zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE PER QER...

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 1400 € Zone 127 m²

Super apartament modern per qira tek Ambasador 3 prane Stadiumit Qemal Stafa. Apartamenti ka nje sip. prej 127 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine dhe ballkon me nje pamje fa...
Ref. bot 2431
141 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

Jepet dyqan per qera buze rruges se Du...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 430 € Zone 15 m²

Ambjenti ndodhet buze rruge se Durresit.Siperfaqja eshte 13 m2 ,perfshin dhe nje tualet brenda.Per me teper telefononi ne nr 0694050034!...
Ref. bot 2424
92 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

Jepet Apartament 3+1+post parkimi afer...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1200 € Zone 157 m²

Apartament 3+1 me dy tualete dhe post parkimi ne nje nga zonat me te preferuara Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri ne rrugen Perlat Rexhepi. Siperfaqja e tij eshte 160 m2 e ...
Ref. bot 2414
121 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

Jepet Apartament per qera 2+1 Mbrapa D...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Qira: 250 € Zone 90 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje p[allati ekzistues . Organizohet ne 2 dhoma gjumi,kuzhine,dhome ndenjie,tualet dhe nje ballkon.Ne zone ka dhe mundesi parkimi per banoret.Per me shume info kont...
Ref. bot 2413
55 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

Apartament per Qira tek Kopshti Zoolog...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Jepet apartament me qira ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. Organizohet ne nje ambjent ndenje + gatim, dy dhoma fjetje, dy tualete. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!...
Ref. bot 2391
47 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

Jepet Apartament 2+1 Super i mobiluar ...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 850 € Zone 170 m²

Jepet apartament 2+1 per qera te rruga Hamdi Sina te zona Liqeni i Thate .Organizohet ne dhome ndenjie ,kuzhine gatimi.dy ballkone,dy dhoma gjimi dhe dy tualete.Dhoma matrimoniale ka te pershire njeri...
Ref. bot 2381
394 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR AFER ...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 94000 € Zone 109 m²

Apartament ndodhet tek rruga Bill Klinton, ne katin e gjashte te nje pallati me ashensor. Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dopio dhe tjetra me dy krevate tek, dhome ndenje, kuzhine gatimi, ballkon, ...
Ref. INFO 1456
349 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

Jepet Apartament 2+1 per Qira Afer Amb...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 700 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen Dervish Hima ,e cila lidh zonat me te frekuentuara ne qytet si ajo e rruges se Elbasanit ,Rtsh dhe stadiumit Qemal Stafa. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pall...
Ref. INFO 1391
1208 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

Jepet Godine 3 Kateshe Bosh per Qera n...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 2000 € Zone 0 m²

Godina ndodhet ne rrugen Myslym Shyri afer zones se kishes Katolike.Eshte tre kateshe ku kati perdhe organizohet ne dy ambjente boshe ,nje tualet,korridor dhe nje dyqan me pamje nga rruga rreth 10 m2(...
Ref. INFO 1349
177 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT MODERN 1+1 TE...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 700 € Zone 95 m²

Apartmenti ndodhet ne katin e 4 banim ne nje nga residencat me moderne ne vend si ajo e Ambasador 3. Organizohet ne nje dhome ndenje me ballkon, kuzhine gatimi ku cdo pajisje eshte moderne, dhome gjum...
Ref. INFO 1346
549 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

JEPET APARTAMENT 2+1 PER QIRA I MOBILU...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 400 € Zone 95 m²

Apartament ndodhet ne katin e 8 ne nje pallat te ri me 8 kate. Organizohet ne dy dhoma gjumi, dy tualete, dhome ndenje, kuzhine dhe ballkon. Eshte i pajisur me cdo facilitet te nevojshem. Pallati ka n...
Ref. INFO 1329
860 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

Jepet Apartament 1+1 i mobiluar afer Q...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 450 € Zone 78 m²

Apartamenti ndodhet afer Qendres ne zonen e Pazarit te ri. Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine gatimi, dhome gjumi ,tualet dhe ballkon. Siperfaqja e tij eshte 78 m2 total. Ndodhet ne katin e peste t...
Ref. INFO 1287
745 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

Jepet Apartament /Zyra 2+1+post parkim...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 1000 € Zone 122 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore dhe i ri ne vend si ajo e Park Gate.Ndodhet ne katin e katert banim te objektit me pamje nga rruga e Elbasanit.Siperfaqja e tij eshte 122 totale ...
Ref. INFO 1225
520 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

Jepet Apartement 2+1 +post parkimi te ...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 400 € Zone 95 m²

Jepet Apartament 2+1 me qira prane Kodres se Diellit te Kompleksi Nova rruga Bill Klinton . Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete, ne katin e dyte banim ose trete teknik te nje pallati cilesor te ...
Ref. INFO 1159
638 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

Shitet Apartament 3+1 tek Ish Ekspozit...

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Shitje: 187000 € Zone 152 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane per banim. Eshte jo me teper se 10 minuta distance ecje nga zona e qendres dhe me pak se 5 minuta ecje nga zona e Bllokut. Apartamenti n...
Ref. INFO 1109
1273 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

Jepet per Qira Apartament 2+1, tek Rru...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 400 € Zone 100 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim ne pallat te ri me administrim shume te mire dhe ashensor cilesor. Organizohet ne dy dhoma gjumi, dhome ndenjie+kuzhine, dy tualete, nje ballkon. Apartamenti esh...
Ref. INFO 1095
1477 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

Jepet Apartament 3+1+post parkimi afer...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1200 € Zone 0 m²

Apartament 3+1 me dy tualete dhe post parkimi ne nje nga zonat me te preferuara Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri ne rrugen Perlat Rexhepi. Siperfaqja e tij eshte 160 m2 e...
Ref. INFO 1084
1470 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

Jepet apartament 2+1 per Qira I mobilu...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Apartament ndodhet ne katin e 8 ne nje pallat te ri me 8 kate. Organizohet ne dy dhoma gjumi, dy tualete, dhome ndenje, kuzhine dhe ballkon. Eshte apartament i pabanuar me pare. ADMINISTRIMI ESHTE I P...
Ref. INFO 1042
1294 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

Jepet Garsionere per Qira tek Myslym S...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Jepet me qira Garsionere ne Myslym Shyri! Eshte sapo e rikonstruktuar me te gjitha facilitetet e nevojshme . Ndodhet ne ne pallat ekzistues ne katin e peste te tij . Orientim i tij eshte jug me nje pa...
Ref. INFO 940
1574 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

Jepet me qira Vile tek Rruga e Kavajes...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 1500 € Zone 97 m²

Vila ndodhet shume prane qendres se Tiranes. Eshte e pozicionuar ne nje zone e cila ben lidhjen midis Rruges Kavajes dhe Myslym Shyrit, ndodhet ne Rrugen "Islam Alla". Vila eshte e organizuar ne dy ka...
Ref. INFO 904
1638 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

Jepet Ambjent Zyra per Qira tek Torre ...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Ambjenti per zyra ndodhet ne katin e dyte te qendres tregtare.Organizohet ne 2 dhoma te mobiluara me kondicioner.Zyra ndodhet ne nje ambjent mjaft te qete dhe bashkekohor.Cmimi eshte i perfshire me ta...
Ref. INFO 889
1037 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

Jepet per Qira Apartament 2+1,tek Rrug...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim ne pallat te ri me administrim shume te mire dhe ashensor cilesor.Organizohet ne dy dhoma gjumi,dhome ndenjie+kuzhine ,dy tualete,nje ballkon.Apartamenti eshte i...
Ref. INFO 795
1382 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

Jepet Apartament 2+1 per qira tek Kodr...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Apartament ndodhet tek rruga Bill Klinton , ne katin e gjashte .Organizohet ne dy dhoma gjumi nje dopio dhe tjetra me dy krevate tek,dhome ndenjie,kuzhine gatimi,ballkon dhe nje tualet.Apartamenti sap...
Ref. INFO 793
2778 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

Jepet Apartament 2+1,tek Myslym Shyri!...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 600 € Zone 0 m²

Apartamenti eshte i sapoarreduar me te gjitha facilitet e nevojshme.Organizohet ne dy dhoma gjumi ku njera ka krevat dopio dhe njera eshte bosh ku mund te arredohet sipas deshirave te klientit,soxhorn...
Ref. INFO 774
1329 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,