zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me qira ambient per zyra 4+1+3 b...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 400 € Zone 190 m²

Jepet me qira ambient per zyra 4+1+3 banja, 3 ballkone, 190 m2, tek 'Siri Kodra' per 400 Euro/muaj. Apartamenti ndodhet ne Rr. 'Siri Kodra' prane 'ish punishtes se pastave' ne katin e 11-te, i persht...
Ref. smart 362
130 Vizita
Agent
Luan Aliu
CENTURY 21 CPM Smart
0694870221
Property

Shitet apartament 3+1+2 prane Xhamllik...

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Shitje: 110000 € Zone 140 m²

Shitet apartament 3+1+2 prane Xhamllikut ne Rr. Arkitekt Sinani. Ky apartament vjen me nje cmim okazion per zonen 786 Euro/m2. Apartamenti ndodhet ne katin e katert, te nje kompleksi banimi qe eshte n...
Ref. smart 337
174 Vizita
Agent
Luan Aliu
CENTURY 21 CPM Smart
0694870221
Property

Shitet apartament 2+1+2 prane Xhamllik...

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Shitje: 100000 € Zone 126 m²

Shitet apartament 2+1+2 prane Xhamllikut ne Rr. Arkitekt Sinani. Ky apartament vjen me nje cmim okazion per zonen 794 Euro/m2. Apartamenti ndodhet ne katin e trete, te nje kompleksi banimi qe eshte ...
Ref. smart 334
216 Vizita
Agent
Luan Aliu
CENTURY 21 CPM Smart
0694870221
Property

Ambjente per qira ne zonen e Bllokut m...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 3580 € Zone 358 m²

Jepen 3 ambjente me qira per zyra, ne katin 8 ne nje godine ne hyrje te Bllokut per 10 Euro/m2 (pa tatim te perfshire 15%). Mund te perdoren per ambjente zyrash, apo funksione te ndryshme. Kane mundes...
Ref. smart 321
156 Vizita
Agent
Luan Aliu
CENTURY 21 CPM Smart
0694870221
Property

Ambjente per qira per zyra ne zonen e ...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 7160 € Zone 716 m²

Jepen 6 ambjente me qira per zyra, ne katin 4 ne nje godine ne hyrje te Bllokut per 10 Euro/m2 (pa tatim te perfshire 15%). Mund te perdoren per ambjente zyrash, apo funksione te ndryshme. Kane mundes...
Ref. smart 320
190 Vizita
Agent
Luan Aliu
CENTURY 21 CPM Smart
0694870221
Property

Shitet apartament 1+1 ne Rr. Haxhi Dal...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 63000 € Zone 77 m²

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Haxhi Dalliu, aksi qe lidh Prokurorine e Tiranes me bulevardin Zogu i Pare. Kjo zone ka avantazhet dhe facilitetet e te qenurit prane disa pikave me te rendesishme ...
Ref. smart 307
478 Vizita
Agent
Luan Aliu
CENTURY 21 CPM Smart
0694870221
Property

Shitet apartament 1+1 ne Rr. Asim Voks...

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Shitje: 49000 € Zone 47 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati egzistues ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane Zogut te Zi. Me siperfaqe 47m2 dhe me organizim optimal, vecori qe e kane planimetrite e...
Ref. smart 304
838 Vizita
Agent
Luan Aliu
CENTURY 21 CPM Smart
0694870221
Property

Apartament 1+1 me QIRA tek Rr. Elbasan...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 400 € Zone 70 m²

Jepet me qira apartament 1+1 me garazhd ne Rrugen e Elbasanit, prane Stadiumit 'Qemal Stafa'. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje godine 11 kateshe, ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqy...
Ref. smart 299
586 Vizita
Agent
Luan Aliu
CENTURY 21 CPM Smart
0694870221