Shitet ose Jepet me Qira Magazine Ind...

Fier › Fier
Per Shitje: Zone 2660 m²

Shitet ose jepet me qira magazina industriale ne Fierit. Magazina ndodhet ne lagjen Kryengritja e Fierit, 100m larg prej rruges interurbane Fier-Vlor! Siperfaqja e objektit : 950 m2 kati i pare dhe...
Ref. Metropol 187
92 Vizita