zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Ofrohet per qira shtepi private ne rru...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Qira: 295 € Zone 0 m²

Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 294 m2 dhe siperfaqe ndertimi 100 m2. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno me kuzhinen e perbashket, 1tualet dhe oborri. Ambjenti ka nevoje per investim dhe ...
Ref. EL 1268
47 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

Shitet apartament prane Sheshit Wilson...

Tirana › Tirana › Rr. Zef Jubani
Per Shitje: 107000 € Zone 0 m²

Ofrohet per shitje apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 106 m2 ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, prane sheshit Wilson! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe orjentohet nga...
Ref. EL 1266
164 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

Post Parkimi me qira prane Liqenit te ...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 60 € Zone 0 m²

Post Parkimi me qira kati -1 ne zonen e Liqenit te Tiranes. I mbyllur me qepen dhe teper komod per makinat. Ju ftojme te na kontaktoni....
Ref. EL 1260
28 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

Shitet me urgjence Biznesi i nje qendr...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 22000 € Zone 70 m²

Shitet me urgjence Biznesi i nje qendre estetike ne zemer te bllokut. Ambjenti eshte teper i kuruar dhe shitet me te gjitha pajisjet e nevojshme sic shihet ne foto. Ka nje klientele te rregullt dhe...
Ref. EL 1259
248 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

Okazion! Apartament per shitje tek Ali...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 67000 € Zone 101 m²

Nje mundesi shume e mire per te gjithe ato qe jane duke kerkuar shtepine e tyre te ardhshme me nje cmim mjaft te leverdisshem. Ne zonen e Ali Demit, prane burgut te grave, ofrohet per shitje apartamen...
Ref. EL 1246
572 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

Jepet me qira ambjent komercial ne qen...

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Qira: 2000 € Zone 0 m²

Ofrohet per qira ambjent komercial me siperfaqe 320 m2 prane qendres se Elbasanit. Prona eshte open space me vetrate xhami nga rruga kryesore qe mundeson reklamimin e cfaredo biznesi. Shume e pershtat...
Ref. EL 1243
38 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

Jepet me qira vile 2 kateshe per bizne...

Tirana › Tirana › Rruga e Kosovareve
Per Qira: 1900 € Zone 198 m²

Ofrohet per qira vile tek Kompleksi Dinamo, buze rruges kryesore. Vila organizohet ne: Kati i pare: 1 soxhorno e madhe, 1 kuzhine disi e vecuar, 1 depo e vogel, 1 dhome gjumi dhe nje tualet. Kati i ...
Ref. EL 1241
213 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

ESKLUZIVE !! SHITEN AMBJENTE KOMERCIAL...

Tirana › Tirana › Rruga Abdi Toptani
Per Shitje: Zone 364 m²

ESKLUZIVE !! SHITEN AMBJENTE KOMERCIALE TEK ''Toptani Center". Duke filluar ne -1, 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6 (ambjente tregetare), dhe duke vazhduar nga kati -2, -3, -4, -5 (ambjente parkimi te cilat jane ...
Ref. EL 1237
238 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

ESKLUZIVE!!! Jepet me qira ambjent kom...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Qira: 850 € Zone 85 m²

ESKLUZIVE !!! Jepet me qira ambjent komercial tek sheshi Wilson 85 m2. Ambjenti ka nje vizibilitet fantastik nga rruga kryesore. I pershtatshem per cdo lloj biznesi, agjenci turistike, zyre noterie,...
Ref. EL 1230
243 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bu...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 139000 € Zone 107 m²

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Budi, prane restorant Floga, ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje orientim fantastik dhe nje pamje nga te gjitha anet. Eshte i investua...
Ref. EL 1229
1151 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

Vile per qira dhe shitje ne rrugen "Bi...

Tirana › Tirana › Rruga e Kosovareve
Per Qira: 2500 € Zone 0 m²

Ofrohet per shitje/qira nje vile tre kateshe ne rrugen "Bilal Golemi", shume prane rruges se Kosovareve. Vila ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe plot me fasilitete. Siperfaqja e truallit eshte 300 ...
Ref. EL 1221
127 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

Jepet me qira apartament 3+1+2 tualete...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 600 € Zone 120 m²

Jepet me qira apartament 3+1+2 tualete ne Bllok, perkatesisht ne rrugen Brigada VIII, ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe me administrim shume te mire. I mobiluar me te gjitha gjerat e ...
Ref. EL 1203
303 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

Apartament modern 2+1+2 tualete per sh...

Tirana › Tirana › Rruga Ndre Mjeda
Per Shitje: 102000 € Zone 102 m²

Apartament modern per shitje ne rrugen Ndre Mjeda, pallatet AIC, prane Kompleksit Kontakt. I organizuar ne 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje+gatim, 2 tualete, 1 ballkon, 102 m2. I punuar dhe i kuruar der...
Ref. EL 1199
609 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

Apartament per qira 4+1+2 tualete+ 1 p...

Tirana › Tirana › Garda
Per Qira: 1200 € Zone 237 m²

Apartament per qira 4+1+ 2 tualete+ 1 post parkimi ne zonen me elitare te Tiranes, prane Gardes. I organizuar ne 3 dhoma te plota gjumi, 1 ambjent ndenje, 1 ambjent gatimi i vecuar dhe i pajisur me t...
Ref. EL 1198
232 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

Shitet apartament 140 m2 tek Kafe Flor...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 2000 € Zone 0 m²

Shitet apartament shume prane qendres se Tiranes, ne katin e 2 te nje pallati eksiztues, me pamje nga fillimi i rruges "Mine Peza." Prona ka nje siperfaqe prej 140 m2 te shperndare ne 4 dhoma, 2 sall...
Ref. EL 1181
503 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE BLLOK!...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 550 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje objekt te ri me ashensor, ne qender te Bllokut. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje+ambjent gatimi, 1 ballkon+2 tualete(njeri prej te ci...
Ref. EL 1164
261 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

Super Apartament me qira 2+1+ambjent g...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 450 € Zone 130 m²

Super Apartament me qira 2+1+ambjent gatimi te vecuar+1 tualet+1 post parkimi ne katin -1. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me 2 ashensore. Punimet dhe mobilimi eshte nga me cilesoret, duk...
Ref. EL 1154
595 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

Shitet/jepet me qira apartament 2+1, t...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 139000 € Zone 106 m²

Ofrohet per shitje/qira apartament 2+1 ne zonen e 9-katsheve, pas Prokurorise. Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, ne katin e 8 te nje pallati te ri. Organizimi i bre...
Ref. EL 1141
383 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

Jepet me qira super apartament i madh...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 360 € Zone 0 m²

Jepet me qira super apartament i madh 1+1 prane Kodres se diellit, me pamje nga kopshti botanik. I mobiluar ne menyre teper moderne dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket. Ofron hapesire te b...
Ref. EL 1138
189 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Bllo...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 450 € Zone 0 m²

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Bllokut, prane kafe Roma. I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ambjent gatimi+ndenje, 1 tualet, 1 korridor dhe 2 ballkone. Jepet totalisht i mobiluar me te gjitha elek...
Ref. EL 1130
324 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

Apartament luksoz 2+1+2 tualete+vend p...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 450 € Zone 110 m²

Apartament luksoz 2+1+2 tualete+vend parkimi me qira tek Komuna e Parisit, prane universitetit New York. I organizuar ne 2 dhoma te medha gjumi, 2 ballkone, ambjenti i ndenjes, gatimi, si dhe 2 tuale...
Ref. EL 1055
823 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

OKAZION!!!! Apartament 1+1 per shitje...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 40000 € Zone 0 m²

Apartament 1+1 per shitje tek Pallatet Agimi. Ju ftojme te na kontaktoni....
Ref. EL 990
777 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

SHITET OSE JEPET ME QERA AMBIENT KOME...

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 345000 € Zone 276 m²

Shitet ose jepet me qira ( 1300 euro ) ambjent komercial tek Astiri me siperfaqe 276 m2, ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te ndertuar vitet e fundit. Ambjenti eshte open space i pers...
Ref. EL 890
872 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

Shitet 2+1 te Ura e Selites

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Shitje: 77000 € Zone 90 m²

Shitet apartament 2+1 te ura e selites . Apartamenti ndodhet ne katin e 4-tert te nje pallati te ri me ashensore . Orientimi eshte jug-perendim dhe ka nje pamje te lire dhe nje ndricim natyral gjithe ...
Ref. EL 866
2440 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886