zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me qira apartament 2+1

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 400 € Zone 95 m²

Jepet me qira apartament 2+1 prane Kompleksit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine,2 dhoma gjumi, 2tualete dhe ballkon. I arreduar ne menyre k...
Ref. INFO 1298
317 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053
Property

Apartament 1+1 per qira

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 350 € Zone 72 m²

Jepet me qira apartament 1+1 perballe Kopshtit Botanik. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. I arreduar ne menyre mo...
Ref. INFO 1283
162 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053
Property

Apartament per qira tek Kopshti Botani...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 800 € Zone 160 m²

Ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, prane Kopshtit Botanik jepet me qira apartament shume komod dhe me pamje relaksuese. Me siperfaqe neto 153m2 eshte i organizuar ne dhome ndenje & kuzhine ,3 ...
Ref. INFO 1269
254 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053
Property

Zyra per qira

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 400 € Zone 130 m²

Jepet me qira apartament i pershtatur per zyra ne nje zonat me te kerkuara, Myslym Shyri. Ndodhet ne katin e 5-te dhe ka siperfaqje 130m2. I organizuar ne 4 ambiente pune, 2 tualete dhe verande. Per ...
Ref. INFO 1219
340 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053
Property

Apartament 2+1 per shitje

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 62000 € Zone 124 m²

Apartament 2+1 per shitje ne Misto Mame. Me siperfaqje 124 m2, apartamenti eshte i organizuar ne: dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, 2 tualete e verande. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te ...
Ref. INFO 1218
689 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053
Property

Apartament 3+1 per shitje

Tirana › Tirana › Kamez
Per Shitje: 88000 € Zone 156 m²

Apartament 3+1 per shitje ne hyrje te Kamzes, prane shinave te trenit. Apartamenti ka siperfaqje 156.3m2 dhe ndodhet ne katin e tete dhe te fundit te nje pallati te ri me punime teper cilesore. I orga...
Ref. INFO 1156
1528 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053
Property

Ambient komercial per qira

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Qira: 2000 € Zone 145 m²

Jepet me qira ambient komercial ne nje nga zonat me levizshmeri te larte te Tiranes. Ambienti ka siperfaqje 116 m2 dhe eshte open space. Ka fasade te konsiderueshme prej 13m qe e ben te pershtatshem ...
Ref. INFO 1147
334 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053
Property

Apartament 1+1 per qira prane Kompleks...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 300 € Zone 68 m²

Jepet me qira apartament 1+1 prane Kompleksit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. I arreduar ne menyre bas...
Ref. INFO 1144
277 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053
Property

Apartament 1+1 per qira

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 320 € Zone 72 m²

Jepet me qira apartament 1+1 perballe Kopshtit Botanik. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. I arreduar ne menyre mo...
Ref. BOT 1582
2093 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053
Property

Vile moderne per qira te Rezidenca "Ko...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 4000 € Zone 460 m²

Jepet me qira Vile ne nje nga komplekset me te njohura ne kryeqytet duke ju dhuruar nje peisazh dhe qetesi unike. Vila eshte 4-kateshe dhe organizohet ne: 2 dhoma ndenje, 5 dhoma gjumi, 5 tualete, ku...
Ref. BOT 1399
4039 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053
Property

Apartament 2+1 per shitje

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Shitje: 72000 € Zone 97 m²

Apartament 2+1 per shitje prane pallatit me shigjeta. Me siperfaqje 97 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje...
Ref. BOT 1371
4873 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053
Property

Dupleks per shitje ne Rezidencen Kodra...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 160000 € Zone 124 m²

Apartament dupleks per shitje ne Residencen Kodra e Diellit 1. Dupleksi ka siperfaqje totale 124 m2 dhe ka nje organizim perfekt me ndarje te zones se dites nga zona e nates. Ne katin e pare eshte dho...
Ref. BOT 1357
4433 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053
Property

Apartament 2+1 per qira prane Kompleks...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 250 € Zone 95 m²

Apartament 2+1 per qira prane Kompleksit Dinamo . Apartamenti ka siperfaqje 95 m2 dhe eshte i organizuar ne: dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.Ndodhet ne katine e 2-te te ...
Ref. BOT 1352
2042 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053
Property

Ambient komercial per qira

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 500 € Zone 54 m²

Jepet me qira ambient komercial te Komuna e parisit. Ambienti ka siperfaqje 54 m2 dhe eshte i investuar gati per tu perdorur per farmaci. I pozicionuar ne nje nga zonat me levizshmeri me te larte ne T...
Ref. BOT 1338
873 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053
Property

Zyra per qira te Komuna e Parisit

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 400 € Zone 90 m²

Jepet me qira apartament i pershtatur per zyra ne nje komplekset me cilesor te Komuna e Parisit, Kika 2. Ndodhet ne katin e dyte dhe ka siperfaqje 90m2. I organizuar ne 3 ambiente pune tualet dhe ball...
Ref. BOT 1333
1344 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053
Property

Apartament 1+1 per shitje

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 58000 € Zone 0 m²

Apartament 1+1 per shitje prane Kristal Center. Eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 10 katesh dhe ka...
Ref. BOT 1295
846 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053
Property

Okazion! Ambient komercial per shitje...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Shitje: 40000 € Zone 20 m²

Shitet ambient komercial ne rrugen Mine Peza me siperfaqje 20.3 m2.I pershtatshem per cdo aktivitet.I pozicionuar ne nje nga zonat me te kerkuara shume prane qendres se Tiranes ambienti eshte mundesi...
Ref. BOT 1251
1319 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053
Property

Apartament 1+1 per shitje prane UET

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Shitje: 59000 € Zone 62 m²

Super apartament per shitje te Vasil Shanto p.Nodhet ne katin e peste te nje ndertimi ekzistues. Me siperfaqje te bollshme 62.5 m2 apartamenti ka nje organizim perfekt, ku zona e dites ndahet nga zon...
Ref. BOT 1238
1475 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053
Property

Apartament 3+1 per shitje te Komuna e ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 92000 € Zone 123 m²

Apartament 3+1 per shitje te Komuna e Parisit, prane Kristal Centre. Nodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Me siperfaqje te bollshme, 123.35 m2 apartamenti organizohet ne dhome ndenje dhe kuzh...
Ref. BOT 1229
3683 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053
Property

Okazion! Apartament 3+1 per shitje te ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 95000 € Zone 126 m²

Apartament 3+1 per shitje te Komuna e Parisit, prane Kristal Centre. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Me siperfaqje te bollshme, 127 m2 apartamenti organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine...
Ref. BOT 1228
4864 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053
Property

Ambient komercial per qira ne Bllok

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 3335 € Zone 126 m²

Jepet me qira ambient komercial ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, zona e Bllokut. Me siperfaqje 126 m2 dhe fasade xhami 6.3 m ca e ben vizibilitetin e larte, ambienti eshte i pershtatshe...
Ref. BOT 1154
912 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053
Property

Apartament 2+1 per qira te Kodra e Die...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 400 € Zone 100 m²

Apartament 2+1 per qira prane Rezidences Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne katin e katert nje pallati te ri i pozicionuar ne nje zone mjaft te qete. I organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, ...
Ref. BOT 1114
1095 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053
Property

Apartament 1+1 per qira te Komuna e Pa...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 250 € Zone 67 m²

Apartament 1+1 per Qira te Komuna e Parisit . Apartamenti ka siperfaqje 67.5 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet. Ndodhet ne katine e 11-te te nje palla...
Ref. BOT 1077
1038 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053
Property

Apartament 2+1 per Qira

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 250 € Zone 110 m²

Apartament 2+1 per Qira te Komuna e Parisit ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes te Liqeni i Thate. Me siperfaqje 103 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, t...
Ref. BOT 1037
1152 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Info Prona
0694050053,00355694050053