zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Apartament 3+1 per Shitje te Arlis

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 156000 € Zone 142 m²

Apartamenti ndodhet ne nje prej ndertimeve me te mira ne Tirane. Orientimi ngaLindja- Jugu dhe Perendimi e ben kete apartament te kete drite te bollshme . Ndertimi i ketij kompleksi karakterizohet nga...
Ref. bot 2274
15 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Apartament 1+1 per Shitje te Arlis ne ...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 83600 € Zone 66 m²

Apartamenti ndodhet ne nje prej ndertimeve me cilesore te Tiranes. Parametrat e larte te ndetimit dhe akseset ne pothuaj te gjitha drejtimet e Tiranes e bejne kete prone shume te mire per investim te ...
Ref. bot 2273
179 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Ambjent Komercial per Shitje te Selvia...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 240000 € Zone 45 m²

Dyqani ndodhet ne nje prej rrugeve me kryesore te Tiranes. Biznesi qe punon aktualisht eshte prej shume vitesh dhe eshte nje rast i mire per investim. Ka nje lartesi prej 5 m dhe eshte njesi ne certi...
Ref. bot 2272
93 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

SHITET BAR RESTORANT NE ZONEN E BLLOKU...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 1200000 € Zone 150 m²

Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe ka akses direkt me rrugen kryesore.Aktualisht ambjenti eshte Bar Restorant por te ofron mundesin per cfardo lloj biznesi tjeter.Ka ...
Ref. bot 2270
427 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Duplex ne Rezidencen Kodra e Diellit ...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 1200 € Zone 193 m²

Duplexi ndodhet ne nje prej rezidencave me te mira dhe eshte me e aferta me qytetin e Tiranes. Dalja e menjehershme ne Unaze e ben kete rezidence shume te favorshme per te levizur ne te gjitha drejtim...
Ref. bot 2255
183 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Duplex ne Rezidencen Kodra e Diellit ...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 250000 € Zone 193 m²

Duplexi ndodhet ne nje prej rezidencave me te mira dhe eshte me e aferta me qytetin e Tiranes. Dalja e menjehershme ne Unaze e ben kete rezidence shume te favorshme per te levizur ne te gjitha drejtim...
Ref. bot 2254
570 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

JEPET APARTAMENT ME QIRA NE RRUGEN SA...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 500 € Zone 106 m²

Jepet apartament me qira ne zonen e Bllokut.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 106m2.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenje/gatimi te perbashket,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe nje ba...
Ref. bot 2251
214 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Biznes Fabrike Uji per Shitje

Vlorë › Vlorë › Bregdeti
Per Shitje: 750000 € Zone 2500 m²

Biznesi eshte ne funksion prej shume vitesh dhe ka nje klientele te rregullt. Ka ne perdorim nje truall prej 26000m2 dhe ne dispozicion 5 godina . Gjithashtu ka nje prej burimeve me ujin shume cilesor...
Ref. bot 2243
295 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

SHITET 2+1 TE KOPESHTI ZOOLOGJIK.

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 110000 € Zone 97 m²

Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te mira per banim.Afersia me liqenin e Tiranes dhe kopshtin botanik e ben kete prone nje investim shume te mire .Apartamenti orjentohet nga lindja dhe dispono...
Ref. bot 2220
368 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Vile per Shitje ne Green Coast, Palase...

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: 310000 € Zone 140 m²

Vila ndodhet ne nje prej rezidencave me te mira ne gjithe bregdetin e mrekullueshem shqiptar. Pozicioni i favorshem ne rezidence dhe afersia me detin e ben kete vile shume te mire per nje investim afa...
Ref. bot 2212
474 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Apartament 3+1+3 per Shitje te Komplek...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 250000 € Zone 195 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit ne nje prej komplekseve me te preferuara per banim ne Tirane. Kati i fundit dhe orjentimi Lindje-Jug-Perendim e ben kete apartament nje investim shume te mire. Ap...
Ref. bot 2196
326 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Shitet dyqan te Komuna e Parisit

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 60000 € Zone 41 m²

Ambjenti ndodhet ne nje prej zonave me te populluara te Tiranes. Eshte i favorshem per shume lloje sherbimesh si parukeri, dyqan , etj....
Ref. BOT 2158
196 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Apartament 1+1 per Shitje afer Qendres...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 54000 € Zone 59 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne nje prej zonave te preferuara per banim. Orientohet nga Jug-Perendimi dhe disponon dokumenta pronesie. Apartamenti ka nje dhome gjumi, nje tualet, nje ambjen...
Ref. BOT 2157
400 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Apartament 2+1 per Qira te Komuna e Pa...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 320 € Zone 85 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes, Pallati eshte me sistem kapot dhe apartamenti ndodhet ne katin e 9-te. Orientii eshte Jug- Lindje dhe eshte i mobiluar. Organizohet nga dy dho...
Ref. BOT 2154
232 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Bar -Restorant per Shitje ne Tirane te...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 260000 € Zone 65 m²

Ambjenti eshte ne nje prej zonave me te preferuara per investim. Aktualisht eshte i dhene me qira prej shume kohesh. Ne perdorim te biznesit aktual eshte edhe nje verande e mbuluar me nje siperfaqe af...
Ref. BOT 2137
86 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Zyra + Magazine dhe Truall ne Autostra...

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Shitje: 1700000 € Zone 1075 m²

Kompleks ambientesh për shitje përbërë nga: Godinë dy katëshe me sipërfaqe 500 m2 ndertim 250 m2 secili kat. Oficinë me dy gropa dhe një urë 175 m2 , ambiente zyrash,dhomë zhveshjeje, dy tualete , am...
Ref. BOT 2136
67 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Ambjent Komercial ne Bllok per Qira

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 4000 € Zone 175 m²

Ambjenti ndodhet ne nje prej zonave me te preferuara te Tiranes. I pershtatshem per zyra ose lloje te ndryshme biznesi pasi eshte ne katin 0 dhe ka nje fasade te madhe dhe shume te dukshme. Per me tep...
Ref. BOT 2110
164 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Apartament 3+1 per Shitje te Rruga Bud...

Tirana › Tirana › Rr.Mihal Grameno
Per Shitje: 115000 € Zone 109 m²

Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te mira dhe me te qeta per banim. Aksesi ne rruge kryesore dhe ne afersi te qendres e ben kete prone shume te mire si per banim ashtu edhe per investim. Apart...
Ref. BOT 2109
344 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Papafingo 3+1 per Shitje ne Astir

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 120000 € Zone 219 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri ne zonen e Unazes se re ne afersi te dy rrethrrotullimeve. Orientimi Jug-Perendim dhe pallati i mireadministruar e bejne kete prone nje inves...
Ref. BOT 2080
492 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Shitet 3+1 ne katin e nje Vile

Tirana › Tirana › Rr.Mihal Grameno
Per Shitje: 155000 € Zone 165 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e nje vile tre kateshe. Vila ndodhet afer Qytet Studenti ne nje zone shume te qete. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 165m2 te organizuar ne tre dhoma gjumi, nje dh...
Ref. BOT 2074
593 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Apartament 2+1 per Shitje te Sheshi Wi...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Shitje: 140000 € Zone 140 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne afersi te Sheshit Wilson mbrapa Postes 8 ne zonen e Tiranes se Re. Zona eshte nje nder me te preferuarat per banim pasi ka afersi me Bllokun dhe me Liqenin A...
Ref. BOT 2073
602 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Shitet Biznesi Klinike Dentare

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Shitje: 80000 € Zone 130 m²

Ne nje prej zonave me te preferueshme dhe me te qeta te Tiranes ndodhet Klinka Dentare e cila per arsye emigrimi pronaret shesin biznesin . Aktiviteti shtrihet ne nje periudhe te gjate kohore dhe me k...
Ref. BOT 2035
220 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Apartament 2+1 per Shitje te 5 Maji

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Shitje: 69000 € Zone 97 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor ne nje zone ku eshte populluar se fundmi. Zona afron shume facilitete pasi ka Qendra Tregetare, unazen afer, qendra spitalore ,etj. Apartamenti ndod...
Ref. BOT 2016
755 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Apartament 1+1 dhe Garazh Per Shitje n...

Durrës › Golem
Per Shitje: 45000 € Zone 63 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje prej komplekseve me te mire te pallateve ne Golem. Prane ketej kompleksi ofrohen shume facilitete si Pishine, Supermarkete. Qendra argtimi, Restorante , etj....
Ref. BOT 1973
246 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681