zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QERA SUPER AMBIENT KOMERCIAL...

Tirana › Tirana
Per Qira: 450 € Zone 0 m²

JEPET ME QERA SUPER AMBIENT KOMERCIAL 110 M2 NE ASTIR.,ME SISTEM AJRIMI DHE KONDICIONER DHE NJE BANJO.ESHTE PERDORUR PER CALL CENTER PERPARA.AMBIENTI TE JEP MUNDESINE PER SHUMELLOJSHMERI AKTIVITETESH....
Ref. ring 473
132 Vizita
Agent
Jetmir Hoxha
CENTURY 21 Ring
069 916 5439
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE NE ...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 63000 € Zone 0 m²

Shitet apratament 2+1+ verande+ ballkon ne Yzberisht,apartamenti eshte me Hipoteke dhe eshte i mire organizuar me nje siperfaqe totale 97 m2 ndodhet ne katin e 10 te nje pallati 10 katesh .Apartament...
Ref. ring 467
221 Vizita
Agent
Jetmir Hoxha
CENTURY 21 Ring
069 916 5439
Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 1+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 78750 € Zone 75 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjit...
Ref. ring 378
263 Vizita
Agent
Jetmir Hoxha
CENTURY 21 Ring
069 916 5439
Property

SHITET APARTAMENTI 1+1 RRUGA KAVAJES K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 78435 € Zone 74 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjith...
Ref. ring 371
146 Vizita
Agent
Jetmir Hoxha
CENTURY 21 Ring
069 916 5439
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TE PETRO NINI...

Tirana › Tirana › Petronini
Per Shitje: 260000 € Zone 95 m²

Shitet ambient komercial ne rrugen Margarita Tutulani me siperfaqe 95.5 m2. Ambienti eshte i organizuar ne nje dhome dhe nje tualet, ndodhet buze rruges kryesore dhe eshte totalisht me fasade xhami ck...
Ref. ring 360
340 Vizita
Agent
Jetmir Hoxha
CENTURY 21 Ring
069 916 5439
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK BRRAKA. CMIM...

Tirana › Tirana › rruga Haxhi Dalliu
Per Shitje: 91780 € Zone 70 m²

Shitet apartament 1+1 ne nje ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne nje zone me akses te menjehershem ne Bulevardin Zogu i Pare, prane ish- stacionit te Trenit, Prokurorise se Pergjithshme dhe Unazes. ...
Ref. ring 225
171 Vizita
Agent
Jetmir Hoxha
CENTURY 21 Ring
069 916 5439
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 AFER STACIONIT T...

Tirana › Tirana › rruga Haxhi Dalliu
Per Shitje: 93730 € Zone 72 m²

Shitet Apartament 1+1 ne nje ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne nje zone me akses te menjehershem ne Bulevardin Zogu i Pare, prane ish- stacionit te Trenit, Prokurorise se Pergjithshme dhe Unazes. ...
Ref. ring 216
212 Vizita
Agent
Jetmir Hoxha
CENTURY 21 Ring
069 916 5439
Property

Shitet apartament 2+1, në Kinostudio...

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Shitje: 84000 € Zone 116 m²

Shitet apartament 2+1 në Kinostudio, në kompleksin më të mire e cilësor, të sapondërtuar në Tiranë. Ka një organizim shumë të mirë të brendshëm, i ndarë në 2 dhoma gjumi, dhomë ndenjeje, sëbashku me a...
Ref. ring 184
304 Vizita
Agent
Jetmir Hoxha
CENTURY 21 Ring
069 916 5439
Property

Shitet apartament 2+1në Kinostudio

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Shitje: 83000 € Zone 115 m²

Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më të mira të Tiranës. Është i pozicionuar në kat të parë banim dhe të tretë ndërtim. Ka një organizim shumë të mirë të brendshëm, i ndarë në dy dhoma gjumi, ...
Ref. ring 170
399 Vizita
Agent
Jetmir Hoxha
CENTURY 21 Ring
069 916 5439
Property

Jepet apartament 2+1 me qira, në Qendë...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 900 € Zone 75 m²

Apartamenti ndodhet në katin e 4-të, të një pallati të sapondërtuar. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon me ambient gatimi, 1 tualet, korridor dhe ballkon. Është i mobiluar në mënyrë moderne, duke of...
Ref. ring 169
663 Vizita
Agent
Jetmir Hoxha
CENTURY 21 Ring
069 916 5439
Property

Jepet apartament 2+1 me qira, në Qendë...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 1000 € Zone 100 m²

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të, në një nga pallatet më të mira në Tiranë. Organizohet në 2 dhoma gjumi, sallon me ambient gatimi, 1 tualet, korridor dhe ballkon. Është i mobiluar në mënyrë modern...
Ref. ring 167
632 Vizita
Agent
Jetmir Hoxha
CENTURY 21 Ring
069 916 5439
Property

Jepet me qira ambient komercial

Tirana › Tirana › Nobis
Per Qira: 1300 € Zone 165 m²

Jepet me qira ambient komercial me siperfaqe 165 m² dhe me çmim 1300 euro. Ambienti është i organizuar në një hapësirë të bollshme, një dhomë, një depo dhe dy tualete. Është i përshtatshëm për aktivit...
Ref. ring 157
424 Vizita
Agent
Jetmir Hoxha
CENTURY 21 Ring
069 916 5439
Property

Shitet njesi biznesi ne Astir

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 231000 € Zone 0 m²

Shitet njesi biznesi ne Astir rruga Mikel Maruli ne katin e dyte me siperfaqe 210m2. Aktualisht funksionon si njesi administrative. Vendodhja e dyqanit ofron fasilitete te ndryshme. Per me shume info...
Ref. ring 148
378 Vizita
Agent
Jetmir Hoxha
CENTURY 21 Ring
069 916 5439
Property

SHITET TOKE PERBALLE QENDRES TREGTARE ...

Tirana › Tirana › Mjull › Bathore
Per Shitje: 1300000 € Zone 0 m²

Shitet tokë me sipërfaqe 6500m2, pranë Qendrës Tregtare TEG. Zonë me potencial të lartë ndërtimi për vila, komplekse banimi. Përreth janë ndërtuar residenca me një rritje të konsiderueshme në investim...
Ref. ring 114
367 Vizita
Agent
Jetmir Hoxha
CENTURY 21 Ring
069 916 5439