zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Apartament 2+1+2 per Qera

Tirana › Tirana › Rruga Abdyl Frasheri
Per Qira: 600 € Zone 137 m²

Apartament 2+1+2 per Qera prane Librit Universitar ndodhet ne nje pallat te ri. Ka nje siperfaqe prej 137 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhome gjumi, dy tualete, nje ballkon. Apartamenti ofro...
Ref. ENT 1045
95 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Property

Apartament 1+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 82000 € Zone 70 m²

Apartament 1+1 per Shitje tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, organizohet ne nje dhome ndenjeje, nje dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. ...
Ref. ENT 1034
261 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE

Tirana › Tirana › Hipoteka
Per Shitje: 115000 € Zone 115 m²

Apartamenti ndodhet ne nje Kompleks ne ndertim e siper, shume prane Hipotekes. Organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Kompleksi parashikohet te jete nder me...
Ref. ENT 1006
245 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Property

Zyre per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 500 € Zone 110 m²

Zyre per Qera ne Bllok. Me nje siperfaqe prej 100 m2, hyrja eshte e ndare ne tre ambiente zyrash, nje tualete nje ballkone. Per me shume info. na kontaktoni!...
Ref. ENT 993
206 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Property

Zyre per Qera

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Qira: 500 € Zone 97 m²

Zyre per Qera tek ish Ekspozita. Me nje siperfaqe prej 97.70m2, hyrja eshte e ndare ne tre ambiente zyrash, dy tualete nje ballkone. Apartamenti jepet edhe per zyre edhe per banim bosh. Per me shum...
Ref. ENT 950
180 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Property

Vile per Shitje

Tirana › Tirana › Sauk
Per Shitje: 400000 € Zone 578 m²

Vile per Shitje prane Pallatit Brigadave. Me nje siperfaqe te ndertimi prej 578 m2 e ndare ne 3 kate. Kati i pare ka kapacitet nga 2 deri ne 5 poste parkimi dhe nje pjese mund te instalohet Lavanderi...
Ref. ENT 947
456 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Property

Dupleks 3+1 per Qera

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit Residence 1
Per Qira: 700 € Zone 145 m²

Dupleks 3+1 per Qera tek Residenca Kodra e Diellit. Ndodhet ne nje nder Residencat me te mira ne Tirane. Eshte i sapo mobiluar, me nje mobilim te rehatshem dhe bashkekohor. Siperfaqa: 145m2. Dhoma gju...
Ref. ENT 907
242 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Property

Apartament 1+1 per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 500 € Zone 114 m²

Apartament 1+1 per Qera prane Sheshit Willson. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor me nje orientim te favorshem ku gjate gjithe dites eshte me drite natyrale. Apartamenti eshte totalis...
Ref. ENT 890
489 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Property

Apartament 2+1 Luksoze per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1000 € Zone 110 m²

Apartament 2+1 Luksoze per Qera ne Bllok . Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhome gjumi, ballkon dhe dy tualete. Apartamenti o...
Ref. ENT 884
688 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Property

Apartament 2+1 per Shitje

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 160000 € Zone 115 m²

Apartament 2+1 per Shitje tek 9-kateshe. Apartamenti ka siperfaqe 115.3 m2 te organizuar ne soxhorno me hapesire te bollshme, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkon me nje pamje te fantastike. Aparta...
Ref. ENT 872
453 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Property

Showroom/Magazine per Qera

Tirana › Tirana › Vaqarr
Per Qira: 2500 € Zone 4000 m²

Showroom/Magazine per Qera ne Vaqarr. Ambjenti ndodhet buze rruge kryesore ne Vaqarr, pike strategjike per shfrytezime te ndryshe biznesesh. Ka siperfaqe 4000m2 ne totale , 1000 m2 magazin dhe i org...
Ref. ENT 771
297 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Property

Apartament 3+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 120000 € Zone 110 m²

Apartament 3+1 per Shitje ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne nje pallate egzistues. Ka nje planimetri te rregullte dhe eshte i mire organizuar. Me pamje nga rruget kryesore. Ideale per banim. Ndodhet ne...
Ref. ENT 762
549 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Property

Dyqjan per Shitje

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 37000 € Zone 32 m²

Dyqjan per Shitje tek kompleksi Hawai ne Laprake. Mundesi e shkelqyer investimi, ku mund te zhvillosh nje biznes te mire. Ndodhet ne Rruge Kryesore. Zona ku ndodhet ka vizibilitet te larte nga kalimta...
Ref. ENT 750
269 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Property

Magazine per Qera

Tirana › Tirana › Tufine
Per Qira: 400 € Zone 162 m²

Magazine per Qera ne Tufine, ne Tirane Rr. Arbrit, ka nje sip. 162.3 m2 dhe lartesi 3 m, uje 24 ore dhe mates 3 Fazor me fuqi te instaluar 8 kwa. I rikonstrutuar i gjithi, instalime elektrike, vënd p...
Ref. ENT 617
598 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Property

Apartament 2+1 Luksoze per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1000 € Zone 125 m²

Apartament 2+1 Luksoze per Qera ne Bllok . Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri. Ka nje siperfaqe prej 125 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhome gjumi, ballkon dhe dy tualete. Apartamenti o...
Ref. ENT 405
1694 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Property

Apartamenti 2+1 per Shitje

Tirana › Tirana
Per Shitje: 60000 € Zone 69 m²

Apartamenti 2+1 per Shitje ne afersi te Ekspozites. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri po pa ashensor. ndodhet ne katin e fundit banim. Ne katin e 5-te banimi. Ka nje orientim shume te mire. Per...
Ref. ENT 317
1111 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Property

Apartament 1+1 per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Apartament 1+1 per Qera tek Ish Blloku. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri, Eshte i mire organizuar dhe ka nje orientim shume te mire. Ka akses shume te mire ne rruget e tiranes. Ka nje mobilim ...
Ref. ENT 181
818 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Property

Apartament 2+1 per Qera

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Apartament 2+1 per Qera afer Ekspozites. Apartamenti eshte i rikonstruktuar i gjithi ndodhet ne nje pallate e egzistues. Ka nje mobilim mjaft te mire. Ka akses me rruget e tiranes. Ndodhet ne katin e ...
Ref. ENT 178
974 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Property

Apartament 2+1 per shitje

Tirana › Tirana
Per Shitje: 240000 € Zone 0 m²

Apartament 2+1 per shitje tek Ambasador 3. Ka nje organizim perfekte te ambjenteve te brendshme. Ka mundesi blerje per nje garazhd me nje vlere shtese. Ka qetesi dhe siguri te madhe. Apartamenti ndodh...
Ref. ENT 117
740 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Property

Apartament 3+1 per Shitur

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 150000 € Zone 122 m²

Apartament 3+1 per Shitu rprane Fakultetit Juridik. Ka nje planimetri te rregullte dhe eshte i mire organizuar. Me pamje nga rruget kryesore. Ideale per zyra, klinike dentare, per cdo lloj biznesi qe ...
Ref. ENT 109
1308 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Property

Apartament 2+1 per Qera

Tirana › Tirana
Per Qira: 450 € Zone 0 m²

Apartament 2+1 per Qera tek Stadiumi Dinamo. Apartamenti ndodhet ne pallate te ri, i mre mobiluar. Ka akses ne rruget e tiranes. Per me shume info. na kontaktoni!...
Ref. ENT 80
778 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Property

Apartament 2+1 per Qera

Tirana › Tirana
Per Qira: 550 € Zone 15 m²

Apartament 2+1 per Qera tek ish-Blloku. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne. Ka qetesi dhe siguri te madhe. Per meshume info na kontaktoni!...
Ref. ENT 33
508 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Property

Apartament 1+1 per Shitje

Tirana › Tirana
Per Shitje: 50000 € Zone 6 m²

Apartament 1+1 per Shitje tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire. Ambjentetet e brendshme jane te mire te organizuara. Cmimi i diskutushem. Ju mirepresim per nje vizite pran...
Ref. ENT 7
832 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966