zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET PER QIRA APARTAMENT 1+1 TEK KOMP...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 300 € Zone 84 m²

Jepet per Qira apartament 1+1 tek kompleksi "Panorama" prane (Hipotekes). Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, te mire-administruar dhe ofron sherbimin e dy ashensoreve. Ndodhet ne katin e 5, siperf...
Ref. bridge 518
147 Vizita
Agent
Hejdison Renja
CENTURY 21 Bridge
0697778932
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT KOMER...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 385000 € Zone 0 m²

Ambient komercial (Dyqan) per Shitje (385,000 Euro) dhe Qira (1500 Euro) midis rruges Kavajes dhe rruges Durresit, "Rruga Mihal Duri" Ndodhet ne katin 0 te nje ndertese 8-kateshe buze rruge, me siper...
Ref. bridge 512
441 Vizita
Agent
Hejdison Renja
CENTURY 21 Bridge
0697778932
Property

Jepet per Shitje dhe Qira ambient kome...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 180000 € Zone 303 m²

Shitet dhe jepet me Qira ambient komercial (Dyqan) ne Fresk me siperfaqe te brendshme 149.3m2 dhe verande 154m2, ne total 303m2. Ndodhet ne katin 0 te nje godine 8-kateshe e ndertuae rreth viteve-201...
Ref. bridge 498
114 Vizita
Agent
Hejdison Renja
CENTURY 21 Bridge
0697778932
Property

Jepet apartament per Qira

Tirana › Tirana
Per Qira: 1000 € Zone 130 m²

Jepet me Qira apartament 130.24m2 prane sheshit Willson. Ndodhet ne katin e dyte dhe organizohet nga bashkimi i dy apartamenteve. Ka funksionuar si qender estetike dhe mund te shfrytezohet per bizne...
Ref. bridge 492
24 Vizita
Agent
Hejdison Renja
CENTURY 21 Bridge
0697778932
Property

Shitet Dupleks ne Myslym Shyri

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 190000 € Zone 212 m²

Jepet per shitje Dupleks me siperfaqe 212m2 ne zonen e Myslym Shyrit Ndodhet ne katin e 6-te, te nje pallati ekzistues me orientim Jug/Lindje Kati i pare organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon me ambi...
Ref. bridge 483
137 Vizita
Agent
Hejdison Renja
CENTURY 21 Bridge
0697778932
Property

Magazine per Qira

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Qira: 2500 € Zone 6000 m²

Jepet Magazine me qira ne Kombinatin Metalurgjik Elbasan. Siperfaqe totale: 6000 m2 Siperfaqe objekti: 1300m2 + 700 kapanon Cmimi: 2500 euro. Ambjenti i rikonstruktuar ne 2018. Per nje vizite ne ...
Ref. bridge 479
44 Vizita
Agent
Hejdison Renja
CENTURY 21 Bridge
0697778932
Property

Magazine per Qira

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Qira: 1500 € Zone 4000 m²

Magazine me qira ne qytetin e Elbasanit brenda Kombinatit Metalurgjik. Siperfaqe totale: 4000 m2 Siperfaqe objekti: 1000m2 Cmimi: 1500euro Ambjenti i rikonstruktuar ne 2018 totalisht. Per nje vi...
Ref. bridge 478
56 Vizita
Agent
Hejdison Renja
CENTURY 21 Bridge
0697778932
Property

Dyqan per Qira prane Pallatit me Shigj...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Qira: 280 € Zone 45 m²

Jepet me Qira Dyqan me siperfaqe /40m2 dhe me lartesi /3.50m. Ambienti ndodhet prane Pallatit me Shigjeta tek karburant Kastrati, ne Bulevard. Organizohet nga nje ambient ku fasada e xhamit prej /20...
Ref. bridge 468
127 Vizita
Agent
Hejdison Renja
CENTURY 21 Bridge
0697778932
Property

Hotel per shitje tek Shkembi i Kavajes...

Durrës › GOLEM
Per Shitje: 1400000 € Zone 0 m²

Shitet Hotel,bar,restorant,piceri dhe ambient per Club te Shkembi i Kavajes. Hoteli eshte aktualisht ne gjendje pune dhe mjaft i frekuentuar ne sezonin e plazhit. Hoteli ka 5 kate dhe organizohet ne...
Ref. bridge 466
115 Vizita
Agent
Hejdison Renja
CENTURY 21 Bridge
0697778932
Property

Ofrohet apartament 2+1 ne Qender per Q...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 500 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet prane Pazarit te Ri-(Qender) ne rrugen-Hoxha Tasim Organizohet ne 2 dhoma gjumi te shtruara me parket, sallon me ambient gatimi, 2 tualete, koridor lidhes duke bere ndarjen me zon...
Ref. bridge 459
489 Vizita
Agent
Hejdison Renja
CENTURY 21 Bridge
0697778932
Property

Shitet Bar Kafe Te Stadiumi´Qemal Staf...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 2000000 € Zone 353 m²

Shitet ambjent komercial me nje siperfaqe te brendshme prej 293 m2. Ambienti funksionon prej vitesh si Bar Kafe. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, i pozicionuar midis Stadiumit Q...
Ref. bridge 453
186 Vizita
Agent
Hejdison Renja
CENTURY 21 Bridge
0697778932