zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENTI 1+1 NE Rr"Jordan Mi...

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Shitje: 64500 € Zone 0 m²

Shitet apartamenti 1+1 ne Rr"Jordan Misja" prane Gener 2, per 64500 Euro. Apartamenti eshte 65.7 m2 i organizuar ne 1 dhome gjumi me ballkon, 1 dhome ndenje me kuzhinen dhe 1 tualet. Ai ndodhet ne nje...
Ref. Action 12
85 Vizita
Agent
Erisa Koci
CENTURY 21 Action
0683289736
Property

JEPET ME QIRA DYQANI NE ISH-BLLOK

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 650 € Zone 49 m²

Jepet me qira dyqani ne qender te ish-bllokut, me qira 650 euro/muaji. Dyqani eshte 40m2, i ndare ne 34m2 hapesire te shfrytezueshme per dyqanin dhe 6 m2 tualet. Dyqani mund te perdoret per butik vesh...
Ref. Action 9
65 Vizita
Agent
Erisa Koci
CENTURY 21 Action
0683289736
Property

SHITET APARTAMENTI TEK KOMUNA E PARISI...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 110000 € Zone 85 m²

Shitet apartament 1+1 ne Komunen e Parisit, me vleren 110000 euro. Apartamenti eshte 85 m2 dhe i organizuar ne nje dhome ndenje, 1 kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe verande. Ai ndodhet ne kat te p...
Ref. Action 8
72 Vizita
Agent
Erisa Koci
CENTURY 21 Action
0683289736
Property

SHITET HOTELI LUKSOZ NE QENDER TE TIRA...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: Zone 900 m²

Shitet Hoteli luksoz ne qender te Tiranes me nje siperfaqe prej 900 m2. Hoteli eshte i organizuar ne 19 dhoma, 50 shtreter me dy kate sherbimi bar-kafe, salla mengjesi dhe 8 poste parkimi. Hoteli esht...
Ref. Action 7
210 Vizita
Agent
Erisa Koci
CENTURY 21 Action
0683289736
Property

OKAZION! SHITET APARTAMENTI 1+1 NE GOL...

Durrës › GOLEM
Per Shitje: 22500 € Zone 54 m²

OKAZION! Shitet apartamenti 1+1 tek Bulevardi i pishave ne Golem, 22500 Euro. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon ( sip totale 54.73 m2) . Ai ndodhe...
Ref. Action 6
147 Vizita
Agent
Erisa Koci
CENTURY 21 Action
0683289736
Property

OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK BUL...

Durrës › GOLEM
Per Shitje: 22500 € Zone 52 m²

OKAZION! Shitet apartamenti 1+1 tek bulevardi i pishave ne Golem, 22500 Euro. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon ( sip totale 52.51m2) . Ai ndodhet...
Ref. Action 5
73 Vizita
Agent
Erisa Koci
CENTURY 21 Action
0683289736
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ISH-BLLOK

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 155000 € Zone 0 m²

Shitet apartamenti 2+1 ne zonen e ish-Bllokut me cmimin 155000 Euro.(i negociueshem) Apartamenti ndodhet ne kat te katert, ka ndarje te rregullta, me 2 dhoma gjumi , 1 sallon ndenje, 1 tualet (sip e b...
Ref. Action 4
217 Vizita
Agent
Erisa Koci
CENTURY 21 Action
0683289736
Property

SHITET / JEPET ME QIRA NDERTESE MULTIF...

Tirana › Tirana › Kamez
Per Shitje: 950000 € Zone 0 m²

Shitet ose jepet me qira nje ndertese multifunksionale ne qender te Kamzes, Rr 'Nazmi Kryeziu'. Prona ka nje sip. trualli 2700 m2, ndertese 1800 m2 dhe eshte me 4 kate. Prona ka vende parkimi dhe hape...
Ref. Action 3
79 Vizita
Agent
Erisa Koci
CENTURY 21 Action
0683289736
Property

SHITET NJESI BIZNESI PRANE QENDRES KOM...

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Shitje: Zone 0 m²

Shitet njesi biznesi ne Rr 'Haki Stermilli' prane qendres Kombinat me siperfaqe 91 m. Njesia ndodhet ne kat te pare te nje pallati te ri prej 9 kate. Ambjenti eshte i pershatshem per disa tipologji b...
Ref. Action 2
108 Vizita
Agent
Erisa Koci
CENTURY 21 Action
0683289736