zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENTI 2+1 VOLLGA ME PAMJE...

Durrës › Durrës › vollga
Per Shitje: Zone 146 m²

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 146.3m2 i mobiluar me kushte bashkekohore cilesore me pamje ballore nga deti. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, sogiorno, kuzhine te vecuar, dy tual...
Ref. NEW 1353
57 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997
Property

Shitet apartamenti 3+1 ne qender

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 170000 € Zone 338 m²

Apartamenti ndodhet ne qender te Durresit e cila mundeson te gjitha facilitetet e mundshme dhe ka drejtim lindje-jug-veri e cila ndricohet nga drita e diellit. Apartamenti ka siperfaqe totale 338 m2...
Ref. NEW 1342
132 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997
Property

Shitet apartamenti 2+1 tek Ish Urt

Durrës › Durrës
Per Shitje: 65000 € Zone 86 m²

Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje kuzhine te perbashket me dhome ndenje, dy banjo, nje ballkon dhe nje verande te shfrytezueshme me siperfaqe 40 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te ...
Ref. NEW 1341
100 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997
Property

Shitet Apartamenti 1+1 Me Pamje Nga D...

Durrës › Durrës › Plazhi ish blloku
Per Shitje: 38000 € Zone 69 m²

Century21NewDay ju ofron ne menyre ekskluzive per shitje apartament me pamje nga deti. Apartamenti ka siperfaqe 69 m2 dhe eshte e organizuar ne nje aneks living room me dalje ne ballkon dhe nje tualet...
Ref. NEW 1336
232 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997
Property

Shitet shtepia 2 kateshe te lagja e re...

Durrës › Durrës › Muzeu I Deshmoreve
Per Shitje: 70000 € Zone 0 m²

Shtepia organizohet ne dy kate nje oborr dhe nje ambjent biznesi. Kati i pare organizohet ne nje dhome nje kuzhine nje banjo dhe nje paradhome. Kati i dyte organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me...
Ref. NEW 1330
74 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997
Property

Shitet apartameni 3+1 ne qender.

Durrës › Durrës › Qendra Tregtare Blue Star
Per Shitje: 90000 € Zone 127 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje se bashku me kuzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit e cila mundeson nje numer te madh facilitetesh. ...
Ref. NEW 1307
180 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997
Property

Shitet shtepia tek gjykata apelit ne S...

Durrës › Durrës › Shkozet
Per Shitje: 60000 € Zone 160 m²

Shtepia ndodhet ne Shkozet tek gjykata e apelit. Shtepia ka 300 m2 truall dhe 160 m2 ndertim e cila ka mundesi ndertimi 3 kate shtese dhe ka nje pus. Shtepia eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi 1 kuzh...
Ref. NEW 1301
192 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997
Property

Jepet me qira ndertesa me pamje nga de...

Durrës › Durrës › Currila
Per Qira: Zone 4000 m²

Jepet me qira ndertesa 8-kateshe me pamje nga deti ne currila. Ndertesa eshte e organizuar ne 8 kate ku secili kat ka ne strukturen e vet 3 apartamente 2 nga te cilet jan struktur 2+1+2 tualete dhe 1 ...
Ref. NEW 1295
96 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997
Property

Jepet me qera apartamenti 2+1.

Durrës › Durrës › Spitali
Per Qira: 200 € Zone 95 m²

Jepet me qera apartamenti te Spitali me siperfaqe 95 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sogiorno se bashku m...
Ref. NEW 1274
335 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997
Property

Shitet ambjent ne plazh te Rrota e Kuq...

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Shitje: 170000 € Zone 102 m²

Shitet ambjenti Komercal ne plazh te rrota e kuqe me nje siperfaqe 102 m2 dhe verande te shfrytezueshme 40 m2. Ambjenti eshte buze rruge kryesore dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme ...
Ref. NEW 1263
105 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997
Property

Shitet vila ne plazh

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Shitje: Zone 445 m²

Shitet vila ne plazh me nje siperfaqe trualli 403 m2 dhe siperfaqe ndertimi 445 m2. Vila eshte e organizuar ne 2 kate ku secili kat eshte i organizuar ne 6 garsoniere me tualet te brendshem dhe dalje ...
Ref. NEW 1253
135 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997
Property

Shitet toke ne zone industriale ne Spi...

Durrës › Durrës › Spitalle
Per Shitje: 52000 € Zone 4323 m²

Shitet toke me siperfaqe 4323 m2 ne nje zone industriale ne Spitalle. Toka ndodhet ne brez te dyte nga rruga kryesore dhe eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme. Toka eshte e pajisur me certi...
Ref. NEW 1245
70 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997
Property

Shitet toke ne zone industriale ne Spi...

Durrës › Durrës › Spitalle
Per Shitje: 130000 € Zone 4323 m²

Shitet toke me siperfaqe 4323 m2 ne nje zone industriale ne Spitalle. Toka ndodhet ne brez te dyte nga rruga kryesore dhe eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme. Toka eshte e pajisur me certi...
Ref. NEW 1244
48 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997
Property

Shitet lokali

Durrës › Durrës › Vila e Zogut
Per Shitje: 180000 € Zone 100 m²

Ambjenti ka nje siperfaqe prej 100 m2. Ndodhet ne lagjen nr1 prane shkolles Gjergj Kastrioti. Ky ambjent prej shume vitesh ka sherbyer si bar kafe. Ambjenti eshte i mobiluar ne kushte bashkekohore dhe...
Ref. NEW 1243
116 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997
Property

Shitet apartamenti 1+1 ne vije te pare...

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Shitje: 60000 € Zone 75 m²

Shitet apartamenti 1+1 ne Iliria, Plazh me siperfaqe 75.4 m2 dhe ofron mundesi per tu kthyer ne apartament 2+1. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumin, 1 dhome ndenje me kuzhine e perbashke...
Ref. NEW 1230
180 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997
Property

Shitet toke tek Gjiri i Lalezit

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 144000 € Zone 3000 m²

Shitet toke ne Gjirin e Lalezit, Durres me siperfaqe prej 3000 m2 dhe ka mundesi zgjerimi 2000m2 ne total 5000m2. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Toka eshte ne nje zone te favorshme per te nde...
Ref. NEW 1229
89 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997
Property

Shitet apartament 1+1 ne Hekurudha, Pl...

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Qira: 38000 € Zone 71 m²

Shitet apartament 1+1 ne Hekurudha, Plazh me siperfaqe te brendshme 65m2 dhe eshte i organizur ne nje sogiorno se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne...
Ref. NEW 1227
162 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997
Property

Shitet apartament 3+1 ne Golem

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 58000 € Zone 95 m²

Shitet apartament 3+1 ne Golem me siperfaqe prej 95 m2. Apartamenti eshte i organizur ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje se bashku me kuzhine, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne kati...
Ref. NEW 1223
174 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997
Property

Jepet me qira apartamenti 1+1 te rrota...

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Qira: 200 € Zone 75 m²

Jepet me qira apartamenti 1+1 te rrota e kuqe, plazh i mobiluar ne kushte bashkekohore . Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, sogiorno se bashku me kuzhinen, tualet dhe 1 ballkon me pamj...
Ref. NEW 1221
334 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997
Property

Shitet dhe jepet me qira ambjenti ne b...

Durrës › Durrës › Bulevardi kryesor
Per Shitje: 40000 € Zone 20 m²

Shitet dhe jepet me qira ambjenti ne bulevardin kryesor. Ambjenti ka siperfaqe prej 20 m2 i cili ka nje tualet. Ambjenti eshte ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit te Durresit dhe eshte i pe...
Ref. NEW 1201
259 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997
Property

Shitet apartament 1+1 ne Plazh Iiria...

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Shitje: 32000 € Zone 73 m²

Shitet apartament 1+1 ne Plazh Iliria . Apartamenti ka siperfaqe prej 73 m2 dhe eshte i organizua ne nje dhome gjumi , nje tualet , nje ballkon dhe nje kuzhin. Eshte i orientuar drejt veriut .Apartam...
Ref. NEW 1199
198 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997
Property

Shitet lokal ne Currila

Durrës › Durrës › Currila
Per Shitje: Zone 279 m²

Shitet lokal ne Currila buze detit. Lokali ka siperfaqe 279m2 , eshte i mobiluar ne kushte bashkekohore me nje klientele te ngritur. Lokali ka fasade xhami qe ofron pamje nga deti, ka dhe ambjent te j...
Ref. NEW 1196
104 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997
Property

Shitet hotel tek Shkembi i Kavajes

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: Zone 0 m²

Shitet hotel tek Shkembi i Kavajes ne vije te pare me detin . Siperfaqja e truallit eshte 1000m2 dhe hoteli organizohet ne 6 kate. Kati i pare eshte i organizuar ne nje lokal dhe recepsion , dhe 5 kat...
Ref. NEW 1195
135 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997
Property

Shitet Vila ne Plazh

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: Zone 332 m²

Shitet Vila ne Plazh, Hekurudha me siperfaqe trualli prej 332 m2 dhe ndertimi total 446 m2 ku secili kat ka 114 m2. Vila eshte e strukturuar ne 4 kate ku secili kat ka 4 dhoma per kat me tualet te bre...
Ref. NEW 1178
98 Vizita
Agent
Leandro Barushi
CENTURY 21 New Day
+355 69 70 79 997