zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL NE SELITE

Tirana › Tirana › Selite
Per Shitje: 103480 € Zone 79 m²

Shitet ambient komercial ne Selite me siperfaqe 79.6m2. Ambjenti ndodhet te nje pallat i ri te mirepozicionuar ne nje kompleks rezidencial. Zona ku ndodhet eshte e populluar, dhe po zhvillohet cdo dit...
Ref. Action 30
29 Vizita
Agent
Adi Spaho
CENTURY 21 Action
00355676056208
Property

SHITET NJESI SHERBIMI FARMACI NE SELIT...

Tirana › Tirana › Selite
Per Shitje: 91300 € Zone 83 m²

Shitet njesi sherbimi ne Selite me siperfaqe totale 83m2. Ambjenti momentalisht eshte i pershtatshem per farmaci,por nuk perjashtohet mundesia per klinik dentare,fizioterapi si dhe per aktiviteteve t...
Ref. Action 25
4 Vizita
Agent
Adi Spaho
CENTURY 21 Action
00355676056208
Property

SHITET APARTAMENTI 2+1 PRANE FUSHES SE...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 106590 € Zone 125 m²

Shitet apartamenti 2 +1 me siperfaqe 125,4 m2 ne Ish Fushen e Aviacionit. Apartamenti organizohet nga 1 dhome ndenje te bollshme, 2 dhoma gjumi me 2 ballkone , 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne nje pa...
Ref. Action 23
65 Vizita
Agent
Adi Spaho
CENTURY 21 Action
00355676056208
Property

SHITET APARTAMENTI 1+1 PRANE FUSHES SE...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 61620 € Zone 78 m²

Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 78 m2 ne Ish Fushen e Aviacionit. Apartamenti organizohet nga 1 sallon te bollshem, 1 dhom gjumi me ballkon , 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri 12 ...
Ref. Action 22
89 Vizita
Agent
Adi Spaho
CENTURY 21 Action
00355676056208
Property

SHITET APARTAMENTI 1+1 NE SELITE

Tirana › Tirana › Selite
Per Shitje: 62300 € Zone 73 m²

Shitet apartamenti 1+1 ne Selite me siperfaqe 73.2 m2. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te sapondertuar, ne katin e dyte me ashensor. Ai eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi me ballkon, 1 dhome ndenj...
Ref. Action 20
70 Vizita
Agent
Adi Spaho
CENTURY 21 Action
00355676056208
Property

JEPET ME QIRA NJESI BIZNESI TEK KOMPLE...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 350 € Zone 56 m²

Jepet me qira njesi biznesi ne Kompleksin Magnet, 21 Dhjetori me siperfaqe 56.6 m2. Njesia ka fasade xhami, ka nje tualet dhe eshte i pershtatshem per zyra, dyqan rrobash, bylmetore etj Ambjenti ndodh...
Ref. Action 18
68 Vizita
Agent
Adi Spaho
CENTURY 21 Action
00355676056208