zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet vile ne bulevardin kryesor ne D...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: Zone 250 m²

Shitet vile 2 kate ne bulevardin kryesor ne Durres. Vila ka nevoje per restaurim. Ndodhet prane rruges kryesore, eshte ne 2 kate me siperfaqe 250m2 per cdo kat....
Ref. NEW 749
1202 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Shitet toke me siperfaqe 4800m2 ,4 rru...

Durrës › Shijak › Shijak
Per Shitje: 312000 € Zone 4800 m²

Shitet toka me siperfaqe 4800 m2.Toka ndodhet prane 4 rrugve te shijakut,tek kthesa e Fllakes,buze rruge ne nje zone industriale ,eshte e pershtatshme per ndertim kapanonesh,magazina etj si dhe shfryt...
Ref. NEW 567
1180 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Apartament per qira.

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Qira: 130 € Zone 65 m²

Jepet me qira apartament ne plazh ne Durres, 1 dhome gjumi + ambient ndenje i mobiluar.Apartamenti eshte ne katin e 3 te nje pallati te ri. Cmimi 130 euro ne muaj....
Ref. NEW 326
1677 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Jepet me Qira magazine ne Autostraden ...

Durrës › Durrës › Autostrada Tirane
Per Qira: 3175 € Zone 0 m²

Jepet me Qira magazine ne Autostraden Tirane Durres Magazina ka nje siperfaqe prej 1270m2 dhe lartesi prej 8 m. Ambienti ka nje vendodhje shume te afert me poritn e Durresit dhe eshte e paisur me te ...
Ref. NEW 286
1442 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Dyqan per shitje

Durrës › Durrës › Bulevardi kryesor
Per Shitje: 4500 € Zone 0 m²

Shitet dyqani me siperfaqje totale 80m2 ne kat te pare ne Bulevardin kryesor. Ambienti ndodhet nder rruget me te frekuentuara te qytetit dhe ka lehtesi ne dhenien e tij me qera. Aktualisht ushtron ak...
Ref. NEW 263
1329 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Jepen me qera apartamente te Gjiri Lal...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Qira: Zone 97 m²

Jepen me qera apartamente te Gjiri i Lalzit. Apartamentet jane ndertuar ne nje godine 3 kate, te ndara 2 ne secilin kat, ne total 6 apartamente. Apartamentet jane te strukturuar ne 2 dhoma gjumi, tual...
Ref. NEW 234
9321 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Apartament 2+1 per shitje te Laguna Bl...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 100000 € Zone 105 m²

Shitet apartament brenda kompleksit turistik Laguna Blu. Apartamenti eshte ne katin e pare te banimit me siperfaqe te brendshme 72m2, dhe nje verande perpara me siperfaqe 33m2. Apartamenti eshte struk...
Ref. NEW 227
2004 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Jepet me qira apartamenti 2+1

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Qira: 350 € Zone 120 m²

Jepet me qira nje apartament prane shetitores Taulantia. Apartamenti eshte i strukturuar me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete si dhe 1 ballkon me pamje fantastike nga deti. Apartamenti jepet s...
Ref. NEW 223
1078 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Jepet me qira apartament 3+1

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Qira: 260 € Zone 135 m²

Jepet me qira apartamenti 3+1 tek Vollga ne Durres. Apartamenti ndodhet ne rrugen "Taulantia", ne katin e 10 me nje pamje te mrekullueshme nga deti dhe nga shetitorja. Ndohet ne pallat te ri, me ashen...
Ref. NEW 218
1408 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Apartament me qera

Durrës › Durrës › Bulevardi kryesor
Per Qira: Zone 0 m²

Jepet me qera apartament prane qendres se Durresit. Apartamenti eshte ei strukturuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati me ashensor....
Ref. NEW 210
1046 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Apartament per qira per zyre.

Tirana › Tirana
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament me siperfaqe 72m2, i pershtatshem per zyre. Apartamenti ndodhet ne katin e 4, me pamje nga rruga kryesore,prane stadiumit Dinamo. Eshte i pamobiluar, i pajisur me kondicioner....
Ref. NEW 206
1258 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Jepet me qira apartamenti te Vollga

Durrës › Durrës › Currila
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartamenti te Vollga.Struktura e apartamentit eshte e perbere nga dy dhoma gjumi ,nje dhome ndenje bashke me kuzhinen ,dy tualete ,nje ballkon.Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bas...
Ref. NEW 187
1334 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Shitet apartament tek Shkembi i Kavaje...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 37537 € Zone 0 m²

Shitet apartament tek Shkembi i Kavajes me hipoteke . Apartamenti ofron pamje panoramike nga deti dhe pishat, 50m larg detit. Apartamenti eshte i projektuar dhe i realizuar me standarte evropiane te c...
Ref. NEW 141
1191 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Jepet me qira ambienti i pershtatshem ...

Durrës › Durrës
Per Qira: 357 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambienti i pershtatshem per aktivitete te ndryshme.ambienti ka nje siperfaqe prej 300 m2 dhe ndodhet ne kat te dyte .Ambienti ndodhet ne zonen e spitalles dhe mund te perdoret per aktivi...
Ref. NEW 139
1142 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Apartament 1+1 me qira.

Durrës › Durrës › Muzeu I Deshmoreve
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Jepet apartament 1+1 me qira ne Durres prane Muzeut te Deshmoreve. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje vile private e ka siperfaqe 80m2 + verande me siperfaqe 30m2. Eshte i mobiluar ne menyre bash...
Ref. NEW 136
1313 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Shitet Apartament 2+1 ne Durres prane ...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 58000 € Zone 0 m²

Shitet Apartament 2+1 ne Durres. Ndodhet ne katin e peste te nje objekti te ri shume cilesor. Dhomat kane projekte me hapesira te medha me nje siperfaqe prej 116 m2. Perbehet nga 1 dhome ndenje+kuzhin...
Ref. NEW 135
1757 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Shitet vile 2 kateshe rruga Vaso Pasha...

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 220000 € Zone 0 m²

Shitet vile 2 kateshe me siperfaqe 110m2 per kat, e ndertuar ne sip. trualli 320 m2. Kati i pare eshte i organizuar ne nje apartament me 3 dhoma gjumi nje ndenje, e mobiluar me kondicioner. Kati i dyt...
Ref. NEW 130
733 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Vile per shitje ne fshatin Rade, Gjiri...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 105000 € Zone 0 m²

Shitet me cmim OKAZION vile e ndertuar ne siperfaqe 1325m2, nga te cilat 300m2 truall e pjesa tjeter peme frutore e dekorative.Vila ka siperfaqe100m2 per kat. Vila eshte e organizuar ne 2 kate me nga ...
Ref. NEW 126
2385 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Shitet apartament tek Vollga .

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Shitje: 58275 € Zone 0 m²

Shitet apartament tek Vollga .Apartamenti ne strukturen e tij eshte i perbere nga 1 dhome gjumi, 1dhome ndenje, 1 tualet,1 ballkon.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 77.7m2,ka nje pamje nga deti te mre...
Ref. NEW 124
1116 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Shitet apartament prane shetitores Tau...

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Shitje: 45000 € Zone 0 m²

Shitet apartament prane shetitores Taulantia .Apartamenti ndodhet ne katin e nente dhe eshte i organizuar ne nje 1 dhome gjumi, sogiorno bashke me kuzhinen , 1 tualet, 1 ballkon. .Apartamenti ka nje p...
Ref. NEW 117
1294 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Shitet shtepi private ne Arapaj

Durrës › Durrës › Plepa
Per Shitje: 120000 € Zone 0 m²

Shitet banese private ne Durres me siperfaqe prej 218m2 dhe truall me siperfaqe te konsiderueshme prej 600 m2. Planimetria e objektit eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi nje kuzhine nje tualet dhe me...
Ref. NEW 114
1667 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Shitet apartamente 2+1

Durrës › Durrës › Lulishtja hyrja e Durresit
Per Shitje: 57750 € Zone 0 m²

Shitet apartament prane ujesjellsit. Apartamenti eshte i strukturuar ne 2 dhoma dhumi +1 kuzhine,, nje tualet.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 105m2 dhe shitet i pamobiluar .Apartamenti ndodhet ne ka...
Ref. NEW 104
1154 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Shitet apartament 2+1 ne Golem .

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 45000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1 ne Golem . Apartamenti ne strukturen e tij eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi,1 kuzhine, 2 banjo, 3 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe shitet i mobiluar. Per me te...
Ref. NEW 101
1835 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Shitet apartament 2+1 tek muzeu arkeol...

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Shitje: 72000 € Zone 0 m²

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 87.67 m2 ne zonen e vollges. Struktura e apartamentit eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi,nje sogiorno nje ballkon me pamje nga ana detit dhe me nje pamje te mrekullu...
Ref. NEW 100
613 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875