zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QERA APARTAMENTI TEK LIQENI, ...

Tirana › Tirana
Per Qira: 2500 € Zone 142 m²

Prona ndodhet ne zonen e liqenit te Tiranes. Nje nga zonat me te kerkuara te qytetit per ajrin e paster, qetesine dhe lokacionin i cili mundeson levizjen ne cdo zone te qytetit. Apartamenti ndodhet ne...
Ref. gate 526
118 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314
Property

SHITET APARTAMENT 2+1, TEK SHKEMBI ...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 47000 € Zone 73 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e shkembit te Kavajes, vetem 50 m larg detit. Siperfaqja totale e prones eshte 73 m2 dhe organizohet ne: nje soxhorno te madhe bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tua...
Ref. gate 525
301 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE VOLLGA !

Durrës › Durrës
Per Shitje: 125000 € Zone 160 m²

Apartamenti ndodhet nje nga zonat me te kerkuara te qyetit, qe ofron lehtesira te shumta. Prona ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet ne nje soxhorrno te madhe s...
Ref. gate 521
151 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314
Property

JEPET APARTAMENT ME QERA NE HYRJE TE D...

Durrës › Durrës › Stacioni I Trenit
Per Qira: 203 € Zone 90 m²

Jepet apartament me qera ne hyrje te qytetit, nje zone qe ofron lehtesira te shumta. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor. I pabanuar me pare. Siperfaqja totale e tij es...
Ref. gate 520
318 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314
Property

SHITET VILETA NE PLAZH!

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 65000 € Zone 149 m²

Shitet vilete ne plazh. Siperfaqja totale e prones eshte 150 m2 dhe organizohet ne: nje soxhorno te madhe, dy dhoma gjumi, nje tualet. Vileta eshte ende ne faze ndertimi dhe ndodhet ne zonen e plazhit...
Ref. gate 509
120 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314
Property

SHITET TOKE PER NDERTIM PRANE VILA BEL...

Durrës › GOLEM
Per Shitje: 100000 € Zone 0 m²

Shitet 3150m2 toke ne Golem. Prona eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ndodhet ne nje zone ku mund te investohet per biznese te ndryshme. Per me shume informacione apo vizite ne prone kon...
Ref. gate 507
50 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314
Property

SHITET AMBJENT BIZNESI NE PLAZH!

Durrës › Durrës
Per Shitje: 40000 € Zone 30 m²

Shitet Ambjent Biznesi ne zonen e plazhit. Ambjenti ka funksionuar si sallon parukerie dhe shitet sebashku me pajisjet. Siperfaqja totale e prones eshte 30 m2 dhe organizohet ne nje dhome te madhe, n...
Ref. gate 500
122 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314
Property

SHITET APARTAMENT NE QENDER TE PLAZHIT...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 85000 € Zone 0 m²

Shiten apartamente ne zonen plazhit., ne nje kompleks pallatesh mjaft te frekuentuar dhe qe ofron shume lehtesira. Apartamentet jane kompozuar ne nje te vetem. Siperfqaja totale e prones eshte 150 m2...
Ref. gate 499
271 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314
Property

SHITET TOKE ARE NE QERRET !

Durrës › Durrës
Per Shitje: 30000 € Zone 5000 m²

SHITET TOKE AR ENE QERRET! Toka ndodhet ne zonen e Qerretit, 200 m larg nga rruga kryesore. Zona ofron mundesi te shumta zhvillimi industrial. Prona disponon dokumentacion te rregullt. per me shume ...
Ref. gate 496
102 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314
Property

SHITET VILE NE QENDER TE SUKTHIT !

Durrës › Durrës
Per Shitje: 230000 € Zone 550 m²

Vila eshte ndertim 3 katesh,ku kati i pare shfrytezohet si ambient biznesi, kati i dyte eshte banim dhe organizohet ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Kati trete eshte papafingo e mad...
Ref. gate 495
142 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314
Property

SHITET APARTAMENT 4 + 1 + 2 TEK STADI...

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 83000 € Zone 150 m²

Prona ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit qe ofron shume facilitete. Apartamenti eshte i organizuar ne nje soxhorno te madhe, nje kuzhine me vete, kater dhoma gjumi, dy tualete dh...
Ref. gate 490
461 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314
Property

SHITET/ JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 ...

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Shitje: 33000 € Zone 63 m²

SHITET/ JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 NE PLAZH Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te frekuentuar nga banoret si dhe turistet pasi ofron facilitete te shumta.prona ndodhet ne rrugen kryesore 30...
Ref. gate 465
484 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314
Property

SHITET DHE JEPET ME QERA VILA !

Durrës › Durrës
Per Shitje: 100000 € Zone 400 m²

SHITET DHE JEPET ME QERA VILA ! Ndodhet ne zonen e kodres poshte viles mbreterore ``Ahmet Zogu I `` me orientim Veri-Lindje . Prona disponon certifikate pronesie, dhe ndahet ne 3 kate . Me sistem ngr...
Ref. gate 428
202 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES!

Durrës › Durrës
Per Shitje: 46000 € Zone 60 m²

Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati mjaft cilesor ne Durres.Organizohet ne 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje ,1 tualet dhe 1 ballkon.Per nje shoqerim ne prone kontaktoni: 0...
Ref. gate 416
251 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314
Property

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA PRANE P...

Durrës › Durrës
Per Qira: 450 € Zone 0 m²

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA PRANE PALLATIT TE SPORTIT DURRES! Prona ndodhet ne buze te rruges Mujo Ulqinaku. Ne katin e dyte te nje vile te re, me punime mjaft cilesore. Ambjenti eshte 166 m2 dhe ...
Ref. gate 414
152 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314
Property

SHITET VILE 2 KATESHE NE FLLAKE,DURRES...

Durrës › Durrës › Fllake
Per Shitje: 180000 € Zone 300 m²

Vila eshte e ndare ne dy kate,ku kati i pare sherben si magazine dhe ka nje siperfaqe 150 m2 ndersa kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,1 dhome ndenje me oxhak dhe 2 tualete.Objekti mund t...
Ref. gate 408
228 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DET...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 57000 € Zone 77 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje,1 tualet dhe 1 ballkon qe te jep mundesine e pamjes se detit.Pallat i ri me hapesire parkimi te siguruar 24/24.Per nje shoqerim ne prone ...
Ref. gate 406
217 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DE...

Durrës › Durrës › vollga
Per Shitje: 100000 € Zone 100 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqje 100 m2 ne nje nga zonat me te preferuara te Durresit.Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati mjaft cilesor dhe me punime bashkekohore.Hapesire parkimi e si...
Ref. gate 358
396 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DET...

Durrës › Durrës › Currila
Per Shitje: 69000 € Zone 75 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 75 m2 ne zonen e Currilave, Durres. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati cilesor dhe eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje dhe 1 tualet. Per...
Ref. gate 317
404 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314
Property

SHITET TOKE NE KEPIN E RODONIT, DURRES...

Durrës › Durrës
Per Shitje: Zone 34000 m²

Shitet toke me siperfaqe 34000 m2 ne bregdetin e Kepit te Rodonit. Eshte ne nje pozicion shume te favorshem per ndertim vilash apo resorti pasi ndodhet 100 m prane detit dhe e vendosur ne nje vend kod...
Ref. gate 314
486 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314
Property

AMBJENT KOMERCIAL PER QERA NE BLLOK !...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: Zone 3000 m²

Jepet me qera ambjent komercial ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Ka nje siperfaqe prej 3000 meter katror, open space. Eshte ambjent i pershtatshem per shume lloje biznesesh, si zyra, su...
Ref. gate 226
349 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314
Property

APARTAMENT PER SHITJE NE DURRES!

Durrës › Durrës
Per Shitje: 52000 € Zone 150 m²

APARTAMENT PER SHITJE 52.000 EURO NE DURRES! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe te organizuar ne nje soxhorno te madhe , 3 dhoma gjumi, 2 tualete, nje s...
Ref. gate 220
1663 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314
Property

TOKE PER SHITJE NE GJIRIN E LALZIT !...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 249600 € Zone 0 m²

Shitet toke ne Gjirin e Lalzit , Durres me siperfaqe prej 3120 m2. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor dhe pozicionohet ne afersi te Kompleksit Lura. Zona prane te ciles ndodhet toka eshte shume ...
Ref. gate 209
324 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314
Property

DYQAN PER SHITJE DHE QERA 1000 EURO ...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 343000 € Zone 107 m²

DYQAN PER SHITJE 343 000 EURO DHE QERA 1000 EURO! Dyqani eshte buze rruges kryesore, ne nje zone shume te frekuentuar dhe hyrjen kryesore e ka me fasade xhami. Siperfaqja totale eshte 107 metra. Pro...
Ref. gate 191
520 Vizita
Agent
Ervis Krasniqi
CENTURY 21 Gate
00355 685357314