zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QERA TEK P...

Tirana › Tirana › Shallvaret
Per Qira: 650 € Zone 65 m²

Ambienti organizohet nga dy dhoma, nje tualet dhe nje aneks. Mund te perdoret per zyra, klinike, qender kursesh etj, ka nje siperfaqe prej 65 m2. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne 0672040485....
Ref. Metropol 232
134 Vizita
Agent
Ardian Bumja
CENTURY 21 Metropol
+355 672040485
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBJENT KOMER...

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 495000 € Zone 330 m²

Jepet me qira ambjent multifunksional ne katin e dyte te nje ndertese te mire-administruar ne rrugen "Teodor Keko". Ambjenti eshte i aksesueshem nepermjet shkalleve levizese nga te dyja anet e ndertes...
Ref. Metropol 201
118 Vizita
Agent
Ardian Bumja
CENTURY 21 Metropol
+355 672040485
Property

SHITET GARAZH NE ZONEN E BLLOKUT!

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 26500 € Zone 27 m²

Shitet garazh ne zonen e Bllokut. Ambjenti eshte i pershtatshem per 1-2 automjete. Gjithashtu mund te perdoret edhe si magazine. Aktualisht eshte i dhene me qira. Disponon dokumentacionin e rregull...
Ref. Metropol 144
125 Vizita
Agent
Ardian Bumja
CENTURY 21 Metropol
+355 672040485
Property

Shitet Ambjent Komercial Ne Sarande !...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 88000 € Zone 80 m²

Shitet Ambjent Komercial Ne Sarande . Ambjenti ndodhet ne lagjen nr 4 koder .Ne rrugen Ismail Qemali, buze rruge. Perbehet nga nje verande , hapesira e brendshme , nje tualet dhe nje magazine .Ambjent...
Ref. Metropol 37
156 Vizita
Agent
Ardian Bumja
CENTURY 21 Metropol
+355 672040485