zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet toke ne Radhime!

Vlorë › Vlorë › Rradhime
Per Shitje: Zone 4100 m²

Shitet toke ne Radhim me siperfaqe 4100m2, 80m larg nga bregdeti. Prona disponon certifikat te rregullt pronesie. Kontakto per me shume informacion, Silvi Merdani me nr kontakti 069 80 80 190....
Ref. INFO 1555
48 Vizita
Agent
Silvana Merdani
CENTURY 21 Info Prona
+355698080190
Property

Shitet apartament 1+1 ne Qender!

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 68000 € Zone 58 m²

Shitet apartament 1+1 te Rruga "Reshit Collaku", apartament ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e 3 banim, te fundit. Siperfaqja e tij eshte 58.6m2, me dokumentacion te rregullt hipotekor. Eshte...
Ref. INFO 1525
582 Vizita
Agent
Silvana Merdani
CENTURY 21 Info Prona
+355698080190
Property

Shitet apartament 1+1 ne Astir !

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 47500 € Zone 55 m²

Shitet apartament 1+1 ne Astir, (150m prane Viles L). Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje verande te madhe prej 63m2. Ka dokumentacion te rregull...
Ref. INFO 1521
965 Vizita
Agent
Silvana Merdani
CENTURY 21 Info Prona
+355698080190
Property

Jepet apartament me qira te Ish Ekspoz...

Tirana › Tirana › Ish Ekspozita
Per Qira: 330 € Zone 110 m²

Jepet me qira apartament te Ish Ekspozita. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, nje sallo, dy tualete dhe dy ballkon. Ndodhet ne pallat te ri me ashensor, ne katin e 5. Apartamenti eshte bosh (Vetem me kuz...
Ref. INFO 1518
388 Vizita
Agent
Silvana Merdani
CENTURY 21 Info Prona
+355698080190
Property

Shitet apartament 1+1 te rruga Jordan ...

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Shitje: 55000 € Zone 65 m²

Shitet apartament 1+1 te rruga Jordan Misja, te Stacioni i Trenit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e 7 banim, me siperfaqe 58m2 neto dhe 65 m2 bruto. Apartamenti ka dokume...
Ref. INFO 1516
418 Vizita
Agent
Silvana Merdani
CENTURY 21 Info Prona
+355698080190
Property

Jepet me qira zyre te Komuna e Parisit...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 500 € Zone 100 m²

Jepen zyra me qira te Komuna e Parisit, ne pallat te ri me ashensor. Ndodhen ne katin e pare, me siperfaqe 100m2. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra, per klinike dentare, per estetik etj. (Ndodh...
Ref. INFO 1515
223 Vizita
Agent
Silvana Merdani
CENTURY 21 Info Prona
+355698080190
Property

Jepet me qira dyqan te Garda!

Tirana › Tirana › Garda
Per Qira: 300 € Zone 35 m²

Jepet me qira dyqan te Garda, rruga "Lidhja e Prizrenit'. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra, noteri, butik dhe cdo biznes tjeter..Kati 0. Cmimi eshte 300 euro neto. Kontakto per me shume info...
Ref. INFO 1498
138 Vizita
Agent
Silvana Merdani
CENTURY 21 Info Prona
+355698080190
Property

Jepet me qira dyqan te Garda!

Tirana › Tirana › Garda
Per Qira: 250 € Zone 29 m²

Jepet me qira dyqan te Garda. SIperfaqja e ambientit eshte 28m2 sebashku me tualetin. Ambienti mund te funksionoj per zyre, noteri, butik etj. Dyqani nuk ndodhet ne rruge kryesore, kati 0. Cmimi esht...
Ref. INFO 1497
133 Vizita
Agent
Silvana Merdani
CENTURY 21 Info Prona
+355698080190
Property

Shitet Apartament 1+1 te Shallvaret, Q...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 125000 € Zone 90 m²

Shitet apartament te Shallvaret, shume prane Qendres. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, shume mire i administruar, ne katin e 8. Me nje siperfaqje totale prej 90m2 me tualet me dritare. Dhe n...
Ref. INFO 1489
267 Vizita
Agent
Silvana Merdani
CENTURY 21 Info Prona
+355698080190
Property

Shitet toke ne Sauk (Mjull-Bathore)....

Tirana › Tirana › Sauk
Per Shitje: 66500 € Zone 700 m²

Shitet toke ne Sauk, Mjull-Bathore. Siperfaqja 700m2, toka ka dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion, kontaktoni Silvi Merdani me nr kontakti 069 80 80 190....
Ref. INFO 1476
204 Vizita
Agent
Silvana Merdani
CENTURY 21 Info Prona
+355698080190
Property

Jepet me qira apartament 3+1+2 te Shko...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 650 € Zone 126 m²

Jepet me qira apartament 3+1+2 te Shkolla e Baletit, te rruga "Mihal Grameno". Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi, nje sallon, dy tualete dhe dy ...
Ref. INFO 1468
80 Vizita
Agent
Silvana Merdani
CENTURY 21 Info Prona
+355698080190
Property

Shitet dyqan ne Yzberisht!

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 43000 € Zone 52 m²

Shitet dyqan ne Yzberisht, me siperfaqe 42m2 neto me hapesire te bollshme dhe nje tualet. Me pare ka funksionuar si parukeri. Dyqani ka dokumentacion te rregullt. Kontakto per me shume informacion,...
Ref. INFO 1455
194 Vizita
Agent
Silvana Merdani
CENTURY 21 Info Prona
+355698080190
Property

Jepet me qira 1+1 te Kodra e Diellit!...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 300 € Zone 75 m²

Jepet me qira apartament 1+1 te Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne kati e dyte, e mobiluar, gjithashtu ka edhe nje depo te bollshme. Cmimi eshte 300 euro i padiskutueshem. Kontakto per me shu...
Ref. INFO 1454
452 Vizita
Agent
Silvana Merdani
CENTURY 21 Info Prona
+355698080190
Property

Shitet apartament 2+1 te Shkolla e Bas...

Tirana › Tirana › Shkolla e Bashkuar
Per Shitje: 50000 € Zone 110 m²

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Ka dy dhoma gjumi, nje sallon dhe dy tualete. (nuk ka ballkon). Apartamenti ndodhet ne katin e 8 pa ashensor. Kontakto per me shume informacion, Silvi Merdani me nr ...
Ref. INFO 1435
1061 Vizita
Agent
Silvana Merdani
CENTURY 21 Info Prona
+355698080190
Property

Shitet lokal te Selvia

Tirana › Tirana › Selvia
Per Shitje: 350000 € Zone 127 m²

Shitet lokal i sapo perfunduar te Selvia, prane gjimnazit Partizani. Lokali eshte me siperfaqe te brendshme 107m2 dhe 2 veranda nga te dy anet e lokalit. (Lokali eshte i dhene me qira me vleren 1200e...
Ref. INFO 1433
247 Vizita
Agent
Silvana Merdani
CENTURY 21 Info Prona
+355698080190
Property

Shitet apartament 2+1+2 te Kompleksi H...

Tirana › Tirana › Selvia
Per Shitje: 145600 € Zone 114 m²

Shitet apartament 2+1+2 te Kompleksi Halili. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne katin e dyte. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Orientimi i apartamentit eshte ...
Ref. INFO 1430
292 Vizita
Agent
Silvana Merdani
CENTURY 21 Info Prona
+355698080190
Property

Vile per qira ne Selite!

Tirana › Tirana › Selite
Per Qira: 1200 € Zone 250 m²

Jepet vile me qira ne Selite! Vila eshte 3 kateshe e pa mobiluar. Mundesi e mire investimi per zyra. Per me shume informacion kontaktoni Silvana Merdani!...
Ref. INFO 1429
116 Vizita
Agent
Silvana Merdani
CENTURY 21 Info Prona
+355698080190
Property

Jepet apartament 1+1 me qira te Kopsht...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 270 € Zone 73 m²

Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar te Kopshti zoologjik. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 eshte i organizuar me nje dhome ndenje nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne...
Ref. INFO 1428
768 Vizita
Agent
Silvana Merdani
CENTURY 21 Info Prona
+355698080190