zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Ofrohet per shitje ambjent komercial...

Tirana › Tirana › materniteti i ri
Per Shitje: 74800 € Zone 53 m²

Ofrohet per shitje ambjent komercial ne rrugen Sitki Cico prane Maternitetit te Ri! Ambjenti eshte 53.4 m2 dhe eshte open space. Ka funksionuar me pare si ambjent zyre dhe ka pamje nga rruga kryesore....
Ref. EL 1350
26 Vizita
Agent
Eriola Canga
CENTURY 21 Elite
+355 698540445
Property

Ofrohet per shitje ambjent komercial...

Tirana › Tirana › materniteti i ri
Per Shitje: 85000 € Zone 60 m²

Ofrohet per shitje ambjent komercial ne rrugen Sitki Cico prane Maternitetit te Ri! Ambjenti eshte 60 m2 dhe eshte open space. Ka funksionuar me pare si ambjent zyre dhe ka pamje nga rruga kryesore. P...
Ref. EL 1349
18 Vizita
Agent
Eriola Canga
CENTURY 21 Elite
+355 698540445
Property

Shitet njesi komerciale me HIPOTEKE p...

Tirana › Tirana › materniteti i ri
Per Shitje: 81900 € Zone 54 m²

Shitet njesi komerciale me HIPOTEKE perballe maternitetit te ri. Ambienti ndodhet ne kat te pare te nje pallati te ri 20 m nga unaza me pamje nga rruga Ka funksionuar me pare si zyre Na kontakto...
Ref. EL 1348
26 Vizita
Agent
Eriola Canga
CENTURY 21 Elite
+355 698540445
Property

Ambjent komercial per shitje prane Mat...

Tirana › Tirana › materniteti i ri
Per Shitje: 84000 € Zone 60 m²

Ofrohet per shitje ambjent komercial ne rrugen Sitki Cico prane Maternitetit te Ri! Ambjenti eshte 60 m2 dhe eshte open space. Ka funksionuar me pare si ambjent zyre dhe ka pamje nga rruga kryesore. ...
Ref. EL 1346
26 Vizita
Agent
Eriola Canga
CENTURY 21 Elite
+355 698540445
Property

Shitet njesi komerciale me HIPOTEKE pe...

Tirana › Tirana › materniteti i ri
Per Shitje: 141000 € Zone 74 m²

Shitet njesi komerciale me HIPOTEKE perballe Maternitetit te ri. Ambjenti ka nje siperfaqe neto 74.3 m2, me fasade xhami qe mundeson vizualitet ne rruge kryesore. Ndodhet ne katin zero te nje nderte...
Ref. EL 1345
24 Vizita
Agent
Eriola Canga
CENTURY 21 Elite
+355 698540445
Property

Shitet apartament 1+1 prane '' Kristal...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 55000 € Zone 57 m²

Shitet apartament 1+1 prane '' Kristal '' Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 57 m/2. Na kontaktoni per ta vizituar: 0698540445...
Ref. EL 1343
180 Vizita
Agent
Eriola Canga
CENTURY 21 Elite
+355 698540445
Property

Jepet me qira kati 2-te i nje vile.

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 220 € Zone 65 m²

Jepet me qira kati 2-te i nje vile. Ndodhet mbrapa qendres Globe dhe ka nje siperfaqe prej 65 m/2....
Ref. EL 1333
141 Vizita
Agent
Eriola Canga
CENTURY 21 Elite
+355 698540445
Property

Jepet me qira ambient komercial ne Ast...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 500 € Zone 38 m²

Jepet me qira ambient komercial ne Astir Ambienti ka sip.40m2 dhe ndodhet buze rruge ,kati 0 , i pershtatshem per cdolloj aktiviteti fale pozicionit te tij Eshte i pajisur me banjo Qira mujore ...
Ref. EL 1332
48 Vizita
Agent
Eriola Canga
CENTURY 21 Elite
+355 698540445
Property

Shitet ambjent biznesi te Rruga e Bogd...

Tirana › Tirana › Rruga e Bogdaneve
Per Shitje: 68000 € Zone 48 m²

Shitet ambjent biznesi te Rruga e Bogdaneve. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 48 m/2. Na kontaktoni per ta vizituar : 0698540445...
Ref. EL 1320
111 Vizita
Agent
Eriola Canga
CENTURY 21 Elite
+355 698540445
Property

Shitet apartament 1+1 me HIPOTEKE vija...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 63000 € Zone 89 m²

Shitet apartament 1+1+ballkon + verande (i konvertueshem ne 2+1) , me HIPOTEKE ne vijen e pare te pallateve ne Astir! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit dhe katin e trete teknik me pam...
Ref. EL 1313
215 Vizita
Agent
Eriola Canga
CENTURY 21 Elite
+355 698540445
Property

Apartament 2+1 per shitje me hipoteke ...

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 59900 € Zone 0 m²

Ofrohet per shitje apartament 2+1+1 tualet+ 1 ballkon ne zonen e Astirit! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne nje zone e cila ka marre shume zhvillim vitet e fundit. Disponon doku...
Ref. EL 1308
662 Vizita
Agent
Eriola Canga
CENTURY 21 Elite
+355 698540445
Property

Jepet me qira ambient zyrash ne Bllok ...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 350 € Zone 70 m²

Jepet me qira ambient per zyra ne bllok 350 euro ne muaj. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3 kateshe Perbehet nga 3 dhoma te cilat lidhen nga nje holl i perbashket , nje verande ...
Ref. EL 1297
173 Vizita
Agent
Eriola Canga
CENTURY 21 Elite
+355 698540445
Property

Shitet apartament 2+1 ne Astir ( pas ...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 63000 € Zone 105 m²

Shitet apartament 2+1 ne Astir ( pas Dy Palmave) Apartamenti ndodhet ne katin e shtate (jo te fundit) te nje pallati te ri me punime shume cilesore, ne proces hipotekimi Deri ne momentin e daljes ...
Ref. EL 1295
448 Vizita
Agent
Eriola Canga
CENTURY 21 Elite
+355 698540445
Property

Jepet me qera dyqan ne Astir

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 250 € Zone 63 m²

Jepet me qera dyqan ne Astir,250 euro /muaj Dyqani ndodhet ne katin o,eshte i pajisur me banjo dhe ofron vizibilitet ne rruge kryesore Per detaje te tjera kontaktoni ne nr 0698540445...
Ref. EL 1291
118 Vizita
Agent
Eriola Canga
CENTURY 21 Elite
+355 698540445
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT TE LIQENI THA...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 500 € Zone 240 m²

Apartament 3+1 140m2dhe me nje verande prej 100 m2, ne nje zone shume te qete me te gjitha fasilitetet e nevojshme . Eshte totalisht i mobiluar me shume shije.Dhoma e ngrenies eshte e mbyllur dhe me d...
Ref. EL 1290
243 Vizita
Agent
Eriola Canga
CENTURY 21 Elite
+355 698540445
Property

Jepet me qera ambient komercial ne A...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 200 € Zone 96 m²

Jepet me qera ambient komercial ne Astir prane Vila L Ambienti eshte open space, i pajisur me tualet ,kati o, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme te cilat nuk kerkojne domosdoshmerisht v...
Ref. EL 1287
144 Vizita
Agent
Eriola Canga
CENTURY 21 Elite
+355 698540445
Property

Jepet me qira apartament 3+1+2 tualete...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 600 € Zone 120 m²

Jepet me qira apartament 3+1+2 tualete ne Bllok, perkatesisht ne rrugen Brigada VIII, ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe me administrim shume te mire. I mobiluar me te gjitha gjerat e ...
Ref. EL 1203
421 Vizita
Agent
Eriola Canga
CENTURY 21 Elite
+355 698540445
Property

Apartament per shitje 2+1+2 tualete te...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 89000 € Zone 107 m²

Apartament per shitje 2+1+2 tualete te Komuna e Parisit. Shitet apartament 2+1+ 2 tualete ne nje nga zonat me te kerkuara te kryeqytetit. Apartamenti organizohet me nje sallon te madh , dy dhoma gj...
Ref. EL 1014
1256 Vizita
Agent
Eriola Canga
CENTURY 21 Elite
+355 698540445