zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET DUPLEKS TE DREJTORIA POLICISE !...

Durrës › Durrës › Drejtoria e Policise
Per Shitje: 40000 € Zone 130 m²

Shitet dupleks te drejtoria e policise.Prona ndodhet ne kat te dyt .Siperfaqja totale eshte 130 metra katrore e organziuar,soxhorno e madhe ,dhome gjumi,ballkon ne kat te par.Ne kat te dyt ka dy dhoma...
Ref. gate 516
344 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

SHITET AMBJENT BIZNESI !

Durrës › Durrës › Lulishtja hyrja e Durresit
Per Shitje: 40000 € Zone 43 m²

Shitet ambjent biznesi ne nje kompleks rezidencial ne qytetin e Durresit . Siperfaqja totale e ambjentit eshte 43 m2 dhe organizohet ne: nje dhome dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet dhe vete p...
Ref. gate 511
110 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

APARTMENT ME QERA NE QENDER !

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Qira: 400 € Zone 90 m²

Jepet me qera apartament ne qender te Durresit.Siperfaqja totale e apartamentit eshte 90 metra katror,organizohet ne dy dhoma gjumi,nje soxhorno te madhe ,nje banjo dhe nje ballkon qe te ofron nje pam...
Ref. gate 505
220 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

SHITET GARAZH TE PAZARI RI !

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Shitje: 275000 € Zone 376 m²

Shitet Garazh ne nje nga zonat me te zhvilluara te Tiranes ,pikerisht tek Pazari i Ri ! Garazhi ka siperfaqe 376 m2 ,ndodhet afer rruges kryesore ,ka sistem ajrimi ,sistem kondicionimi dhe ndricimi, ...
Ref. gate 493
131 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

JEPET MAGAZINE ME QERA !

Durrës › Durrës › Shkozeti
Per Qira: 700 € Zone 600 m²

Jepet magazine per qira ne Shkozet , nje zone industriale e pershtatshme per biznese prodhimi ose magazinimi. Me nje siperfaqe totale 600 m2,e pozicionuar ne kate te dyte . Magazina ka sherbyer si fab...
Ref. gate 492
101 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

SHITET TOKE NE SEKTOR RINIA !

Durrës › Durrës › Sektori Rinia
Per Shitje: 68000 € Zone 5200 m²

Toka ndodhet ne Sektor Rinia,ne zonen industriale afer rruges kryesore ,ofron mundesi te shumta per mundesi biznesi .Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi i tokes eshte i negocjueshem. ...
Ref. gate 486
143 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

SHITET APARTAMENT NE GOLEM!

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 23000 € Zone 48 m²

Century 21 gate sjell per ju nje apartament per shitje ne Golem. Prona ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri, ne nje kompleks rezidencial., 100 m larg detit. Zona eshte shume e frekuentuar d...
Ref. gate 482
329 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

SHITET TOKE NE SPILLE!

Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 68000 € Zone 968 m²

Toka ka nje siperfaqe totale prej 968 m2. Ndodhet ne Spille , 50 m larg nga deti dhe ofron mundesi te shumta shfrytezimi per qellime turistike. Toka eshte e pajisur me dokument te rregullt hipotekor....
Ref. gate 474
153 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

SHITET TOKE NE FIER

Fier
Per Shitje: Zone 13749 m²

SHITET TOKE NE MBROSTAR TE FIERIT Siperfaqja totale e tokes eshte 13.749m2 . Ofrohen per shitje me nje cmim preferencial sipas zonave ku ndodhen .Per me teper informacion kontaktoni : 0674091000...
Ref. gate 464
86 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

SHITET TOKE NE XHAFZOTAJ

Durrës › Durrës › Xhafzotaj
Per Shitje: Zone 45670 m²

SHITET TOKE NE XHAFZOTAJ Siperfaqja totale e tokes eshte 45,670 m2 . Ofrohen per shitje me nje cmim preferencial sipas zones ku ndodhen . Per me teper informacion kontaktoni : 0674091000...
Ref. gate 463
59 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

SHITET TOKE NE SPITALLE

Durrës › Durrës › Spitalle
Per Shitje: Zone 12360 m²

SHITET TOKE NE SPITALLE Siperfaqja totale e tokes eshte 12.360 m2 Spitalle . Ofrohen per shitje me nje cmim preferencial sipas zones ku ndodhen .Per me teper informacion kontaktoni : 0674091000...
Ref. gate 462
86 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER QERA, TIRANE!

Tirana › Tirana › Astiri
Per Qira: 1800 € Zone 300 m²

Prona ndodhet ne zonen Astirit, nje nga zonat me te kerkuara per zhvillimin e bizneseve te ndryshme fale faciliteteve qe ajo ofron. Siperfaqja totale e prones eshte 300 m2 dhe organizohet ne nje sall...
Ref. gate 459
93 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

SHITET VILE NE ZONEN E PLEPAVE!

Durrës › Durrës › Plepa
Per Shitje: 200000 € Zone 500 m²

SHITET VILE NE ZONEN E PLEPAVE! Vila disponon certifikate pronesie, eshte e organizuar ne hyrje me nje oborr te madh rreth 500 m2 siperfaqe totale trrualli dhe me peme dekorative, organizohet ne 2 ka...
Ref. gate 433
118 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE, 40000 EURO ...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 40000 € Zone 96 m²

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE, 40000 EURO NE DURRES! Prona ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor ne zonen e plazhit Durres. E githe siperfqja e prones eshte 96 m2 dhe organizohet ne: ...
Ref. gate 411
474 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE, DURRES !

Durrës › Durrës
Per Shitje: 94000 € Zone 92 m²

Shitet apartament prane Spitalit Durres. Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, korridor, ballkon, dhe dy tualete. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me punime mjaft cilesore. ...
Ref. gate 333
281 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

DYQAN NE SHITJE NE DURRES 50 000 EURO...

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 50000 € Zone 0 m²

DYQAN NE SHITJE NE DURRES 50 MIJE EURO ! Ambjenti ndodhet buze rruges , ne nje zone qe eshte shume e frekuentuar prane ish rajonit ne Durres . Siperfaqja e dyqanit eshte 50.8 metra dhe eshte shume e...
Ref. gate 232
289 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

APARTAMENT PER SHITJE 3+1, 84 000 EUR...

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 84000 € Zone 140 m²

APARTAMENT 3+1 SHITET NE DURRES 84 MIJE EURO ! Prona ndodhet prane sheshit Pranvera. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri. E gjithe siperfaqja 122 m2 ka nje ndarje ne nje soxhorno te madhe, 3 dh...
Ref. gate 231
590 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

DYQAN PER SHITJE 71 000 EURO NE DURRES...

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 71000 € Zone 71 m²

DYQAN PER SHITJE 71 MIJE EURO NE DURRES! Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri , buze rruges. Siperfaqja e dyqanit eshte 71 metra dhe eshte mjaft e pershtatshme per zyre , klinike ap...
Ref. gate 228
267 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE DURRES 68...

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 68000 € Zone 114 m²

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE DURRES 68 MIJE EURO! Prona ndodhet ne zonen e ish Rajonit , e cila eshte mjaft e frekuentuar dhe shume prane qendres. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te r...
Ref. gate 227
385 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

KAPANON PER QERA NE AUTOSTRADE!

Tirana
Per Qira: 900 € Zone 0 m²

Century 21 Gate disponon kapanon per qera, ne gjendje shume te mire pune. Ndodhet ne vije te pare ne rrugen dytesore ne autostrade. Siperfaqja eshte 300 m² per 900 euro ne muaj. Per me teper in...
Ref. gate 140
368 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE !

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 39000 € Zone 78 m²

APARTAMENT 1+ 1 ME CMIM 39 000 EURO I DISKUTUESHEM! Prona ndodhet ne nje zone te bukur te Shkembit te Kavajes dhe ndahet ne nje soxhorno te madhe me ballkon te madh qe ofron pamjen e detit , dhome g...
Ref. gate 92
336 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

APARTAMENT PER SHITJE TEK SHKEMBI I KA...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 27000 € Zone 0 m²

Apartament 1+1 ne shitje ne Shkembin e Kavajes, 150 metra larg detit. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe prej 54 m2. Hapesira e brendshme organizohet ne nje soxhorno t...
Ref. gate 66
966 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE 55 MIJE EURO...

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: Zone 87 m²

Apartament 2+1 per shitje 55 000 euro ne Durres . Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete , te preferuar dhe qe ofron shume facilitete. Prona ndodhet ne katin e dytre te nje ndertimi te ri dhe ka nje...
Ref. gate 65
565 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

SHITET DYQAN NE DURRES !

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 85000 € Zone 0 m²

Shitet dyqan vetem per 85 mije euro ne zonen e ish Rajonit me nje hapesire 157 m2 , buze rruge. Ambjenti eshte me vetrate xhami dhe mund te perdoret per shumellojshmeri biznesesh. Dyqani eshte i ri, i...
Ref. gate 62
470 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057