zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA

Durrës › Durrës › Rruga Aleksander Goga
Per Qira: 120 € Zone 100 m²

Apartamenti ndodhet ne Rrugen Aleksander Goga, prane shkolles Dy Gjelat. Apartamenti ndodhet ne katin e 7. Eshte e mobiluar dhe ka nje verande te madhe rreth 40 m2 me pamje te qytetit. Apartamenti ka ...
Ref. Eon 576
99 Vizita
Agent
Alison Tahiri
CENTURY 21 Eon
+355692768446
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE GOLEM

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 250000 € Zone 260 m²

Ambienti ndodhet ne kat te pare dhe me orientim nga perendimi. Ka akses ne rruge kryesore dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. Cmimi i diskutueshem. Per informacione me te detajuara...
Ref. Eon 557
28 Vizita
Agent
Alison Tahiri
CENTURY 21 Eon
+355692768446
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL + BIZNESI RES...

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 250000 € Zone 280 m²

Ambienti ndodhet ne katin 0 me orientim nga perendimi. Pjesa e brendshme eshte e perbere nga kuzhina, dy banja, banaku dhe aksesoret e pershtatshem per restorant. Siperfaqja e brendshme eshte 200m2 dh...
Ref. Eon 556
25 Vizita
Agent
Alison Tahiri
CENTURY 21 Eon
+355692768446
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE GOLEM

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 95000 € Zone 184 m²

Shitet ambient komercial me siperfaqe 184 m2 ne Golem. Ambjenti ka fasade xhami, ndodhet ne katin 0 buze rruges dhe ne kend te pallatit. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni...
Ref. Eon 554
20 Vizita
Agent
Alison Tahiri
CENTURY 21 Eon
+355692768446
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE GOL...

Durrës › Durrës › Golem
Per Qira: 250 € Zone 160 m²

Jepet me qira ambient komercial i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi me fasade xhami ne dy ane. Siperfaqja e brendshme eshte 160m2, ka nje banjo dhe ndodhet ne pozicion shume te favorshem...
Ref. Eon 553
22 Vizita
Agent
Alison Tahiri
CENTURY 21 Eon
+355692768446
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE GOLEM!

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 160000 € Zone 0 m²

Shitet ambient komercial i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi me fasade xhami ne dy ane. Ambienti ndodhet ne rruge dytesore ne Golem. Siperfaqja totale e brendshme eshte 270m2 dhe ndahet ...
Ref. Eon 551
12 Vizita
Agent
Alison Tahiri
CENTURY 21 Eon
+355692768446
Property

SHITET TOKE NE XHAFZOTAJ

Durrës › Durrës › Xhafzotaj
Per Shitje: 45000 € Zone 0 m²

Toka ndodhet ne Xhafzotaj me nje siperfaqe totale prej 1800m2. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni ne: +355692768446...
Ref. Eon 534
41 Vizita
Agent
Alison Tahiri
CENTURY 21 Eon
+355692768446