zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Apartament lluksoz 2+1 me Qera !

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 1400 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes, prane stadiumit Qemal Stafa. Apartamenti ndodhet ne katin e 20 te nje ndertese 23 kateshe. Organizimi 1 Soxhorno +2 dhoma , 2 tualete. Nga ballkoni shihet k...
Ref. Metropol 266
13 Vizita
Agent
Marisela Metkaj
CENTURY 21 Metropol
+355 672040486
Property

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht !...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 85000 € Zone 141 m²

Shitet apartament ne Yzberisht 2+1 me orientim lindje-perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje ndertese 9 katshe. e cila ndodhet ne rruge kryesore te zones. Apartamenti ka 1 soxhorno te madh...
Ref. Metropol 264
64 Vizita
Agent
Marisela Metkaj
CENTURY 21 Metropol
+355 672040486
Property

Apartament 2+1 me qera Tek Zogu i Zi ...

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Qira: 800 € Zone 105 m²

Jepet me qera apartament 2+1 te Zogu i Zi. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje ndertese 8 kateshe. Orientimi Jug-perendim. Preferohen 1 ose 2 persona max. Arredimi cilesor i kompletuar me gusto...
Ref. Metropol 262
609 Vizita
Agent
Marisela Metkaj
CENTURY 21 Metropol
+355 672040486
Property

Shitet Apartament 2+1 te Shkolla e Bas...

Tirana › Tirana › Shkolla e Bashkuar
Per Shitje: 65000 € Zone 80 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese 5 kateshe. Prane shkolles Bajram Curri. Orientimi jug-perendim. Apartamenti eshte i rinovuar totalisht. Instalimet elektrike dhe hidraulike jane bere...
Ref. Metropol 261
619 Vizita
Agent
Marisela Metkaj
CENTURY 21 Metropol
+355 672040486
Property

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Vaso ...

Tirana › Tirana › Rruga Vaso Pasha
Per Qira: 350 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne rrugen kryesore, ne nje lokacion shume te preferuar, afer liqenit dhe Bllokut. Siperfaqja 70 m2 1+1 ,ka edhe nje ballkon me pamje nga rruga kryesore Vaso Pasha. A...
Ref. Metropol 259
234 Vizita
Agent
Marisela Metkaj
CENTURY 21 Metropol
+355 672040486
Property

Jepet me Qera Apartament 1+1 ne Rrugen...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 400 € Zone 80 m²

Apartamenti 1+1 ndodhet ne nje prej ndertesave me te mira te zones. Arredimi koherente, disponon kondicioner inverter. Menaxhim shume i mire i nderteses dhe ambjentet e perbashketa . Tarifa mujore 1...
Ref. Metropol 258
100 Vizita
Agent
Marisela Metkaj
CENTURY 21 Metropol
+355 672040486
Property

SHITET VILE 3 KATESHE NE YZBERISHT !...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 250000 € Zone 421 m²

Vila ndodhet ne nje zone te qete, me infrastukture te perfunduar rrugore. Perpara viles ka oborr me 100 m2 . Kati i pare ka dy garsoniere te cilat jane dhene me qera dhe 1 depo te vogel. Kati i dyte s...
Ref. Metropol 250
510 Vizita
Agent
Marisela Metkaj
CENTURY 21 Metropol
+355 672040486
Property

JEPET AMBIENT ME QIRA TEK STACIONI I ...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 250 € Zone 100 m²

Ambienti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati prane bulevardit tek Stacioni i Trenit. Korridori ben shperndarjen ne 3 ambiente te ndryshme 2 prej tyre me akses ne ballkon dhe nje tualet. Pervec se si a...
Ref. Metropol 246
270 Vizita
Agent
Marisela Metkaj
CENTURY 21 Metropol
+355 672040486
Property

Downtown Penthouse and Garage!

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 900 € Zone 238 m²

Located 100 meters from Tirana’s Skanderbeg Square, and National Art Museum, this property is in the heart of the city. Situated behind Piazza, this property is 140m2, located on two floors, with an e...
Ref. Metropol 230
330 Vizita
Agent
Marisela Metkaj
CENTURY 21 Metropol
+355 672040486
Property

JEPET APARTAMENT 3+1 ME QIRA TEK 21 DH...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 450 € Zone 130 m²

Jepet me qira apartament 3+1 totalisht i mobiluar. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, dy tualete dhe ballkon. Ka te ...
Ref. Metropol 211
701 Vizita
Agent
Marisela Metkaj
CENTURY 21 Metropol
+355 672040486
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!

Tirana › Tirana › Golem, plazh
Per Shitje: 45000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1 ne Golem. Apartamenti eshte i mobiluar. Organizohet ne 1 ambjent te perbashket sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Siperfaqja e brendshme eshte 69 m2 (+ 40 m...
Ref. Metropol 165
135 Vizita
Agent
Marisela Metkaj
CENTURY 21 Metropol
+355 672040486
Property

SHITET VILE 3 KATESHE NE KAVAJE!

Kavajë › Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 500000 € Zone 975 m²

Vila eshte e pozicionuar ne qender te Kavajes. Ka nje siperfaqe prej 705 m2 dhe oborr me nje siperfaqe 270 m2 (ne te cilin eshte i perfshire dhe nje garazh). Kati i pare organizohet nga dhoma e ndenje...
Ref. Metropol 141
99 Vizita
Agent
Marisela Metkaj
CENTURY 21 Metropol
+355 672040486
Property

Shitet Vile Ne bregdetin e Qerretit!...

Kavajë
Per Shitje: 250000 € Zone 200 m²

Shitet vile 2 kateshe ne bregdetin e Qerretit, ne nje zone me ajer te paster dhe natyre te qete, rrethuar nga pishat. Vila ka oborr te gjelber perreth si dhe pishine. Organizohet ne tre dhoma gjumi nj...
Ref. Metropol 107
589 Vizita
Agent
Marisela Metkaj
CENTURY 21 Metropol
+355 672040486
Property

Shitet Njesi Tek Sheshi Willson !

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Shitje: 40000 € Zone 27 m²

Shitet Njesi tek Sheshi Willson .Ambienti eshte 27 m2, aktualisht eshte i pamobiluar si zyre por mund te sherbeje per shume qellime sipas kerkeses tuaj. Hapesira eshte e pershtatshme per aktivitete te...
Ref. Metropol 30
467 Vizita
Agent
Marisela Metkaj
CENTURY 21 Metropol
+355 672040486