zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SUPER APARTAMENT PER QIRA TEK RRUGA E ...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 600 € Zone 103 m²

Jepet super apartament me qira ne Rrugen e Elbasanit me akses te menjehershem ne rrugen kryesore. I organizuar ne 1 dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Pallati ku ndodhe...
Ref. PRE 969
359 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Office per qira

Tirana › Tirana
Per Qira: 370 € Zone 35 m²

Ne rrugen "Ismail Qemali", prane Liceut Artistik jepet me qira nje ambient 35 m2 i organizuar ne nje open space si dhe 1 tualet. Pallati ku ndodhet eshte buze rruges kryesore, ndertim i ri dhe adminis...
Ref. PRE 956
369 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Kat vile per qira

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Kat vile per qira, kompleksi Grand. I organizuar ne 2 dhoma gjumi + 1 dhome ndenjeje me guzhine dhe me dy tualete. Zona eshte e qete, dhe ka mundesi parkimi ne oborrin e viles. Jeni te lutur per nje v...
Ref. PRE 954
434 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Apartament per qira

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 300 € Zone 58 m²

Ne nje zone prane gjelberimit te liqenit artificial jepet apartament me qira,1+1+1tualet vetem per 300euro. Zona eshte e qete dhe mobilimi modest. Per me shume info nje shoqerim ne prone. nr kontakti ...
Ref. PRE 946
626 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Apartament 3+1 per shitje ne Qender

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 190000 € Zone 134 m²

Shitet apartament 3+1 ne nje ndertim te ri mjaft cilesor dhe te mire administruar prane Prokurorise se Pergjithshme te Tiranes. Apartamenti ka siperfaqe totale 152 m2 ( 134 neto+ 18m2 ambjente te perb...
Ref. PRE 915
559 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Apartament 1+1 per qira tek Petronini...

Tirana › Tirana › Petronini
Per Qira: 420 € Zone 67 m²

Ne nje ndertim te ri, te mireadmistruar prane Petroninit jepet per qira apartament 1+1. Ambjenti eshte i organizuar ne 1 soxhorno me kuzhine gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti...
Ref. PRE 902
493 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Jepet me qira 1 +1

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile . Eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje , nje dhome gjumi dhe nje tualet .Apartamenti ndodhet ne nje zonte te qete dhe shume komode per banim....
Ref. PRE 883
568 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Apartament 1+1 me qira

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 350 € Zone 60 m²

Apartament 1+1 me qira ne nje ndertim te ri te mireadministruar prane Liceut Artistik. Ambjenti ka nje arredim komod, te thjeshte, ku organizohet ne nje sallon ndjenje, kuzhine gatimi e vecuar, 1 dhom...
Ref. PRE 861
902 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Apartament 2+1 per shitje ne Bllok

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 145000 € Zone 0 m²

Apartament 2+1 per shitje ne nje ndertim te ri me ashensor te administruar, i pozicionuar ne katin e 9-te. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor lidhes, ba...
Ref. PRE 854
1192 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Ambjent/zyre per qira

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Qira: 350 € Zone 91 m²

Ambjent per zyra me qira e ndodhur ne nje ndertim te ri, te mireadministruar me ashensor ne zonen e Zogut te Zi. Ambjenti organizohet ne 3 hapsira pune, korridor lidhes per ambjentet, 2 tualete dhe nj...
Ref. PRE 849
940 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Apartament 1+1 per qira

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 250 € Zone 67 m²

Apartament 1+1 per qira tek Kompleksi Kika . Ambjenti organizohet ne nje dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, korridor, tualet dhe ballkon. Arredimi eshte i thjeshte dhe mjaft komod. Per nje vizite ne ...
Ref. PRE 841
1199 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Apartament 1+1 per qira

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 400 € Zone 55 m²

Apartament 1+1 per qira ne nje ndertim te ri me ashensor prane Stadiumit "Qemal Stafa". Apartamenti organizohet nga nje sallon ndenjeje/kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe tualet. Apartamenti ka nje...
Ref. PRE 804
1260 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Apartament modern 1+1 per qira tek Rin...

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Qira: 400 € Zone 65 m²

Apartament modern 1+1 per qira tek Ring Center prane Zogut te Zi. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri, te mireadministruar me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndjenjeje me kuzhine,...
Ref. PRE 803
1155 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Brand New Luxury Villa For Rent

Tirana › Tirana › Mjull › Bathore
Per Qira: 3500 € Zone 800 m²

Brand new luxury villa for rent in the new residential complex "ACACIA HILLS". The villa comes unfurnished and has a surface of 800 m2 and a total area of ​​773 m2. This villa has a very modern archi...
Ref. PRE 801
1180 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Apartament 2+1 per qira

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 350 € Zone 125 m²

Apartament 2+1 per qira ne Rrugen e Elbasanit. Apartamenti organizohet nga nje sallon ndenjeje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, korridor qe lidh ambjentet e apartamentit, ballkon dhe 1 tualet. Apart...
Ref. PRE 799
1110 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Apartament 1+1 per qira

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 400 € Zone 60 m²

Apartament 1+1 per qira prane Rruges se Elbasanit ne nje ndertim te ri, te mireadministruar me 2 ashensore. Apartamenti organizohet nga nje sallon ndenjeje/ngrenjeje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe 1 tu...
Ref. PRE 795
1263 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Apartament modern 2+1 per qira ne Qend...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Qira: 420 € Zone 93 m²

Apartament i kohes 2+1 per qira ne nje ndertim te ri dhe te administruar mire. Apartamenti ka nje organizim nga 1 sallon ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. Ambjenti ka nje arredim...
Ref. PRE 776
969 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Apartament 1+1 per qira

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 220 € Zone 60 m²

Apartament 1+1 per qira prane Drejtorise se Higjienes. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenjeje me kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontakton...
Ref. PRE 766
1078 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Ambjent per zyra me qira

Tirana › Tirana › Libri universitar
Per Qira: 1200 € Zone 140 m²

Ambjent per zyra me qira i pozicionuar ne katin e 4 te nje ndertimi te ri me ashensor ne zonen e Librit Universitar. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 140m2 i organizuar ne 3 hapsira, 2 tualete. ...
Ref. PRE 756
998 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Ambjent/zyre per qira prane Liceut Art...

Tirana › Tirana › Liceu Artistik
Per Qira: 460 € Zone 80 m²

Ambjent/zyra per qira ne nje nga ndertimet me cilesore te zones prane Liceut artistik. Ambjenti eshte i ndare ne 2 hapsira, ku secila prej tyre ka siperfaqe prej 80m2, te dyja se bashku kane nje sipe...
Ref. PRE 753
892 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Apartament 2+1 per qira

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 650 € Zone 160 m²

Apartament 2+1 per qira ne katin e 5-te te nje ndertimi te ri prane St. Qemal Stafa. Apartamenti organizohet nga nje sallon i madh ndenjeje/ngrenjeje, 1 korridor i bollshem qe lidh ambjentet e shtepi...
Ref. PRE 748
1068 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Poste parkimi per qira

Tirana › Tirana › Liceu Artistik
Per Qira: 70 € Zone 24 m²

Post parkimi i vendosur ne nje ndertim te ri prane zones se Liceut artistik. Ka nje siperfaqe prej 24m2 dhe me nje qira mujore prej 70 euro. Per me shume informacion mund te na kontaktoni....
Ref. PRE 746
773 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Apartament 2+1 per qira

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 400 € Zone 95 m²

Apartament 2+1 per qira ne nje ndertim te ri prane rruges se Elbasanit. Apartamenti organizohet nga nje sallon ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ka nje mobilim b...
Ref. PRE 745
938 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Apartament 1+1 per qira

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 400 € Zone 72 m²

Apartament 1+1 per qira ne katin e IV te nje ndertim te ri i ndodhur ne rrugen e Elbasanit. Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenjeje/ngrenjeje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartament...
Ref. PRE 740
1000 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068