zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet Apartament ne nje ndertim te ri...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 88250 € Zone 0 m²

Shitet hyrje 2+1 ne nje nga ndertimet me te reja dhe cilesore ne rrugen e Kavajes. Ndertimi eshte ne proces hipotekimi. Zona ofron parking. Duke qene se ndertesa eshte e re, ne respekt te klientit, ve...
Ref. ring 500
32 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

Shitet apartament ne nje ndertim te ri...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 107250 € Zone 0 m²

Shitet hyrje 2+1 ne nje nga ndertimet me te reja dhe cilesore ne rrugen e Kavajes. Ndertimi eshte ne proces hipotekimi. Zona ofron parking. Duke qene se ndertesa eshte e re, ne respekt te klientit, ve...
Ref. ring 499
20 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

Shitet Apartament 2+1 ne rrugen e Kava...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 85000 € Zone 0 m²

Shitet hyrje 2+1 ne nje nga ndertimet me te reja dhe cilesore ne rrugen e Kavajes. Ndertimi eshte ne proces hipotekimi. Zona ofron parking. Duke qene se ndertesa eshte e re, ne respekt te klientit, ve...
Ref. ring 498
34 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

Shitet hyrje 2+1 ne nje ndertim te ri ...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 85750 € Zone 0 m²

Shitet hyrje 2+1 ne nje nga ndertimet me te reja dhe cilesore ne rrugen e Kavajes. Ndertimi eshte ne proces hipotekimi. Zona ofron parking. Duke qene se ndertesa eshte e re, ne respekt te klientit, ve...
Ref. ring 497
8 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

Shitet Apartament ne nje ndertim te ri...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 87000 € Zone 0 m²

Shitet hyrje 2+1 ne nje nga ndertimet me te reja dhe cilesore ne rrugen e Kavajes. Ndertimi eshte ne proces hipotekimi. Zona ofron parking. Duke qene se ndertesa eshte e re, ne respekt te klientit, ve...
Ref. ring 496
19 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

SHITET SUPER APARTAMENT + GARAZH NE KO...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 90000 € Zone 119 m²

SHITET SUPER APARTAMENT + GARAZH NE KOMPLEKSIN ME TE MIRE TE UNAZES SE RE 'GREEN CITY' PER 90.000EURO. AMBIENTI ESHTE 119.1 M2 BRUTO I ORGANIZUAR NE SALLON TE MADH, 2 DHOMA GJUMI DHE 2 BANJO. PER TE V...
Ref. ring 449
213 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

JEPET ME QIRA OBJEKT 3 KATE NE QENDER ...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Qira: 4000 € Zone 1030 m²

Jepet me qira vile 3 kateshe ne qender te yzberishtit. Objekt sherbimesh te organizuara si me poshet, Kati o, eshte 360 m2, mini market i cili eshte ne pune 70m2, + dqan materjale ndertimi 100m2, + dy...
Ref. ring 393
207 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 2+1 KO...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 113820 € Zone 108 m²

Ofrohen per shitje apartamente 2+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjit...
Ref. ring 382
389 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 2+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 121485 € Zone 115 m²

Ofrohen per shitje apartamente 2+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjit...
Ref. ring 377
303 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 2+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 139125 € Zone 132 m²

Ofrohen per shitje apartamente 2+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjith...
Ref. ring 372
281 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

SHITET APARTAMENTI KOMPLEKSI ARLIS RRU...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 78435 € Zone 74 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjith...
Ref. ring 370
154 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

SHITET APARTAMENT 1+1 RRUGA KAVAJES 78...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 78750 € Zone 75 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Punimet jane nga ato me cilesoret ...
Ref. ring 367
71 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

SHITET APARTAMENTI TE KODRA E DIELLIT ...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 85000 € Zone 107 m²

Apartament 2+1 Per Shitje tek Kodra e Diellit, ne nje prej komplekseve me te mire te zones. Apartamenti ka nje sip 72 m2 + 35 m2 verande, i oganizuar ne 2 dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje, 1 tual...
Ref. ring 330
963 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

SHITET VILE 3 KATE TE FRESKU

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 450000 € Zone 423 m²

Vila ndodhet ne nje zone te qete , prane Fizikes Berthamore, Fresk, vetem 200 metra larg rruges kryesore . Siperfaqja e truallit eshte 430 metra ne te cilen 109 m2 per katin e pare,157 m2 kati i dyte ...
Ref. ring 326
272 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE PALLATET CABE...

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 73000 € Zone 123 m²

Shitet apartamenti 2+1 ne zonen e MIsto Mames prane pallateve Cabej. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit ne nje pallat i cili eshte ndertuar ne vitein 2010 dhe ka punime mjafte cilesore. Ap...
Ref. ring 320
688 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

Shitet apartament 2+1 me verandë

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Shitje: 184000 € Zone 115 m²

Shitet apartament 2+1, në Rrugën "Jordan Misja". Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenjeje bashkë me kuzhinën, 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 një verandë të madhe prej 90 m2.Është...
Ref. ring 312
386 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

Shitet apartament 2+1

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Shitje: 134000 € Zone 111 m²

Shitet apartament 2+1, në Rrugën "Jordan Misja". Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenjeje bashkë me kuzhinën, 2 tualete dhe 1 ballkon. Është në kat të katërt banim, me orient...
Ref. ring 309
432 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

Shitet apartament 1+1

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Shitje: 81400 € Zone 67 m²

Shitet apartament 1+1, në Rrugën "Jordan Misja". Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë ndenjeje bashkë me kuzhinën, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Është në kat të parë banim, me orientim n...
Ref. ring 307
370 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

JEPET ME QIRA NJESI KOMERCIALE DUPLEX ...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 300 € Zone 94 m²

OKAZION!! ULET CMIMI I DUBLEX NGA 350 EURO NE 300 EURO! Jepet me qira njesi komerciale tek unaza e re. Njesia eshte e organizuar ne sistem duplex me shkalle te brendshme. Secili kat ka nje siperfaqe...
Ref. ring 256
399 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

JEPET ME QERA VILE 3 KATESHE TE FRIGOR...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 1000 € Zone 0 m²

Jepet vile me qira tek rruga Siri Kodra. Vila ka siperfaqe totale 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 360m2. Ka oborr te madh dhe relaksues. Ndodhet ne nje zone shume te qete. Eshte e pershtatshme per cerdh...
Ref. ring 231
351 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

SHITET NJESI KOMERCIALE TEK VARRI I BA...

Tirana › Tirana › Varri I Bamit
Per Shitje: 117000 € Zone 78 m²

Shitet njesi komerciale ne nje nga komplekset me te mira te zones. Ne nje ndertim shume cilesore te viteve te fundit. Njesia ndodhet ne nivelin zero te ndertimit dhe ofron mundesine e ushtrimit te shu...
Ref. ring 228
845 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

SHITET NJESI KOMERCIALE TEK RRUGA QEMA...

Tirana › Tirana › Varri I Bamit
Per Shitje: 58500 € Zone 65 m²

Shitet njesi komerciale ne nje ndertim shume cilesor te viteve te fundit. Kjo prone ofron kushte shume e pershtatshme per zyra ose klinika te ndryshme. Prona zoteron certifikate pronesie. Per nje vi...
Ref. ring 227
546 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

SHITET NJESI KOMERCIALE AFER STACIONIT...

Tirana › Tirana › rruga Haxhi Dalliu
Per Shitje: 696300 € Zone 0 m²

Shitet njesi komerciale ne nje ndertim te ri. Njesia ndodhet ne nje zone me akses te menjehershem ne Bulevardin Zogu i Pare, prane ish- stacionit te Trenit, Prokurorise se Pergjithshme dhe Unazes. S...
Ref. ring 210
327 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

Shitet apartament 2+1

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Shitje: 87000 € Zone 121 m²

Shitet apartament 2+1 në Kinostudio, në kompleksin më të mire e cilësor, të sapondërtuar në Tiranë. Ka një organizim shumë të mirë të brendshëm, i ndarë në 2 dhoma gjumi, dhomë ndenjeje, sëbashku me a...
Ref. ring 190
200 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343