zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA TE PRANE ...

Tirana › Tirana › Kthesa e Kamzes
Per Qira: 200 € Zone 65 m²

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenjeje ku perfshihet dhe ambienti i gatimit nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe i pa perdorur me par per nje vizit ne prone na ko...
Ref. bot 2399
75 Vizita
Agent
Kristi Tusha
CENTURY 21 Botaniku
0694050016,0697045681
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK DREJTORIA ...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 400 € Zone 130 m²

Apartamenti ndodhet ne zonat qe ofron shume facilitete nga me te ndryshmet. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensore. Apartamenti organizohet ne dhomen e ndenjes ku ka te per...
Ref. bot 2385
390 Vizita
Agent
Kristi Tusha
CENTURY 21 Botaniku
0694050016,0697045681
Property

JEPET PAPAFINGO ME QIRA NE ZONEN E BLL...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1000 € Zone 280 m²

Jepet papfingo me qira ne Bllok.Papafingo ka nje siperfaqe totale prej 280m2 dhe eshte e organizuar ne 1 sallon te bollshme ndenje,me 1 ambjent gatimi te vecuar,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe nje super ve...
Ref. bot 2358
355 Vizita
Agent
Kristi Tusha
CENTURY 21 Botaniku
0694050016,0697045681
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE LIQENI I THAT...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 61000 € Zone 68 m²

Shitet apartament 1+1 te Liqeni i Thate.Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te mireadministruara si dhe me nje cilesi ndertimi te larte. Apartamenti ndodhet ne katin e katert i cili organizo...
Ref. bot 2348
1032 Vizita
Agent
Kristi Tusha
CENTURY 21 Botaniku
0694050016,0697045681