zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT TEK "GRAND BLUE FAF...

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 51200 € Zone 64 m²

Shitet apartament tek Grand Blue Fafa resort. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim. Ndodhet ne nje ndertim te ri. Ka nje siperfaqe prej 64 meter katror. Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje...
Ref. gate 517
188 Vizita
Agent
Artemis Tota
CENTURY 21 Gate
0699385020
Property

SHITEN 2400 METRA TOKE TEK LIQENI I TI...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 720000 € Zone 0 m²

Ne zonen e liqenit te Tiranes shiten 2400 metra katror toke. Zona ne te cilen ndodhet ofron mundesi te shumta per zhvillimin e cfaredolloj biznesi. Mund te shfrytezohet per ndertim vilash deri ne tre ...
Ref. gate 510
19 Vizita
Agent
Artemis Tota
CENTURY 21 Gate
0699385020
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT NE QENDER TE ...

Durrës › Durrës › Muzeu I Deshmoreve
Per Qira: 203 € Zone 200 m²

Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, prane Muzeut te Deshmoreve. Zone e cila ofron facilitete te shumta. Siperfaqja totale e prones eshte 150 m2 dhe organizohet ne: nje soxhorno, kuzhine me vete...
Ref. gate 508
168 Vizita
Agent
Artemis Tota
CENTURY 21 Gate
0699385020
Property

SHITET TOKE NE DURRES!

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 70000 € Zone 1070 m²

Toka ndodhet ne zonen turistike te Gjirit te Lalzit. Siperfaqja totale e saj eshte 1070 m2. Toka eshte shume e favorshme per cdo bisnes pasi eshte shume prane rruges. Disponon certifikate pronesie....
Ref. gate 460
76 Vizita
Agent
Artemis Tota
CENTURY 21 Gate
0699385020
Property

VILE PER SHITJE NE PLEPA DURRES 500.00...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 500000 € Zone 450 m²

VILE PER SHITJE NE PLEPA DURRES 500.000 EURO! Prona ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar. Vila eshte 4 kateshe dhe cdo kat lidhet me njera - tjetren nepermjet shkalleve te jashtme. E gjithe s...
Ref. gate 403
193 Vizita
Agent
Artemis Tota
CENTURY 21 Gate
0699385020
Property

OKAZION !

Tirana › Tirana
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet me qera nje ambjent 90 m2. I disponueshem per cdo lloj biznesi. Per hire te hapsires se madhe dhe arkitektures se saj sygjerohet te meret per klinika mjeksore, laboratore te ndryshem etj. Ambjen...
Ref. gate 363
187 Vizita
Agent
Artemis Tota
CENTURY 21 Gate
0699385020
Property

KAPANON 2250 METRA PER QERA DHE PER S...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 560000 € Zone 2243 m²

Kapanoni pozicionohet 300 metra larg autostrades dhe ka nje siperfaqe ndertimi 2250 metra. Objekti eshte nje ndertim i viteve te fundit dhe eshte open space duke ofruar mundesine te modifikohet dhe...
Ref. gate 304
260 Vizita
Agent
Artemis Tota
CENTURY 21 Gate
0699385020
Property

VILE ME QIRA 1200 EURO NE TIRANE !

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Qira: 1200 € Zone 200 m²

Jepet me qera vile 2 kateshe perballe Spitalit "Nene Tereza",me siperfaqe totale 200 m2 e pershtatshme per zhvillimin e bizneseve te ndryshme si pershembull klinike,hoteleri,kopesht ,zyra sherbimi etj...
Ref. gate 269
117 Vizita
Agent
Artemis Tota
CENTURY 21 Gate
0699385020
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE QENDER TE...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 111000 € Zone 111 m²

Apartament 2+1 per shitje ne qender te Durresit . Apartamenti ndodhe ne katin e dyte te banimit ne nje pallati te ri. Prona ka nje siperfaqe totale 110 metra dhe organizohet ne nje soxhorno te madhe...
Ref. gate 237
304 Vizita
Agent
Artemis Tota
CENTURY 21 Gate
0699385020
Property

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE 55 MIJE EURO...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 55000 € Zone 65 m²

Apartament 1+1 per shitje 55 mije euro ne qender te Durresit . Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit te nje pallati te ri me administrim. Siperfaqja e saj eshte 65 m² dhe organizohet ne nje...
Ref. gate 234
338 Vizita
Agent
Artemis Tota
CENTURY 21 Gate
0699385020
Property

LOKAL PER SHITJE 380 000 EURO NE DURRE...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 380000 € Zone 0 m²

LOKAL PER SHITJE 380 MIJE EURO NE DURRES! Lokali eshte ne nje nga zonat me te frekuentuara ne Durres dhe aktualisht eshte ne gjendje pune . E gjithe siperfaqja e lokalit eshte 120 metra ,nga te ci...
Ref. gate 223
502 Vizita
Agent
Artemis Tota
CENTURY 21 Gate
0699385020
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE, DURRES !...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 63000 € Zone 100 m²

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ,PRANE SHKOLLES EFTALI KOCI ! Cmimi ulet nga 65000 Euro ne 63000 Euro ! Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor , 30 metra larg shkolles Eftali Koci ne Dur...
Ref. gate 208
688 Vizita
Agent
Artemis Tota
CENTURY 21 Gate
0699385020
Property

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE PLAZH DU...

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 44000 € Zone 74 m²

Apartament per shitje 1+1 ne plazh Durres. Prona ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor , ne nje zone te frekuentuar dhe qe ofron te gjitha facilitete. Siperfaqja e apartamentit ...
Ref. gate 185
492 Vizita
Agent
Artemis Tota
CENTURY 21 Gate
0699385020
Property

APARTAMENTE 1+1 , 2+1, 3+1 PER SHITJE...

Durrës › Durrës › Pallati I Sporteve
Per Shitje: Zone 51 m²

Disponojme apartamente per shitje me siperfaqe te ndryshme duke filluar nga 51.5m² , 62.7m² , 73.9m² , 82.9m² , 103m² , 105.3m² , 106.4m² 107.5m² , 109.8m² . Cmimi per apartamente eshte 850 ...
Ref. gate 109
858 Vizita
Agent
Artemis Tota
CENTURY 21 Gate
0699385020
Property

VILE ME QIRA 1000 EURO PRANE SHKOLLE...

Durrës › Durrës › Vila e Zogut
Per Qira: 1000 € Zone 0 m²

Vila ndodhet ne zone te qete dhe ofron nje pamje te mrekullueshme te detit dhe shetitores Taulantia . Me nje siperfaqe totale 250 m2 vila ka nje ndarje ne 3 kate dhe nje shperndarje te dhomave s...
Ref. gate 89
579 Vizita
Agent
Artemis Tota
CENTURY 21 Gate
0699385020
Property

SUPER APARTAMENT LUKSOZ ME QERA !

Tirana › Tirana
Per Qira: 1700 € Zone 220 m²

Tek Vilat Amerikane jepet me qera apartament me siperfaqe 220 m² . Organizohet nga soxhorno, ambjent gatimi , dy dhoma gjumi , dy tualete , korridor , verande . Eshte e mobiluar deri ne detaje . Pe...
Ref. gate 81
499 Vizita
Agent
Artemis Tota
CENTURY 21 Gate
0699385020