zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Magazine per Qira

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Qira: 2500 € Zone 6000 m²

Jepet Magazine me qira ne Kombinatin Metalurgjik Elbasan. Siperfaqe totale: 6000 m2 Siperfaqe objekti: 1300m2 + 700 kapanon Cmimi: 2500 euro. Ambjenti i rikonstruktuar ne 2018. Per nje vizite ne ...
Ref. bridge 479
18 Vizita
Agent
Edison Renja
CENTURY 21 Bridge
0697778932

Property

Magazine per Qira

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Qira: 1500 € Zone 4000 m²

Magazine me qira ne qytetin e Elbasanit brenda Kombinatit Metalurgjik. Siperfaqe totale: 4000 m2 Siperfaqe objekti: 1000m2 Cmimi: 1500euro Ambjenti i rikonstruktuar ne 2018 totalisht. Per nje vi...
Ref. bridge 478
20 Vizita
Agent
Edison Renja
CENTURY 21 Bridge
0697778932

Property

Dyqan per Qira prane Pallatit me Shigj...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Qira: 280 € Zone 45 m²

Jepet me Qira Dyqan me siperfaqe /40m2 dhe me lartesi /3.50m. Ambienti ndodhet prane Pallatit me Shigjeta tek karburant Kastrati, ne Bulevard. Organizohet nga nje ambient ku fasada e xhamit prej /20...
Ref. bridge 468
53 Vizita
Agent
Edison Renja
CENTURY 21 Bridge
0697778932

Property

Hotel per shitje tek Shkembi i Kavajes...

Durrës › GOLEM
Per Shitje: 1400000 € Zone 0 m²

Shitet Hotel,bar,restorant,piceri dhe ambient per Club te Shkembi i Kavajes. Hoteli eshte aktualisht ne gjendje pune dhe mjaft i frekuentuar ne sezonin e plazhit. Hoteli ka 5 kate dhe organizohet ne...
Ref. bridge 466
58 Vizita
Agent
Edison Renja
CENTURY 21 Bridge
0697778932

Property

Ofrohet apartament 2+1 ne Qender per Q...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 500 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet prane Pazarit te Ri-(Qender) ne rrugen-Hoxha Tasim Organizohet ne 2 dhoma gjumi te shtruara me parket, sallon me ambient gatimi, 2 tualete, koridor lidhes duke bere ndarjen me zon...
Ref. bridge 459
155 Vizita
Agent
Edison Renja
CENTURY 21 Bridge
0697778932

Property

Shitet Bar Kafe Te Stadiumi´Qemal Staf...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 2000000 € Zone 353 m²

Shitet ambjent komercial me nje siperfaqe te brendshme prej 293 m2. Ambienti funksionon prej vitesh si Bar Kafe. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, i pozicionuar midis Stadiumit Q...
Ref. bridge 453
94 Vizita
Agent
Edison Renja
CENTURY 21 Bridge
0697778932