zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Apartament me qira 4+1 perballe Faku...

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 400 € Zone 126 m²

Jepet me Qira Apartamenti prane Juvenilja Castelo ! Apartamenti ndohdet ne nje pallat me ashensor ka 4 dhoma gjumi 2 tualete dhe 1 ballkon . Gjithashku ka edhe kuzhine te vecuar . Ndodhet shume pra...
Ref. gold 251
43 Vizita
Agent
Jonela Balla
CENTURY 21 Gold
+355699742728
Property

Jepet ambjent per zyra me Qira ne Bllo...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 350 € Zone 74 m²

Jepet me qira nje ambjent per zyra ne bllok , ambjenti eshte i perbere nga dy dhoma me kondicionere , nje ballkon te mbyllur , nje aneks dhe nje tualet . Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzist...
Ref. gold 248
109 Vizita
Agent
Jonela Balla
CENTURY 21 Gold
+355699742728
Property

Shitet ambjent Biznesi te ''Galeria 1...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 110000 € Zone 49 m²

Shitet nje ambjent biznesi brenda galerise 17 Nentori . Ka nje siperfaqe totale bashke me ambjentet e perbashketa prej 49 m² . Ku 41m² eshte siperfaqja e brendshme. Mund te perdoret per zyra ...
Ref. gold 231
197 Vizita
Agent
Jonela Balla
CENTURY 21 Gold
+355699742728
Property

Shitet Bar Kafe ne fillim te Rruges se...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 210000 € Zone 94 m²

Shitet Bar Kafe shume prane qendres se Tiranes ,lokali ka edhe verande 63 m². Momentalisht eshte ne gjendje pune dhe ka nje klientele te rregullt te fituar prej vitesh . Jepet i kompletuar dhe i m...
Ref. gold 230
157 Vizita
Agent
Jonela Balla
CENTURY 21 Gold
+355699742728
Property

Shtepi me qera 2+1 tek Brryli !

Tirana › Tirana › Brryli
Per Qira: 245 € Zone 75 m²

Jepet aparatmenti me qera tek Brryli , apartamenti ka 2 dhoma gjumi dhe nje sallon sebashku me kuzhinen ,ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues ne rruge kryesore . Gjithashtu zona i ka te gj...
Ref. gold 225
401 Vizita
Agent
Jonela Balla
CENTURY 21 Gold
+355699742728
Property

Shitet Apartamenti 3+1 me ballkon ne...

Tirana › Tirana › Rruga Dritan Hoxha
Per Shitje: 107500 € Zone 110 m²

Shitet apartamenti 3+1 me ne rrugen "Dritan Hoxha",apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me punim cilesor , prane Ish sheshit "Shqiponja ".Eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi , edhe nje sallon sebas...
Ref. gold 220
167 Vizita
Agent
Jonela Balla
CENTURY 21 Gold
+355699742728
Property

Jepet me Qira 2+1 ne Qender 500 Euro...

Tirana › Tirana › Blv. Zhan D'Ark
Per Qira: 500 € Zone 100 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek ura e tabakeve . Apartamenti ka dy dhoma gjumi nje sallon sebashku me kuzhinen si edhe 2 ballkone dhe 2 tualete ,tualetet kane edhe dritare. Mobilimi eshte teres...
Ref. gold 213
305 Vizita
Agent
Jonela Balla
CENTURY 21 Gold
+355699742728