zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Qera Apartament 2+1+2+ Garazh te Vilat...

Tirana › Tirana › Vilat Gjermane
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Jepet me qera apartament 2+1+2 plus nje vendparkim, në një zonë të qetë dhe të sigurtë. Ambienti ndodhet në katin e tretë të një vile dhe organizohet në dy dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi t...
Ref. atrium 395
33 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921
Property

Shitet apartament 2+1 në Don Bosko

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 70000 € Zone 93 m²

Shitet apartament 2+1 në Don Bosko me një siperfaqe totale prej 93 m2 . Ndodhet në katin e 8-të të një pallati të ri të pajisur me ashensor. Organizohet nga 2 dhoma gjumi,ambjenti i ndenjes ,guzhinë ...
Ref. atrium 385
147 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921
Property

Shitet Ambient Komercial në Don Bosko...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 225000 € Zone 150 m²

Shitet ambient komercial në Don Bosko. Ambienti është open space dhe me fasadë xhami nga të dyja anët, gjithashtu është i aksesueshëm nga të dyja anët e tij. Ndodhet në katin zero të një pallati të ri...
Ref. atrium 384
59 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921
Property

Jepet me Qira Apartament 2+1 Don Bosko...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet apartament 2+1 me qira ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të preferuar dhe të aksesueshme. I ndodhur në katin e tretë të nje pallati të ri me ashensor dhe me punime shumë cilë...
Ref. atrium 383
95 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921
Property

Jepet me Qira Apartament 2+1 + Garazh ...

Tirana › Tirana › Blv. Zogu i Pare
Per Qira: 500 € Zone 76 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek bulevardi Zogu i Parë me siperfaqe prej 76 m2. Ndodhet në katin e 5-të të një pallati të ri me ashensor ,apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi , guzhinë + am...
Ref. atrium 382
54 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921
Property

Shitet Apartament 2+1+2 Vasil Shanto...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Shitje: 126000 € Zone 140 m²

Shitet apartament 2+1+2 në Vasil Shanto, një ndër zonat më të prefuara të kryeqytetit. Ambienti ndodhet në katin e dytë banim të një pallati të ri me ashensor orientim jug-lindja dhe perëndimi. Organi...
Ref. atrium 377
117 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921
Property

Shitet Apartament 2+1+2 tek Irfan Tomi...

Tirana › Tirana › Rruga Irfan Tomini
Per Shitje: 85000 € Zone 125 m²

Shitet Apartament 2+1+2 tek Irfan Tomini me një siperfaqe neto prej 125 m2.Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi ,kuzhine ,nje dhomë ndenje të vecuar nga ambjenti i gatimit ,dy tualete ,dy ...
Ref. atrium 375
268 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921
Property

Vilë me Qira në Rezidence Luksoze Lund...

Tirana › Tirana › TEG
Per Qira: 2500 € Zone 265 m²

Vila ndodhet në një rezidencë elitare dhe tepër luksoze pranë TEG. Në një truall me sipërfaqe 438m2 dhe ndërtim 265 m2. Kati i parë organizohet në një sallon të madh, ambienti i ngrënies me ambientin ...
Ref. atrium 367
98 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921
Property

Vilë me Qira në Rezidencë Luksoze Lund...

Tirana › Tirana › TEG
Per Qira: 2500 € Zone 265 m²

Vila ndodhet në një rezidencë elitare dhe teper luksoze pranë TEG. Në një truall me sipërfaqe 438m2 dhe ndërtim 265 m2. Kati i parë organizohet në një sallon të madh, ambienti i ngrënies me ambientin ...
Ref. atrium 366
51 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921
Property

Vile me Qira në Rezidence Luksoze Lund...

Tirana › Tirana › TEG
Per Qira: 2500 € Zone 265 m²

Vila ndodhet në një rezidencë elitare dhe tepër luksoze pranë TEG. Në një truall me sipërfaqe 438m2 dhe ndërtim 265 m2. Kati i parë organizohet në një sallon të madh, ambienti i ngrënies me ambientin...
Ref. atrium 364
119 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921
Property

Shitet apartament 1+1 te Shkolla Kusht...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 43000 € Zone 55 m²

Shitet apartament 1+1 te Shkolla Kushtrimi i Lirisë . Apartamenti është i organizuar në një koridor i cili bën ndarjen e dhomës së gjumit dhe kuzhinës , ka një sipërfaqe prej 55.9 m2 dhe ndodhet në ka...
Ref. atrium 362
264 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921
Property

Shitet ambient banimi në Sarande.

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 142500 € Zone 285 m²

Shitet ambient me sipërfaqe 285m2 pranë spitalit rajonal Sarande. Ambienti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri dhe shumë pranë qendrës së qytetit dhe më pak se 5 minuta ecje nga deti. Vjen ...
Ref. atrium 359
97 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921
Property

Shitet Apartament 2+1 Sarande

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 37500 € Zone 75 m²

Shitet apartament 2+1 pranë spitalit rajonal Sarande. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri dhe shumë pranë qendrës së qytetit dhe më pak se 5 minuta ecje nga deti. Vjen me cmim ok...
Ref. atrium 358
228 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921
Property

Shitet Apartament 2+1 ne Sarande

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 40000 € Zone 80 m²

Shitet apartament 2+1 pranë spitalit rajonal Sarande. Apartamenti ndodhet ne katin e tretë të një pallati të ri dhe shumë pranë qendrës së qytetit dhe me pak se 5 minuta ecje nga deti. Vjen me cmim ok...
Ref. atrium 357
186 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921
Property

Shitet Apartament 2+1 Sarande

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 65000 € Zone 130 m²

Shitet apartament 2+1 pranë spitalit rajonal Sarande. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri dhe shumë pranë qendrës së qytetit dhe më pak se 5 minuta ecje nga deti. Vjen me cmim ok...
Ref. atrium 356
117 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921
Property

Shitet Apartament 4+1+2 Ali Dem

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 100000 € Zone 175 m²

Shitet apartament 4+1+2 në Ali Dem. Ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues dhe është totalisht i rinovuar. Ambienti organizohet në katër dhoma gjumi, një sallon ndenje, kuzhinë, dy tualete d...
Ref. atrium 355
222 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921
Property

Shitet Apartament 2+1+2 Te Kompleksi ...

Tirana › Tirana › kompleksi grand
Per Shitje: 67000 € Zone 85 m²

Shitet Apartament 2+1+2 te Kompleksi Grand,në një nga zonat më të preferuara dhe të qeta të Tiranës. Apartamenti organizohet në dy dhoma gjumi, një sallon ndenje, dy tualete dhe një ballkon. I pozicio...
Ref. atrium 352
470 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921
Property

Shitet ose Jepet me Qira Ambient komer...

Tirana › Tirana › Bulevardi B.Curri
Per Shitje: 320000 € Zone 140 m²

Shitet Ambient komercial te bulevardi B.Curri me një sipërfaqe prej 140 m2. Ambienti jepet dhe me qira për vetëm 700 Euro. Ambienti është i organizuar në open space dhe me një fasade xhami prej 8 m. ...
Ref. atrium 350
103 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921
Property

Shiten Apartamente 3+1 te Rruga 5 Maji...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 90000 € Zone 113 m²

Shiten apartamente 3+1 në një kompleks në ndërtim në të cilin po kryen punime shumë cilësore, te Rruga 5 Maji. Kompleksi ndodhet në një zone shumë të preferuar dhe që ofron të gjitha facilitete. Për m...
Ref. atrium 349
142 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921
Property

Shiten Apartamente 2+1 Rruga 5 Maji

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 55100 € Zone 73 m²

Shiten apartamente 2+1 ne nje kompleks ne ndertim ne te cilin po kryen punime shume cilesore, te Rruga 5 Maji. Kompleksi ndodhet ne nje zone shume te preferuar dhe qe ofron te gjitha facilitetet e mun...
Ref. atrium 348
299 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921
Property

Shitet Klinikë Dentare.

Tirana › Tirana › Selvia
Per Shitje: Zone 0 m²

Shitet Klinikë Dentare te Selvia, në vijë të parë me Rrugën e Dibrës. Ambienti ndodhet në katin e dytë dhe shitet me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe shume cilesore....
Ref. atrium 347
179 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921
Property

Shitet Apartament 3+1 pranë Gardës...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 154700 € Zone 107 m²

Shitet Apartament 3+1 pranë Gardës. Apartamenti eshte i organizuar me një sallon ndenje dhe ambient gatimi, tre dhoma gjumi dhe një tualet. Sipërfaqja e apartamentit është 107 m2. Për më shumë informa...
Ref. atrium 335
137 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921
Property

Shiten dy apartamente 2+1+2 te Bulevar...

Tirana › Tirana › Blv. Zogu i Pare
Per Shitje: 302000 € Zone 251 m²

Shiten dy apartamente 2+1+2 te Bulevardi Zogu i Parë, me një sipërfaqe totale prej 251.88 m2 . Apartamentet ndodhen në katin e dytë banim të një pallati të ri ,me hyrje të vecantë. Apartamentet shite...
Ref. atrium 333
139 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921
Property

Shitet Hotel Pranë Shkollës Baletit...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Shitje: 1500000 € Zone 400 m²

Shitet Hotel pranë Shkollës Baletit, në një zonë afër qendrës së qytetit dhe shumë të populluar. Hoteli është funksional prej 20 vitesh dhe ka klient të huaj dhe vendas çka siguron një xhiro të konsid...
Ref. atrium 332
229 Vizita
Agent
Real Team
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008,+355 69 71 29 921