zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET 2+1 TEK FRESKU

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 57000 € Zone 88 m²

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut.Apartamenti ndodhet ne nje pallati buze rruges kryesore . Organizohet ne 1 sallon,2 dhoma gjumi,1 tualet,1 ballkon .Apartamenti ka nje hapesire totale prej 88...
Ref. partners 478
142 Vizita
Agent
Flamir Veseli
CENTURY 21 Partners
0697070039
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 "RRUGA FROSINA P...

Tirana › Tirana › Rruga Frosina Plaku
Per Shitje: 80000 € Zone 90 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues ne Rrugen Frosina Plaku .Apartamenti ndodhet ne katin 4 ,organizohet ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje tualet Zona eshte teper e peferuar per bani...
Ref. partners 467
214 Vizita
Agent
Flamir Veseli
CENTURY 21 Partners
0697070039
Property

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 44300 € Zone 58 m²

Apartament 1+1 per Shitje i modifikuar ne 2+1, investuar deri ne detaj ne Yzberisht Apartamenti ka nje siperfaqe prej 58 m2 dhe eshte i organizuar ne dhome ndenjeje,dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Orie...
Ref. partners 456
358 Vizita
Agent
Flamir Veseli
CENTURY 21 Partners
0697070039
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+ VERANDE NE YZBE...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 87000 € Zone 192 m²

Apartament 2+1 per Shitje i investuar deri ne detaje ne zonen e Yzberishtit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 83.50 m2+110m2 verande dhe eshte i organizuar ne dhome ndenjeje,dy dhoma gjumi, dhe nje ...
Ref. partners 455
158 Vizita
Agent
Flamir Veseli
CENTURY 21 Partners
0697070039
Property

APARTAMENT PER QIRA 2+1 NE YZBERISHT...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Qira: 240 € Zone 97 m²

Apartamenti ndodhet ne Rrugen Panajot Pano "Yzberisht", Eshte i mobiluar shume mire. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje + kuzhine , 2 tualete. dhe 2 ballkon te bollshem. . Ndertimi ku ndod...
Ref. partners 439
71 Vizita
Agent
Flamir Veseli
CENTURY 21 Partners
0697070039
Property

APARTAMENTE 3+1 PER QERA NE RRUGEN E ...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 1000 € Zone 165 m²

Apartament 3+1 per Qera te Rruga Elbasanit ngjitur me" Abasada Amerikane". Apartamenti ka siperfaqe 165m2 te organizuar ne soxhorno, tre dhoma gjumi, dy tualete te cilat njera eshte me dritare, dy ba...
Ref. partners 433
113 Vizita
Agent
Flamir Veseli
CENTURY 21 Partners
0697070039
Property

SHITET DYQAN 40M2 "ASTIR"

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 45000 € Zone 40 m²

Shitet dyqan ne "Astir". Pallat i ri. Dyqani ka nje siperfaqe prej 40m2, dhe pjesa ballore e tij eshte e pajisur nga nje vetrat xhami i cili i mundeson nje mundesi te madhe reklamimi. Mund te perdoret...
Ref. partners 431
132 Vizita
Agent
Flamir Veseli
CENTURY 21 Partners
0697070039
Property

APARTAMENT ME QIRA 2+1 TE KODRA DIELL...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 300 € Zone 90 m²

Apartament 2+1 per Qera ne Rruga Bill Klinton te "Kodra e Diellit". Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri te mire administruar. Ka nje siperfaqe te konsiderueshme dhe eshte e mire organizuar. Ndod...
Ref. partners 428
267 Vizita
Agent
Flamir Veseli
CENTURY 21 Partners
0697070039
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TE TREGU ELEK...

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Shitje: 165000 € Zone 140 m²

Ambienti ndodhet ne katin 2 te nje nderimit te ri buze rruge , Ambienti disponon fasade xhami te dukshme nga rruga rreth 10 metra,eshte i pershtatshem per klinik dentare,qender estetike,call center,et...
Ref. partners 416
96 Vizita
Agent
Flamir Veseli
CENTURY 21 Partners
0697070039
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE TELEFERIKU

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 43000 € Zone 73 m²

Shitet apartament 1+1 te Fresku prane "TELEFERIKU" . Apartamenti organizohet nga salloni , nje dhome gjumi e cila ka dalje ne ballkon , KA ndricimin e mire gjate gjithe dites nje tualete i cili esh...
Ref. partners 415
307 Vizita
Agent
Flamir Veseli
CENTURY 21 Partners
0697070039
Property

JEPET ME QIRA MAGAZINE TE ALI DEMI

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 650 € Zone 150 m²

Jepet me Qira ambjent per magazine te Ali Demi Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 150m2, medy tualet brenda. Ambjenti mund te perdoret per magazine ose lloje te ndryshme biznesi sepse ndodhet buze ...
Ref. partners 405
68 Vizita
Agent
Flamir Veseli
CENTURY 21 Partners
0697070039
Property

JEPET ME QIRA DYQAN TE SELVIA

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Qira: 400 € Zone 30 m²

Dyqan me qira te Selvia 400 euro me sipërfaqe 30m.Shfytëzohet për aktivitete të ndryshme bIznesi.Cmimi i diskutushem. Për më shumë informacion kontaktoni ne 0697070039....
Ref. partners 402
100 Vizita
Agent
Flamir Veseli
CENTURY 21 Partners
0697070039
Property

Jepet me qira lokal ne RINAS.

Tirana › Tirana › Rinas
Per Qira: Zone 1100 m²

Jepet me qira lokal ne RINAS. Ambienti eshte i kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme per ushtrimin e aktivitetit. Lokali organizohet nga 140m2 siperfaqe e brendshme dhe 1100m2 siperfaqja totale...
Ref. partners 386
185 Vizita
Agent
Flamir Veseli
CENTURY 21 Partners
0697070039
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE KOMPLEKSIN GO...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 115000 € Zone 114 m²

Shitet apartament 2+1i perber nga nje sip totale 114.67m2dhe verande 134m2 dhe dy ballkone,ne Kompleksin Golden Park, ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te sapo ndertuar. Apartamenti ka orient...
Ref. partners 380
110 Vizita
Agent
Flamir Veseli
CENTURY 21 Partners
0697070039
Property

Okazion! Dyqan ne shitje ne Rrugen ''N...

Tirana › Tirana › Rruga Babe Rexha
Per Shitje: 77900 € Zone 33 m²

Shitet Ambient Komercial ne nje kompleks te ri pallatesh ndermjet rrugeve ''Ndre Mjeda'' dhe ''Babe Rexha''. Ambienti ndodhet ne katin 0 te kompleksit ne nje pozicion mjaft strategjik prane hyrjes. ...
Ref. partners 322
126 Vizita
Agent
Flamir Veseli
CENTURY 21 Partners
0697070039
Property

JEPET ME QIRA DYQANI 35M2 TE PALLATI M...

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Qira: 200 € Zone 0 m²

Jepet me qira dyqani te ''Pallati Me Shigjeta'' me nje siperfaqje 35m2. Ambienti ka mundesi shfrytezimi per aktivitete te ndryshme. Per me shume informacion kontaktoni ne nr e cel. 0697070039...
Ref. partners 307
287 Vizita
Agent
Flamir Veseli
CENTURY 21 Partners
0697070039
Property

SHITET APARTAMENTI 2+1 KOMPLEKSI "SQUA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 120200 € Zone 114 m²

Shitet apartamente 2+1 ne kompleksin “Square21”, ne rrugen e Kavajes. “Square21”, godinë banimi dhe shërbimi 10 – 11 kate + 2 kate nëntoke, 1 kat parkimi dhe 1 kat sherbime nëntoke. SQ21 ofron hapësir...
Ref. partners 186
282 Vizita
Agent
Flamir Veseli
CENTURY 21 Partners
0697070039