per m...
Ref. ring 445
146 Vizita
Agent
Uejda Tomorri
CENTURY 21 Ring
069 946 7556

Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E ISH- ...

Tirana › Tirana › Ish Parku
Per Shitje: 95000 € Zone 0 m²

OKAZION!!! Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te mira te Tiranes, te ish parku i autobuseve zona e Universitet Europian te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar 2+1 me nje orjentim Jug -Per...
Ref. ring 444
356 Vizita
Agent
Uejda Tomorri
CENTURY 21 Ring
069 946 7556

Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT ...

Tirana › Tirana › Rruga Qemal Stafa
Per Shitje: 188700 € Zone 0 m²

Apartamenti eshte pjese e nje prej godinave me cilesore prane zones se Stadiumit Qemal Stafa. Apartamenti ka orientimin ne lindje dhe organizim 2+1 me siperfaqe 111 m2 . Apartamenti shitet per 188.700...
Ref. ring 443
117 Vizita
Agent
Uejda Tomorri
CENTURY 21 Ring
069 946 7556

Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE STADIUMI...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 270000 € Zone 135 m²

Apartamenti eshte pjese e nje prej godinave me cilesore prane zones se Stadiumit Qemal Stafa. Apartamenti ka orientimin jug-lindje dhe organizim 3+1+2 (sipsa punimeve eshte arritur 4+1+2) nje sallon n...
Ref. ring 442
208 Vizita
Agent
Uejda Tomorri
CENTURY 21 Ring
069 946 7556

Property

JEPET ME QIRA KATI I 2 I NJE VILE TEK ...

Tirana › Tirana › Hipoteka
Per Qira: 500 € Zone 135 m²

Jepet me qira kati i dyte i nje vile prane kompleksit PANORAMA tek Hipoteka. Apartament 2+1 i mobiluar ne menyre luksoze. Me oborr dhe mundesi per 4 poste parkimi. Me akses ne disa nga rruget kryes...
Ref. ring 295
141 Vizita
Agent
Uejda Tomorri
CENTURY 21 Ring
069 946 7556