zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR !!!

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 45000 € Zone 79 m²

Shitet Apartament 2+1 ne Astir me siperfaqe totale 79m2! Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe ndodhet ne katin e pare te banimit! Ambjenit eshte i pershtatur nga komercial ne apartament, organizoh...
Ref. Solution 822
165 Vizita
Agent
Ermando Gjokpali
CENTURY 21 Solution
00355674818877
Property

SHITET APARTAMENT + DYQAN NE ASTIR

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 130000 € Zone 95 m²

Shitet apartament 2+1 + 2 ballkone me 1 tualet ne katin e 2 te banimit me siperfaqe totale 95m2 apartamenti eshte i arreduar mjaft mire dhe ka hapesira te bollshme. Apartamenti shitet bashke me nje dy...
Ref. Solution 806
63 Vizita
Agent
Ermando Gjokpali
CENTURY 21 Solution
00355674818877
Property

Jepet me Qira Apartament 2+1 prane Top...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Qira: 150 € Zone 101 m²

Jepet me qira apartament 2+1 prane Top Channel i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri.Me ashensor i mobiluar me paisjet bazike.Cmimi eshte 18 000 LEK i padiskutueshem..Vizitat ne pr...
Ref. Solution 802
171 Vizita
Agent
Ermando Gjokpali
CENTURY 21 Solution
00355674818877
Property

Jepet me qira dyqan 55m2 ne Laprake

Tirana › Tirana › Laprake
Per Qira: 130 € Zone 55 m²

Jepet me qira dyqan ne laprake me hapesire 55m2.Ambjenti eshte i pershtatshem per dyqane si edhe per biznese te ndyshme.Per vizita kontaktoni ne nr. 00355674818877...
Ref. Solution 808
63 Vizita
Agent
Ermando Gjokpali
CENTURY 21 Solution
00355674818877
Property

OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1+2 !!!

Tirana › Tirana › Casa Italia
Per Shitje: 58000 € Zone 103 m²

OKAZION Shitet apartament 2+1+ballkon me 2 tualete , prane Sheshit Shqiponja. Pallati ndodhet prane rruges kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit me 2 ashesor edhe me pamje nga rruga...
Ref. Solution 805
648 Vizita
Agent
Ermando Gjokpali
CENTURY 21 Solution
00355674818877
Property

SHITET BIZNESI BUTIK TE KOMUNA E PARIS...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 5000 € Zone 70 m²

Shitet biznesi te Komuna e Parisit prane Lulishtes. Biznesi ndodhet buze rruges, ne nje vend shume te pershtatshem dhe lehtesisht te aksesueshem.Biznesi ka 10 vite qe eshte funksional me xhiro te kons...
Ref. Solution 809
72 Vizita
Agent
Ermando Gjokpali
CENTURY 21 Solution
00355674818877