zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT DUPLEX !!!

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 299000 € Zone 280 m²

Shitet apartament duplex me pamje mahnitese nga te gjitha anet! Apartamenti ndodhet ne dy katet e fundit te pallatit,kati i 10-11.Apartamenti organizohet ne katin e pare nga 1 korridor , 1 sallon i ma...
Ref. Solution 825
30 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

SHITET APARTAMENT 1+1 KOMUNE E PARISIT...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 99000 € Zone 86 m²

Shitet apartament 1+1 tek Komuna e Parisit prane kopeshtit Botanik! Apartamenti organizohet nga 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje 1 tualet dhe 1 ballkon! Kuzhina eshte e ndare nga dhoma e ndenjes dhe ka a...
Ref. Solution 824
31 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK KOMUNA E ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 240000 € Zone 175 m²

Shitet ambient komercial tek komuna e parisit ne nje vendndodhje shume te favorshme dhe ne nje nga zonat me te populluara te Tiranes.Ambienti aktualisht perdoret si BAR por mund te perdoret per funksi...
Ref. Solution 807
52 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

*SUPER OKAZION* SHITET FABRIKE PERPUNI...


Per Shitje: 1180000 € Zone 10000 m²

Shitet Fabrike INOXI aktualisht ne gjendje pune,me nje xhiro vjetore te konsiderueshme.Fabrika ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem ne rrugen e Kombit Durres-Kukes prane ures se Patokut.organi...
Ref. Solution 803
126 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE KAMEZ OKAZ...

Tirana › Kamëz › Kamëz
Per Shitje: 108000 € Zone 103 m²

Shitet ambient komercial i pershtateshem per aktivitete te ndryshme biznesi me fasade xhami ne dy ane.Siperfaqja eshte 93m2 e brendshme,ka nje banjo dhe tende 50m2 jashte nga ana e rruges.Ndodhet ne p...
Ref. Solution 801
103 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

OKAZION ! Shitet ambient komercial ne ...

Tirana › Tirana › Rruga Dritan Hoxha
Per Shitje: 163800 € Zone 78 m²

Shitet dyqan tek rruga Dritan Hoxha . Dyqani ndodhet ne Laprake ne rrugen Dritan Hoxha , ka nje siperfaqe prej 78 m2. Dyqani eshte aktualisht i dhene me qera . Mund te perdoret per cdo lloj aktivit...
Ref. Solution 774
80 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

SHITET TOKA NE BERZHITE !

Tirana › Tirana › Berzhite
Per Shitje: 37800 € Zone 0 m²

Shitet truall ne Berzhite , afer rruges nacionale Tirane- Elbasan e pershtatshme per te ndertuar shtepine tuaj te endrrave , ka uje dhe drita , me nje pamje fantastike te kodrave . Per me teper ...
Ref. Solution 767
47 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

jepet me qira, lokal prane Ish Ekspozi...

Tirana › Tirana › Ish Ekspozita
Per Qira: 900 € Zone 0 m²

jepet me qira,lokal siperfaqe 84.7 m/2 te ish ekspozita. Lokali jepet vetem me banakun .Cmimiper qira 900 eu....
Ref. Solution 759
265 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

Shitet apartament 2+1 Don Bosko

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 95000 € Zone 123 m²

Shitet apartament 2+1 Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne nje pallat et ri me ashensor, apartamenti ka nje sip 123.8 m2 eshte i projektuar ne nje living room te madh, 2 dhoma gjumi,sallon, ballkon. Apa...
Ref. Solution 756
368 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

Jepet me qira commercial tek Rruga e D...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Qira: 170 € Zone 25 m²

Jepet me qira commercial tek Rruga e Dibres. Dyqani eshte mjaft i pershtatshem per klinike dentare pasi te gjitha instalimet jane te bera per kete profesion. Ambjenti perdoret edhe per aktivitet te tj...
Ref. Solution 754
319 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

Okazion,Shitet Toke ne Ibe.

Tirana › Tirana › Petrele
Per Shitje: 550000 € Zone 0 m²

Okazion, Shitet Toke ne Ibe. Toka ka nje pamje mjaft te bukur, sip e tokes eshte 11000m2. Toka diponon hipoteke, cmimi 550,000 euro.Nese deshironi te vizitoni pronen kontakto ne Century 21 Avenue...
Ref. Solution 753
260 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

Okazion Shitet apartament 1+1 + verand...

Pogradec › Pogradec › Pogradec
Per Shitje: 23000 € Zone 60 m²

Okazion Shitet apartament 1+1 + verande, ne Pogradec.Apartamenti ka nje pamje mjaft piktoreske, pasi ka pamje nga liqeni i Pogradecit. Apartamenti ka edhe nje verande ku mund te shijosh pamjen qe te o...
Ref. Solution 752
320 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

Okazion. Shitet apartament 1+1 + veran...

Pogradec › Pogradec › Pogradec
Per Shitje: 23000 € Zone 75 m²

Okazion Shitet apartament 1+1 + verande, ne Pogradec.Apartamenti ka nje pamje mjaft piktoreske, pasi ka pamje nga liqeni i Pogradecit. Apartamenti ka edhe nje verande ku mund te shijosh pamjen qe te o...
Ref. Solution 751
260 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

Jepet me qira zyre tek Mine Peza

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Qira: 280 € Zone 0 m²

Jepet me qira zyre tek Mine Peza. Ambjenti ka nej sip prej 20m2 , ambienti mund te perdoret per cdo aktivitet . Cmimi 280 euro bashke me taksa.Nese deshironi te vizitoni pronen kontakto ne Cnetury 21...
Ref. Solution 750
372 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

Shitet ose jepet me qira Ambjent comme...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 58000 € Zone 0 m²

Shitet ose jepet me qira Ambjent commercial ne rrugen Myslym Shyri,Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me frekuentim te larte te njeresve. Ambjenti ndodhet prane rruges kryesore. Ambjenti ndodhet ne kat...
Ref. Solution 742
732 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

Shitet apartament 2+1+2 tek ish Parku ...

Tirana › Tirana › Ish Parku
Per Shitje: 120000 € Zone 132 m²

Shitet apartament 2+1+2 tek ish Parku Autobuzave.Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ndertese pese kateshe. Apartamenti nuk ka ashensor, apartamenti ka nje sip prej 132.5 m2 , apartamenti es...
Ref. Solution 738
558 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

shitet lokal tek rruga e Durresit.

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 92000 € Zone 54 m²

shitet lokal tek rruga e Durresit.Lokali eshte ne gjendje pune aktualisht i dhene me qira. Lokali ka nje pozicion mjaft te mire. Lokali ka hipoteke, cmimi 92,000 euro. Nese deshironi te vizitoni pron...
Ref. Solution 735
542 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

Jepet me qira apartament 2+1+1 per ban...

Tirana › Tirana › rruga Kongresi i Manastirit
Per Qira: 315 € Zone 105 m²

Jepet me qira apartament 2+1+1 per banim ose bisnez, tek Kongresi i Manastirit.Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues.Apartamenti mund te jepet per banim ose per bisnez si klinik...
Ref. Solution 734
491 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

Shitet apartament 1+1+1 tualet tek rru...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Shitje: 59900 € Zone 60 m²

Shitet apartament 1+1+1 tualet tek rruga Mine Peza prane Zogut te Zi.Apartamenti ndodhet ne nej [pallat ekzistues ne katin e peste.Apartamenti ka nje planimetri mjaft te rregullt dhe orientim mjaft t...
Ref. Solution 733
1011 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

Shitet apartament per banim ose bizn...

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Shitje: 75000 € Zone 86 m²

Shitet apartament 3+1+1 i modifikuar ne 1+1+1 tualet tek Tregu Elektrik. Apartamenti ka nje sip prej 86m2 ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e pare..Apartamenti ka qene 3+1 dhe pronari ekzist...
Ref. Solution 732
836 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

Shitet apartament 2+1+1 tualet tek Res...

Tirana › Tirana › Prane Restorant Durresit
Per Shitje: 100000 € Zone 117 m²

Shitet apartament 2+1+1 tualet tek Restorant Durresi, RR.Ferit Xhajko. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me dy ashensore, ne katin e 5 banim. Apartamenti ka nje planimetri e rregullt. Apartament...
Ref. Solution 731
709 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

Jepet me qira dyqan prane rruges Hoxha...

Tirana › Tirana › Hoxha Tahsim
Per Qira: 200 € Zone 40 m²

Jepet me qira dyqan prane rruges Hoxha Tahsim. Syqani perbehet nga nje sip te brendeshme prej 37.5 m2. Dyqani mund te perdoret per zyre , farmaci etj. Cmimi 200 euro. Nese deshironi te vizitoni prone...
Ref. Solution 729
673 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

Jepet me qira Vile 3+1+2 + garazhd+obo...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 1000 € Zone 170 m²

Jepet me qira Vile 3+1+2 + garazhd+oborr prane Ambasades Amerikane. Vila eshte eprojektuar ne nje kuzhine gatimi , kuzhine ndenje, sallon, ballkon+verand, 3 dhoma gjumi , oborr te madh +garazh, 3 dho...
Ref. Solution 726
714 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

Shitet apartament 2+1+1 tualet ne Asti...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 62000 € Zone 122 m²

Shitet apartament 2+1+1 tualet ne Astir. Apartamenti ka nje sip prej 122m2 ne total, ndodhet ne katin e 7 jo i fundit me ashensor. Apartamenti eshte i perbere ne nje living room te madh, kuzhine gatim...
Ref. Solution 725
1620 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution