zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1

Tirana › Tirana › Petro nini
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Apartament 1+1 me siperfaqe 66m2 perballe shkolles Petro Nini. Organizohet ne nje sallon me ambjent gatimi, dhome gjumi, koridor dhe ballkon, me orientim jug-perendim. Ndodhet ne katin e 9-te ne pal...
Ref. bridge 506
38 Vizita
Agent
Arsid Bala
CENTURY 21 Bridge
0692412010

Property

SHITET VILE NE ELBASAN

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Shitje: 160000 € Zone 0 m²

Shitet vile ne Elbasan ne lagjen Emin Matraxhiu. Kati i pare i viles eshte i organizuar ne 2 koridore, nje kuzhine gatimi, nje ambjent ngrenjeje dhe magazine ndersa ne katin e dyte ka nje sallon te ma...
Ref. bridge 496
56 Vizita
Agent
Arsid Bala
CENTURY 21 Bridge
0692412010

Property

SHITET TOKE PLUS BIZNES NE ELBASAN

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Shitje: 150000 € Zone 0 m²

Shitet toke me siperfaqe 7500m2 ne Elbasan. Toka disponon: Sere me ngrohje me siperfaqe 1200m2 Klime te kontrolluar automatike Hapje anesore dhe te siperme automatike Lartesia 7.5m 10 000 vaz...
Ref. bridge 493
45 Vizita
Agent
Arsid Bala
CENTURY 21 Bridge
0692412010

Property

DYQAN PER QIRA TEK SELVIA

Tirana › Tirana
Per Qira: 750 € Zone 100 m²

Jepet me qira ambient komercial me siperfaqe 100 m2. Ky ambient ndodhet tek kryqezimi i Selvise, ngjitur me Sparin. Ndodhet buze rruge ne nje zone me kalueshmeri te larte. Per nje vizite ne prone na k...
Ref. bridge 471
53 Vizita
Agent
Arsid Bala
CENTURY 21 Bridge
0692412010

Property

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA PERBALL...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 550 € Zone 118 m²

Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Me nje siperfaqe prej 108m2 ai organizohet ne dy dhoma, nje sallon te madh dhe dy tualete. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra pasi ofro...
Ref. bridge 470
233 Vizita
Agent
Arsid Bala
CENTURY 21 Bridge
0692412010

Property

DYQAN PER SHITJE TEK SELVIA

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 300000 € Zone 100 m²

Shitet ambient komercial me siperfaqe 100 m2. Ky ambient ndodhet tek kryqezimi i Selvise, ngjitur me Sparin. Ndodhet buze rruge ne nje zone me kalueshmeri te larte. Per nje vizite ne prone na kontakto...
Ref. bridge 469
76 Vizita
Agent
Arsid Bala
CENTURY 21 Bridge
0692412010

Property

APARTAMENT 2+1 NE BLLOK

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Bllokut, perballe Izzy Living. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Eshte i organizuar ne 2 dhoma, 1 dhome ndenjeje, 2 tualete dh...
Ref. bridge 452
124 Vizita
Agent
Arsid Bala
CENTURY 21 Bridge
0692412010