zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE AMBASADA AMER...

Tirana › Tirana › Prane Ambasades Amerikane
Per Shitje: 200000 € Zone 118 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes.Ka nje siperfaqe totale prej 118.57 m2 e organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet.Apartamenti ndodhet ne katin e...
Ref. bot 2417
211 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TE AMBASA...

Tirana › Tirana › Prane Ambasades Amerikane
Per Qira: 700 € Zone 118 m²

Apartamenti ndodhet ne nje na zonat me te frekuentuara.Ka nje siperfaqe totale prej 118.57 m2 i organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje...
Ref. bot 2416
86 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TE RRUGA ...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 600 € Zone 80 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi te perbashket, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mire...
Ref. bot 2411
159 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

JEPET 1+1 ME QIRA TE RRUGA E KAVAJES...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 450 € Zone 68 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68 m2.Eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi te perbashket, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.Ndodhet ne katin e 8 (jo i fundit) te nje pallati ri te mire admi...
Ref. bot 2409
163 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE STADIUMI D...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 110000 € Zone 88 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat e frekuentuara te Tiranes.Ka nje siperfaqe totale prej 88.7 m2 dhe eshte e organizuar ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete (njeri ka dritare) .Ndodhet ne katin...
Ref. bot 2407
493 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

SHITET VILE NE DHERMI!

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: 682000 € Zone 505 m²

Vila ndodhet ne plazhin e Dhermiut, ne buze te bregdetit.Prona ka nje orjentim nga deti dhe perballe saj nuk lejohen te behen ndertime.Vila ka nje arkitekture moderne e cila eshte e rrethuar me gjelb...
Ref. bot 2400
165 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

JEPET ME QIRA BAR RESTORANT NE ZONEN ...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 5000 € Zone 150 m²

Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe ka akses direkt me rrugen kryesore. Ka nje siperfaqe totale prej 150m2.Ambienti eshte i mire investuar dhe aktualisht shfrytezohet p...
Ref. bot 2391
379 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

VILË PËR SHITJE TE RR.ELBASANIT

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Shitje: 400000 € Zone 597 m²

Vila ndodhet në një zonë të qetë e të sigurtë pasi perreth ka shtepi private.Organizohet në tre kate : Kati përdhe 162.9 m2 e perbere nga nje holl i madh dy tualete e dy dhoma Kati i parë 177.7 m2 i p...
Ref. bot 2389
272 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

VILË PËR QIRA TE RR.ELBASANIT

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 2000 € Zone 597 m²

Vila ndodhet në një zonë të qetë e të sigurtë pasi perreth ka shtepi private.Organizohet në tre kate : Kati përdhe 162.9 m2 e perbere nga nje holl i madh dy tualete e dy dhoma Kati i parë 177.7 m2 i p...
Ref. bot 2388
196 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE KOPESHTI ZO...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 160000 € Zone 120 m²

Apartamenti ndodhet ne nje prej pallateve me cilesore ne zone. Afersia me liqenin e Tiranes dhe me daljen ne autostrade e ben kete prone shume te favorshme per nje investim te sigurte. Apartamenti ka ...
Ref. bot 2373
1111 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 + 40m2 VERANDE...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 84000 € Zone 115 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 115m2 dhe 40m2 verande dhe eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete , ku dhoma matrimoniale ka garderob dhe 1 tual...
Ref. bot 2372
380 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

JEPEN AMBJENTE ME QIRA PER ZYRA OSE SH...

Tirana › Tirana › Farke
Per Qira: 6 € Zone 2907 m²

Ambjentet ndodhen ne nje prej godinave komerciale me te mira ne zonen e Lundres.Eshte e shtrire ne nje siperfaqe totale prej 2907 m2.Ambjenti eshte i pershtatshem per biznes ,Zyra , Show room, etj.A...
Ref. bot 2368
110 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

MAGAZINE KAPANON PER QIRA NE AUTOSTRA...

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Qira: 2 € Zone 5400 m²

Kapanoni ndodhet ne nje prej pikave me me strategjike lidhese te autostrades Tirane-Durres. E shtrire ne nje siperfaqe toke prej 11320 m2. Siperfaqja totale eshte 5400 m2 ku 5000m2 afersisht eshte kap...
Ref. bot 2367
100 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Magazine Kapanon per Shitje ne Autostr...

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Shitje: 1650000 € Zone 5400 m²

Kapanoni ndodhet ne nje prej pikave me me strategjike lidhese te autostrades Tirane-Durres. E shtrire ne nje siperfaqe toke prej 11320 m2. Siperfaqja totale eshte 5400 m2 ku 5000m2 afersisht eshte kap...
Ref. bot 2366
373 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

APARTAMENT 2+1 PËR SHITJE TE RRUGA ELB...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Shitje: 137000 € Zone 170 m²

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me punime cilësore dhe të mirëadministruar.Organizohet në dy dhoma gjumi, një ambjent të bollshëm ndenje gatimi e ngrënie , dy tualete njëri n...
Ref. bot 2365
835 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE UNAZA E RE

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 67000 € Zone 103 m²

Shitet apartament 2+1 te Unaza e Re.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 103.5m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje/gatimi te perbashket,1 tualet dhe nje ballkon.Apartamenti ndodhe...
Ref. bot 2354
635 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QIRA TE KODR...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 250 € Zone 150 m²

Jepet apartament me qira te Eleonora,Kodra e Diellit.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 150m2 dhe ndodhet ne nje pallat te ri te mire administruar.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon n...
Ref. bot 2332
224 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Apartament 2+1 per Shitje perballe Del...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Shitje: 90000 € Zone 107 m²

Apartamenti ndodhet ne nje prej pallateve me te mira te zones dhe me administrim te mire. ndodhet ne katin e nente te nje pallati 10 katesh . Organizohet nga dy dhoma gjumi ku njera ka tualet brenda d...
Ref. bot 2319
542 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Ndertese per Shitje ne Durres

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 750000 € Zone 972 m²

Ndertesa ndodhet ne nje prej rrugeve me kryesore te Durresit. Ka akses direkt ne rrugen kryesore dhe eshte shume e pershtatshme per shume lloje biznesi si hotel,servis, klinike, zyra, show room , etj....
Ref. bot 2314
195 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

ZYRA PËR QIRA NË BLLOK

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1800 € Zone 160 m²

Ambjenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara të bllokut.Ndodhet në katin e 5 të një ndërtimi të ri sipër Bar Cioccolatini.Organizohet në një ambjent të madh të mobiluar tërësisht dhe dy ndarje a...
Ref. bot 2306
277 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

SHITET VILE NE VISHAJ

Tirana › Tirana › Petrele
Per Shitje: 350000 € Zone 322 m²

Vile per shitje ne Vishaj ne nje nga zonat me te bukura vetem 3 km larg Teg.Vile lluksoze me parametra bashkohore.Vila ka nje siperfaqe totale prej 322 m2 ndertim dhe 800-900 m2 truall.Vila ka nje inv...
Ref. bot 2298
366 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Apartament 3+1 per Shitje te Arlis

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 156000 € Zone 142 m²

Apartamenti ndodhet ne nje prej ndertimeve me te mira ne Tirane. Orientimi ngaLindja- Jugu dhe Perendimi e ben kete apartament te kete drite te bollshme . Ndertimi i ketij kompleksi karakterizohet nga...
Ref. bot 2274
108 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Apartament 1+1 per Shitje te Arlis ne ...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 83600 € Zone 66 m²

Apartamenti ndodhet ne nje prej ndertimeve me cilesore te Tiranes. Parametrat e larte te ndetimit dhe akseset ne pothuaj te gjitha drejtimet e Tiranes e bejne kete prone shume te mire per investim te ...
Ref. bot 2273
284 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Ambjent Komercial per Shitje te Selvia...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 240000 € Zone 45 m²

Dyqani ndodhet ne nje prej rrugeve me kryesore te Tiranes. Biznesi qe punon aktualisht eshte prej shume vitesh dhe eshte nje rast i mire per investim. Ka nje lartesi prej 5 m dhe eshte njesi ne certi...
Ref. bot 2272
144 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681