zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

OKAZION! Shitet ambient komecial tek K...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 400000 € Zone 260 m²

Ne zonen e "Kopeshtit Zoologjik" tek "Pami" shitet ambient ambient open space me siperfaqje 253m2. Ne nje zone ku cmimi i references se shtetit eshte 1712 euro/m2, ky ambient ofrohet me nje cmim OKAZI...
Ref. INFO 1416
360 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Jepet me qira ambient komercial tek "P...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 2000 € Zone 260 m²

Ne zonen e "Kopeshtit Zoologjik" tek "Pami" jepet me qira ambient open space me siperfaqje 253m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri buze rruges "Shyqyri Brari", me 9 m linear fasade xha...
Ref. INFO 1415
113 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Shitet ambient komercial prane Liqenit...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: Zone 253 m²

Shitet ambient komercial me siperfaqje 253 m2 tek Kopeshti Zoologjik. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri buze rruges kryesore. Per me teper ju ftojme te kontaktoni Erti Memoçi 0694050096...
Ref. INFO 1395
116 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Jepet me qira apartament 2+1 prane Rru...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 500 € Zone 120 m²

Ne Rrugen e Kavajes shume prane Rruges se "Ambasadave" jepet me qira kati 2 i nje vile. Apartamenti organizohet ne 2+1 me siperfaqje 100 m2, dy dhoma gjumi, garderobe, kuzhine, tualet dhe nje ballkon ...
Ref. INFO 1389
193 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Apartament 3+1 per shitje tek "Vasil S...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Shitje: 103500 € Zone 145 m²

Ne zonen e Vasil Shantos, tek Kesh-i, shitet apartament 3+1. Me nje siperfaqje neto prej 138 m2 apartamenti organizohet ne dhome ndenje me dalje ne ballkon, kuzhine, tre dhoma gjumi, koridor, dy tuale...
Ref. INFO 1384
264 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Truall per shitje ne Paskuqan

Tirana › Tirana › Paskuqan
Per Shitje: 370000 € Zone 6270 m²

Shitet toke truall ne Paskuqan, me siperfaqje 6270 m2. Eshte e rrethuar me mur 2m te larte, me akses shume te mire nga te dyja anet e saj. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me te...
Ref. INFO 1380
49 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Jepet me qira apartament 2+1 tek Liqen...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 500 € Zone 150 m²

Prane Liqenit dhe Parkut jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ka ne siperfaqje neto 140 m2 dhe organizohet ne holl te madh ndenje, kuzhine e vecuar, dhome matrimoniale, dhome tjeter, korridor, tu...
Ref. INFO 1370
179 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Apartament 2+1 dhe garazhd me qira t...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 700 € Zone 133 m²

Ne Rrugen e Kavajes ne nje nga komplekset me cilesore te zones "Delijorgji", jepet me qira apartament 2+1 se bashku me nje post parkimi. Apartamenti ka ne siperfaqje neto 123 m2 dhe organizohet ne hol...
Ref. INFO 1361
360 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Apartament 2+1 dhe garazhd per shitje ...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 120000 € Zone 119 m²

Ne zonen e Liqenit te Thate, tek Rruga "Hamdi Sina" shitet apartament 2+1. Me nje siperfaqje totale prej 119.8 m2 apartamenti organizohet ne dhome ndenje bashke me kuzhinen dhe me dalje ne ballkon i c...
Ref. INFO 1358
562 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Apartament per shitje tek "21 Dhjetori...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 162000 € Zone 186 m²

Ne Rrugen Naim Frasheri, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe 21 Dhjetorit ne nje zone te qete dhe shume prane qendres se qytetit, shitet apartament me siperfaqje 180 m2. Apartamenti organizohet ne dh...
Ref. INFO 1355
250 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Jepet me qira apartament/zyra 3+1 tek ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 750 € Zone 245 m²

Jepet me qira apartament/zyra 3+1 me nje siperfaqje te neto 170 m2. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje me kuzhine te vecuar dhe me dalje ne verande, 3 dhoma gjume te bollshme, 2 tualete. Organiz...
Ref. INFO 1353
320 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Vilete 3+1 per qira ne Rrugen e Barrik...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 650 € Zone 240 m²

Ne Rrugen e Barrikadave shume prane qendres jepet vilete me qira. Vileta organizohet ne forme dupleksi me 2 kate me siperfaqje 230 m2. Ne katin e pare vila organizohet ne soxhorno dhe oxhak funksion...
Ref. INFO 1351
182 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Apartament 3+1+verande per shitje tek ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 206000 € Zone 245 m²

Me nje siperfaqje te neto 170 m2 apartamenti organizohet ne dhome ndenje me kuzhine te vecuar dhe me dalje ne verande, 3 dhoma gjume te bollshme, 2 tualete. Organizimi i brendshem i apartamentit eshte...
Ref. INFO 1340
519 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen B...

Tirana › Tirana › rruga Kongresi i Manastirit
Per Shitje: 75000 € Zone 105 m²

Ne Rrugen Kongresi i Manastirit, shume prane Unazes shitet apartament 2+1. Me nje siperfaqje neto prej 97 m2 apartamenti organizohet ne dhome ndenje me dalje ne ballkon, kuzhine, dy dhoma gjumi, korid...
Ref. INFO 1339
1578 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Shitet apartament 1+1 tek Komuna e Par...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 83000 € Zone 73 m²

Ne zonen e Komunes se Parisit, tek Kristal Center shitet apartament 1+1. Me nje siperfaqje totale prej 73.4 m2 apartamenti organizohet ne dhome ndenje bashke me kuzhinen dhe me dalje ne ballkon i cili...
Ref. INFO 1337
1351 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Shtepi dhe Truall per shitje ne Preze...

Tirana › Tirana › Preze
Per Shitje: 100000 € Zone 1150 m²

Shitet shtepi private bashke me truall ne Preze. Prona ka nje siperfaqje trualli 1150 m2, mbi te cilin eshte ndertuar nje shtepi 2+1 me siperfaqje 60 m2. Prona eshte e pajisur me dokumenta te rregullt...
Ref. INFO 1334
396 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Vile me qira e pershtatshme per zyra...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 7000 € Zone 1000 m²

Ne rrugen "Mine Peza" prane Prokurise se Tiranes jepet me qira Vile me siperfaqje ndertimi 1000m2 dhe oborr 350m2. Vila organizohet ne 5 kate ne total me 1 kat garazhd dhe 4 kate mbi toke, te organiz...
Ref. INFO 1315
151 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Dyqan me qira buze Rruges se Kavajes...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 2000 € Zone 159 m²

Jepet me qira dyqan buze Rruges se Kavajes. Me nje siperfaqje 159m2 dyqani organizohet ne open space, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Njesia eshte mundesi shume e mire per te zhvilluar biznes...
Ref. INFO 1297
244 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Apartament 1+1 + post parkim me qira t...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 420 € Zone 79 m²

Jepet me qira apartament 1+1 tek kompleksi Delijorgji ne Rrugen e Kavajes. Me nje siperfaqje te brendshme prej 70m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje bashke me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, ko...
Ref. INFO 1295
615 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Objekt komercial per shitje ne autostr...

Tirana › Tirana › Zone industriale
Per Shitje: 700000 € Zone 2860 m²

Objekti ka nje siperfaqej trualli prej 2860m2 e cila eshte e rrethuar me mur betoni dhe 940 m2 kapanon i cili organizohet ne open space pa kolona ne mes Po ashtu perballe objektit jane ndertuar rreth ...
Ref. INFO 1280
248 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Kava...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 135000 € Zone 118 m²

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes, prane Rruges se Ambasadave. Apartamenti ndodhet ne buze rruges se Kavajes ne nje pallat te ri, shume mire i administruar. Me nje siperfaqje totale prej 118 m...
Ref. INFO 1267
857 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Shitet apartament 1+1 prane "21 Dhjeto...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 79000 € Zone 77 m²

Ne Rrugen e Kavajes prane "21Dhjetorit" tek Kompleksi "Arlis", ne nje zone shume prane qendres se qytetit shitet apartament 1+1. Me nje siperfaqje bruto prej 77 m2 apartamenti organizohet ne dhome nd...
Ref. INFO 1263
162 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Apartament 2+1 dhe garazhd me qira ne ...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 550 € Zone 120 m²

Ne Qender, perballe "Toptanit" , jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqje neto 108 m2. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri cilesor, dhe i orientuar nga Jugu. Apartamenti organizohet ne holl me ...
Ref. INFO 1247
628 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Jepet apartament 1+1 me qira ne Myslym...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 320 € Zone 71 m²

Jepet me qira apartament 1+1 me qira tek Myslym Shyri. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre cilesore dhe organizohet ne dhome ndenje me kuzhine, dhome gjumi, korridor, tualet, ballkon. Ndodhet ne ka...
Ref. INFO 1196
785 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096