zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Dyqan per Qera

Tirana › Tirana › Rr. Zef Jubani
Per Qira: 350 € Zone 45 m²

Dyqan per Qera prane Shushice-s. Me siperfaqe 45 m2 nje zone te frenkuentuara te Tiranes, ne nje ndertim te ri te mireadministruar me nje lokacion mjaft te favorshem dhe me te gjitha facilitetet prane...
Ref. ENT 1104
26 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Garsoniere per Shitje

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 40000 € Zone 42 m²

Garsoniere per shitje, ndodhet shume prane rruges kryesore. Eshte i organizuar ne nje korridor dhome gjumi, nje ambient me vete me kuzhine per gatim dhe nje tualet. Ka nje siperfaqe prej 42 m2 ne kati...
Ref. ENT 1091
232 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Garsoniere per Shitje

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 40000 € Zone 42 m²

Garsoniere per shitje, ndodhet shume prane rruges kryesore. Eshte i organizuar ne nje korridor dhome gjumi, nje ambient me vete me kuzhine per gatim dhe nje tualet. Ka nje siperfaqe prej 42 m2 kati i ...
Ref. ENT 1090
124 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Apartament 1+1 per Qera

Tirana › Tirana › Kompleksi Delijorgji
Per Qira: 400 € Zone 75 m²

Jepet me qera apartament 1+1 tek kompleksi Delijorgji ne Rrugen e Kavajes. Me nje siperfaqje prej 75 m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje bashke me kuzhinen, dhome gjumi, tualet dhe ballkon, i ...
Ref. ENT 1089
168 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Apartament 1+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Nobis
Per Shitje: 160000 € Zone 72 m²

Apartament 1+1 per Shitje tek "Nobis Center". Apartamenti ka nje siperfaqe totale 80 m2 e organizuar ne dhome ndenje me ballkon , nje dhome gjumi dhe nje tualet . Ndricimit natyral, ku drita e diellit...
Ref. ENT 1086
112 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Vile per Qera

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 1600 € Zone 543 m²

Vile per Qera ndodhet prane Ministrise se Arsimit me siperfaqje ndertimi 543 m2 dhe me oborr dhe 12 poste parkimi. Vila organizohet ne dy kate ne total me nje kat te vecuar qe perdoret per ambjent zyr...
Ref. ENT 1085
87 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Apartament 3+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Farke
Per Qira: 1300 € Zone 180 m²

Apartmanet 3+1 per Qera, ne kompleksin The Touch of Sun me nje siperfaqe neto 165 m2 te organizuar ne tre dhoma gjumi te bollshme, sallon, nje dhome ndenje me kuzhine te vecuar, nje dhome garderobe , ...
Ref. ENT 1079
85 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Apartament 3+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 125000 € Zone 137 m²

Shitet 3+1 ne Don Bosco .Apartamenti ndodhet në katin e par teknik te nje pallati te ndertuar ne vitin 2006 me ashensor .Organizohet në tre dhoma gjumi, prej të cilave nje për femijë nje dhome gjumi d...
Ref. ENT 1073
119 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Apartament 2+1 per Shitje

Vlorë › Vlorë › Orikum
Per Shitje: 60000 € Zone 95 m²

Apartament 2+1 per Shitje ne Orikum/ Vlore. Apartmenti ndodhet me nje resort me pishine ne mes, restorante, kafe dhe bisinese te ndryshme . Apartamenti eshte larg vetem 200 m nga deti . Ballkoni kryes...
Ref. ENT 1059
628 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Apartamen 2+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 320 € Zone 74 m²

Jepet me qira apartamente 2+1 te Rruga e Kavajes ne katin e trete te nje pallati ekzistues . Ka nje siperfaqe prej 74m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe n...
Ref. ENT 1052
188 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Apartament 1+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Qira: 350 € Zone 50 m²

Jepet me qira apartament 1+1 prane Zogut Te Zi me nje siperfaqe totale 50 m2. Apartamenti është i pozicionuar në katin e peste ne pallat ekzistues . Organizohet në korridor, dhome ndenje me kuzhine, n...
Ref. ENT 1046
249 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Apartament me Qera 2+1+2

Tirana › Tirana › Nobis
Per Qira: 1850 € Zone 160 m²

Ne nje nga komplekset me te mira te banimit, tek Nobis, pozicionuar prane Liqenit Artificial te Tiranes, jepet me qera apartament 2+1+2 tualete. Nobis Wellness Center në katet mbi toke janë zona tregt...
Ref. ENT 1039
171 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Apartament per Shitje 3+1+2

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Shitje: 150000 € Zone 200 m²

Apartament per shitje te Vasil Shanto ne nje zone te qete dhe me punime mjaft cilesore. Ndodhet ne katin e katert te nje objekti te ri me ashensor.Me nje siperfaqe totale prej 200 m2 dhe siperfaqe te...
Ref. ENT 1028
315 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Zyre per Qera

Tirana › Tirana › Prane RTSH
Per Qira: 1000 € Zone 94 m²

Zyre per Qera prane RTSH-se me shume biznese te shumta, Ambasada etj. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me administrim shume te mire. Siperfaqja eshte 93 m2 dhe eshte i organizuar ...
Ref. ENT 1024
148 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Apartament 1+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 300 € Zone 61 m²

Jepet me qira apartament 1+1 prane Shkolles se Baletit me siperfaqe 61m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues . Organizohet nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi i shtruar me parket, nje dh...
Ref. ENT 1020
317 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Apartament 2+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 90000 € Zone 109 m²

Apartament 2+1 per Shitje tek Rr. e Durresit ka nje siperfaqe prej 109 m2 ai organizohet nga salloni i cili ka akses ne kuzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi nje ballkon dhe nje tualet me dritare. Zona o...
Ref. ENT 1015
258 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Apartament 3+1+2 per Qera

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 320 € Zone 116 m²

Jepet me qera apartament 3+1+2 tualete prane Liqenit te Tiranes. Me nje siperfaqe te brendshme prej 116 m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje, tre dhoma gjumi, dy tualete,nje ballkon. Apartament...
Ref. ENT 1007
191 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Apartament 2+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1900 € Zone 160 m²

Apartament i projektuar dhe mobiluar nga një arkitekt italian. Markat më prestigjioze të tregut. Dysheme masive parketesh të prodhuara në Itali. Kuzhina është nga gjermani Bulthaup. Flaminia sanitare....
Ref. ENT 1001
170 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Ambjent Biznesi Per Qera

Tirana › Tirana › Berryli
Per Qira: 500 € Zone 74 m²

Po kerkoni nje ambjent per biznesin tuaj ? Atehere konsideroni ambjentin duke patur parasysh disa prej kritereve me te rendesishme per nje perzgjedhje sa me te drejte: 1. Location (vendndodhja). Brend...
Ref. ENT 989
131 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Ambjent Biznesi Per Shitje

Tirana › Tirana › Berryli
Per Shitje: 150000 € Zone 74 m²

Po kerkoni nje ambjent per biznesin tuaj apo doni te investoni ne prona te patundeshme ? Atehere konsideroni ambjentin duke patur parasysh disa prej kritereve me te rendesishme per nje perzgjedhje sa ...
Ref. ENT 988
157 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Apartament 3+1 Per Shitje

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 85000 € Zone 79 m²

Apartament per Shitje 3+1 ne katin e pare te nje pallati ekzistues me nje siperfaqe prej 79 m2 +30 m2 Verande . I mire investuar ku perbehet nga tre dhoma gjumi, nje tualet, nje verand e organizuar mj...
Ref. ENT 986
468 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Apartament 2+1+2 Per Qera

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 450 € Zone 128 m²

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne Komunen e Parisit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri prane EHW ,ka siperfaqe prej 128 m2 te organizuar ne dhome ndenje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe...
Ref. ENT 976
306 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Jepet me Qera Apartament 1+1 prane Jur...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Qira: 380 € Zone 70 m²

Jepet me qira nje apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2 prane Juridikut. Apartamenti eshte i organizuar nga një dhomë ndenjeje së bashku me një kuzhinë cilesore, një dhomë gjumi, një tualet dhe nje ballko...
Ref. ENT 970
242 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Duplex Per Shitje

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 350000 € Zone 170 m²

Shitet Duplex 3+2+4 ne Bllok. Me nje siperfaqe 170m2 te organizuar ne tre dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine te vecuar, kater tualete dhe ballkon. Ftohja dhe ngrohja sigurohet me kondicioner te montuar...
Ref. ENT 969
367 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528