zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet Ambient Komercial te Zogu i Zi...

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Shitje: 162000 € Zone 65 m²

Shitet Ambient Komercial te Zogu i Zi, me një sipërfaqe 65m2, në katin zero të një pallati të ri. Ambienti ka një fasadë prej 4m të gjerë dhe 2m lartësi. Pozicioni në të cilin ndodhet ky ambient e b...
Ref. atrium 370
88 Vizita
Agent
Hans Abazi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 22 17 107
Property

Jepet me Qira Apartament 1+1 te Matern...

Tirana › Tirana › materniteti i ri
Per Qira: 240 € Zone 0 m²

Jepet me Qira Apartament 1+1 te Materniteti i R, në katin e dytë të një ndërtese dy katëshe me hyrje të veçuar. Apartamenti organizohet në një dhomë gjumi, një tualet, një sallon dhe një ambient gati...
Ref. atrium 369
224 Vizita
Agent
Hans Abazi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 22 17 107
Property

Shitet Ambient Komercial Te 5 Maji.

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 180000 € Zone 60 m²

Shitet Ambient Komercial te 5 Maji,brenda Qendres Concord. Ambienti ka nje siperfaqe prej 60 m2 . Disponon certifikate pronesie. Ambienti me para ka funksionuar si bar,por qe mund te perdoret dhe per...
Ref. atrium 361
62 Vizita
Agent
Hans Abazi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 22 17 107
Property

Shitet ambient komercial te ish stacio...

Tirana › Tirana › ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re
Per Shitje: 210000 € Zone 100 m²

Ambienti është i pozicionuar në katin 0 të një pallati të ri buzë rruge. Disponon një verandë shfrytëzimi prej 40 m2. Open space dhe i investuar nga pronari ekzistues. Me Hipoteke! I përs...
Ref. atrium 345
336 Vizita
Agent
Hans Abazi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 22 17 107
Property

Shitet apartament 1+1 te Nisharaku për...

Tirana › Tirana › ish stacioni i fundit i tiranes se re
Per Shitje: 62900 € Zone 80 m²

Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri buzë rruge me ashensor ! Organizohet në një koridor të bollshem,ambientin e gatimit bashkë me ambientin e ndenjes,një dhomë gjumi njëtuale...
Ref. atrium 344
345 Vizita
Agent
Hans Abazi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 22 17 107
Property

Shitet Apartament 1+1 te Stacioni i Tr...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 74200 € Zone 62 m²

Apartamenti ndodhet në Bulevardin Zogu i Parë, pranë me ish Stacionin e Trenit. Zonë e cila ndodhet pranë qendrës së Tiranës dhe ka fasilitete të shumta të cilat plotësojnë kushtet për një jetesë komo...
Ref. atrium 322
213 Vizita
Agent
Hans Abazi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 22 17 107
Property

Shitet Apartament 1+1 te Materniteti i...

Tirana › Tirana › materniteti i ri
Per Shitje: 38000 € Zone 0 m²

Apartament 1+1 për shitje në një zonë mjaft të qetë të Tiranes, pranë Maternitetit të Ri, në Bulevardin Bajram Curri. Apartamenti ndodhet në një pallat të ri, në katin e tretë, me sipërfaqe totale 42...
Ref. atrium 311
1274 Vizita
Agent
Hans Abazi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 22 17 107
Property

Apartament 2+1 për Qira te Rruga e El...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet apartament 2+1 me qira te kryqëzimi i Rrugës së Elbasanit . Apartamenti është i organizuar në një dhomë ndenjeje, kuzhinë, dy dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. Ambjenti është i rikonstruktuar . ...
Ref. atrium 294
63 Vizita
Agent
Hans Abazi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 22 17 107
Property

Shitet Apartament 2+1+2 te Rruga Bardh...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Shitje: 108000 € Zone 105 m²

Shitet Apartament 2+1+2 pranë Rrugës Bardhyl, me një sipërfaqe neto 105 m2, në katin e tretë të një pallati të ri, me ashensor. Zona ku apartamenti ndodhet është mjaft e qetë për banim dhe ofron cdo f...
Ref. atrium 285
239 Vizita
Agent
Hans Abazi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 22 17 107
Property

Shitet Duplex te Fresku

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 78000 € Zone 111 m²

Shitet Duplex te Fresku, në katin e tretë dhe të katërt të një pallati të ri shtatë katësh, me një sipërfaqe prej 111.6m2. Kati i parë i Duplex organizohet në një sallon ndenje dhe gatimi, një tuale...
Ref. atrium 186
443 Vizita
Agent
Hans Abazi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 22 17 107