zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE PLAZHIN ILIRI...

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Shitje: 95000 € Zone 173 m²

Shitet apartament 3+1 ne zonen e plazhit "Iliria". Apartamenti ka nje organizim shume te mire, ne katin e dyte te nje ndertese 5 kateshe. Perbehet nga: dhome ndenje shume e bollshme, tre dhoma gjumi, ...
Ref. smart 371
271 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NE REZIDE...

Tirana › Tirana › Kompleksi Magnet
Per Qira: 350 € Zone 123 m²

Jepet me qira apartament 3+1 ne kompleksin Magnet! Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje, tre dhoma gjumi, ballkon, dy tualete. Mund te shfrytezohet per zyra ose per banim. Ndodhet ne katin e kate...
Ref. smart 369
54 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE REZIDE...

Tirana › Tirana › Kompleksi Magnet
Per Qira: 300 € Zone 92 m²

Jepet me qIra apartament 2+1 ne Rezidencen MAGNET. Apartamenti eshte i ri, pjese e nje godine te re gjithashtu brenda kompleksit modern rezidencial, i shtruar teresisht me parket , me rifinitura...
Ref. smart 368
82 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE RR " K...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 160 € Zone 64 m²

Jepet me qira apartament 2+1 . Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues ne rr e "kavajes". Pallati ka pamje nga rruga kryesore. Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane persa i perket l...
Ref. smart 361
157 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

SHITET APARTAMENT 3 + 1 NE KOMBINAT !...

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Shitje: 56000 € Zone 91 m²

Shitet apartament 3+ 1 ne Rr " Llambi Bonata" ne Kombinat. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati egzistues. Perbehet nga dhome ndenje dhe gatimi ,nje korridor i cili ben lidhjen me tre...
Ref. smart 343
276 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

SHITET APARTAMENT I SAPOPERFUNDUAR, 2+...

Tirana › Tirana › Farmacia 10
Per Shitje: 110000 € Zone 110 m²

Shitet apartament i sapoperfunduar te Farmacia 10 ! Godina eshte tete kateshe me dy kate parkim nentoke. Apartamenti ndodhet ne katin e trete me orientim Jug/Perendim. Perbehet nga dy dhoma gjumi, d...
Ref. smart 338
200 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

SHITET 6700 M TOKE NE YZBERISHT!

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: Zone 0 m²

Shitet 6700 m toke ne Yzberisht. Toka eshte e pershtatshme per ndertimin e fabrikave apo magazina te medha. Per info te metejshme apo nje shoqerim ne prone ju lutem telefononi : 0672021560!...
Ref. smart 333
58 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

SHITET 2400 M TOKE NE YZBERISHT!

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: Zone 0 m²

Shitet 2400 m toke ne Yzberisht! Toka ndodhet ne nje zone shume te mire. Ne rr" Sejdo Kamberi" . E pershtatshme per ndertime vilash apo fabrika, magazina. Per informacione te metejshme apo per nje viz...
Ref. smart 331
35 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

SHITEN 4600 M TOKE NE YZBERISHT!

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: Zone 0 m²

Shiten 4600 m toke ne Yzberisht! Toka ndodhet afer rr" Fabrika e Qelqit" . Ndodhet ne nje zone me vila . Per me shume informacione apo per ta pare nga afer pronen ju lutem kontaktoni: 0672021560!...
Ref. smart 330
27 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM / KAVAJ...

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 26000 € Zone 60 m²

Shitet apartament 1+1 ne Golem / Kavaje. Apartamenti ndodhet ne qender te Golemit, ne nje nga zonat e plazhit me te populluara dhe me te frekuentuara. Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje, nje dh...
Ref. smart 325
177 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE RR E "KOSOV...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: Zone 157 m²

Shitet apartament 3+1 ne rr e " Kosovareve". Apartamenti ndodhet ne nje godine te re e cila perfundon brenda vitit. Godina ka punime shume cilesore,perbehet nga 3 kate poste parkimi nentoke, 3 kate a...
Ref. smart 317
319 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

SHITET TOKE NE FIER

Fier › Fier
Per Shitje: 68000 € Zone 0 m²

Shitet toke ne Fier, ne rrugen lidhese te fshatit Hamil.Toka eshte ngjitur me Bypass-i i Fierit!...
Ref. smart 303
28 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

SHITET TOKE NE MBROSTAR , FIER!

Fier › Fier
Per Shitje: 220000 € Zone 0 m²

Shitet 2200 metra toke ne Mbrostar, Fier. Toka eshte pajisur me leje per shesh ndertimi. Ndodhet ne nje zone shume te pershtashme per zhvillimin e bizneseve, fabrika, hotele, restorante, magazina te ...
Ref. smart 302
29 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE RR ...

Tirana › Tirana › Tefta Tashko Koco
Per Qira: 200 € Zone 36 m²

Jepet me qira ambient komercial 36 metra prane rr" Tefta Tashko". Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, afer qendres dhe pazarit te ri. Ambienti mund te shfrytezohet per dyqane , zyra ose bi...
Ref. smart 293
149 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE KOMUNA E PAR...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 110000 € Zone 100 m²

Shitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit. Ndertim i ri, kati i 1 banim. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, gatimi , 1 tualet , ballkon. Apartamenti eshte me parket dhe i mobiluar...
Ref. smart 292
529 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

JEPET ME QIRA OSE SHITET AMBIENT KOMER...

Tirana › Tirana › Hoxha Tahsim
Per Shitje: 90000 € Zone 60 m²

Jepet me qira ose shitet ambient komercial ne rr "Tefta Tashko-Koco", mbrapa ministrise se Jashtme, prane Zyres se Punes. Kati 0, 60 metra , ne pallat te ri. Ambienti eshte i pershtatshem per lokal o...
Ref. smart 291
219 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE KOMPLEKSIN " ...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 87000 € Zone 96 m²

Shitet apartament i ri 2+1 ne kompleksin " kontakt" , Rr" Ndre Mjeda". Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te Tiranes. Parkim nentoke, hapesira gjelberimi dhe kende lojrash per femije...
Ref. smart 289
1168 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RR " 5 MAJI"...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 56000 € Zone 76 m²

Shitet apartament 2+1 ne rr "5 Maji". Apartamenti eshte ne katin e peste te nje pallati te ri , pa ashensor , ngjitur me "Concord" center. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe gatimi, nje tual...
Ref. smart 283
817 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT KOMER...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: Zone 64 m²

Shitet ose jepet me qira ambient komercial 64 m ne zonen e "Myslym Shyri" Per shitje : 5000 euro metri ndersa qira 15 euro metri. Godina perfundon shume shpejt. Nese jeni te interesuar te ndertoni biz...
Ref. smart 280
151 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT KOMER...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: Zone 39 m²

Shitet ose jepet me qira ambient komercial 39.2 metra ne "Myslym Shyr" . Shitje : 5000 metri . qira : 15 euro metri. . Godina perfundon shume shpejt. Nese jeni te interesuar te ndertoni biznesin tuaj ...
Ref. smart 279
102 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT KOME...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: Zone 51 m²

Shitet ose jepet me qira ambient komercial 51.7 m ne zonen e "Myslym Shyri" Per shitje : 5000 euro metri ndersa qira 15 euro metri. Godina perfundon shume shpejt. Nese jeni te interesuar te ndertoni b...
Ref. smart 278
58 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT KOMER...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: Zone 42 m²

Shitet ose jepet me qira ambient komercial 42.5 m ne zonen e "Myslym Shyri" Per shitje : 5000 euro metri ndersa qira 15 euro metri. Godina perfundon shume shpejt. Nese jeni te interesuar te ndertoni...
Ref. smart 275
51 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT KOMER...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: Zone 73 m²

Shitet ose jepet me qira njesi komerciale 73.5 metra ne rr " Shyqyri Berxolli " .Nese jeni te interesuar te ndertoni biznesin tuaj ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ju lutem per informacione te m...
Ref. smart 274
69 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE 650 METRA NE "...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: Zone 650 m²

Shitet njesi komerciale 650 metra ne rr " Shyqyri Berxolli " . Siperfaqja mund te ndahet ne dy pjese ne varesi te kerkesave te klientit. Eshte e pershtatshme per biznese si : markete, qender estetike...
Ref. smart 273
74 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560