zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QERA TEK RR...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 1200 € Zone 0 m²

Jepet ambient komercial me qera ne rrugen Teodor Keko perball karburant Kastratit.Ambienti ka nje siperfaqje prej 230 m2 e cila te dhuron mundesine e cdo lloj aktiviteti,ambienti ndodhet krahe rruge d...
Ref. ring 491
46 Vizita
Agent
Theodoros Gjikondaj
CENTURY 21 Ring
069 790 5555
Property

SHITE OSE JEPET ME QERA SUPER VILE NE ...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 460000 € Zone 0 m²

SHITET SUPER VILE NE ZONEN E ASTIRIT ME HIPOTEKE TE RREGULLT,ME NJE SIPERFAQE TE BRENDSHME PREJ 670 M2 DHE TRUALL 460 M2. VILA NDODHET NE NJE ZONE MJAFT TE FAVORSHME ,JEPET EDHE ME QERA PER ZYRA....
Ref. ring 472
178 Vizita
Agent
Theodoros Gjikondaj
CENTURY 21 Ring
069 790 5555
Property

SHITET DYQAN GJYSEM DUPLEX TEK DERVENI...

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 28000 € Zone 55 m²

SHITET DYQAN TEK KOMPLESKI DERVENI,DYQANI ESHTE RIKONSTRUKTURUAR SI GJYSEM DUPLEX ,RINOVUAR TOTALISHT NGA FILLIMI DYQANI VJEN ME NJE SUPER CMIM PER VETEM 28.000 EURO PER ME SHUME TELEFONONI 06979055...
Ref. ring 471
240 Vizita
Agent
Theodoros Gjikondaj
CENTURY 21 Ring
069 790 5555
Property

JEPET DYQAN ME QERA PER 400 EURO!!!

Tirana › Tirana › Laprake
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

JEPET DYQAN ME QERA PER 400 EURO/MUAJ Dyqan ndodhet ne rruge kryesore dhe eshte ne pozicion mjafte te favorshem per ecurin e biznesit pasi ambienti ndodhet tek stacioni autobuzit. Ambienti ka nje s...
Ref. ring 464
76 Vizita
Agent
Theodoros Gjikondaj
CENTURY 21 Ring
069 790 5555
Property

SHITET APARTAMENT 1+1.PER VETEM 41.000...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 41000 € Zone 66 m²

Shitet apartament 1+1 tek unaza e re,pallat i ri.Apartamenti ka nje orientim nga jugu dhe me ndricim natyral gjate gjithe kohes.Ka nje siperfaqje prej 66 m2 dhe eshte ne proces hopetikimi.Kati i 5 i b...
Ref. ring 463
288 Vizita
Agent
Theodoros Gjikondaj
CENTURY 21 Ring
069 790 5555
Property

JEPET AMBIENT ME QIRA PER ZYRA NE ZONE...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 250 € Zone 100 m²

JEPET AMBIENT ME QIRA PER ZYRA NE ZONEN E ASTIRIT PERBALLE HOTEL ROLAND PER 240 EURO. AMBIENTI ESHTE 100 m2....
Ref. ring 448
78 Vizita
Agent
Theodoros Gjikondaj
CENTURY 21 Ring
069 790 5555