zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

APARTAMENT PER QIRA PRANE RRUGES SE EL...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 300 € Zone 92 m²

Apartament 2+1 per qira prane Rruges se Elbasanit ne nje ndertim te ri me ashensor e te mireadministruar. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenjeje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. ...
Ref. PRE 1000
699 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA PRANE QENDRES...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 550 € Zone 110 m²

Apartament komod 2+1 per qira ne nje ndertim cilesor e te mireadministruar ,me ashensor, me te gjitha facilitetet prane. Ambjenti organizohet ne nje soxhorno, kuzhine me kend gatimi te vecuar, 2 dhoma...
Ref. PRE 982
365 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

SUPER APARTAMENT 3+1 PER QIRA TEK VESA...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1350 € Zone 138 m²

Super apartament per qira ne nje nga ndertimet me cilesore e te mireadministruara ne zonen e Bllokut. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nderteses, i organizuar ne nje sallon ndenjeje, kuzhine, ...
Ref. PRE 977
395 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

SUPER APARTAMENT PER QIRA TEK RRUGA E ...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 600 € Zone 103 m²

Jepet super apartament me qira ne Rrugen e Elbasanit me akses te menjehershem ne rrugen kryesore. I organizuar ne 1 dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Pallati ku ndodhe...
Ref. PRE 969
337 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Kat vile per qira

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Qira: 250 € Zone 100 m²

Jepet kat vile per qira, i organizuar ne nje dhome ndenjeje, kuzhine, dhoma matrimoniale, nje dhome femijesh dhe nje tualet. Vete vila eshte dy kateshe ku cdonjeri kat ka hyrje te vecante. Ka nje obor...
Ref. PRE 964
556 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Jepet lokal me qira

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Qira: 850 € Zone 47 m²

Prane Zogut te Zi ne rruge kryesore jepet me qira nje ambjent 47.6 m2 per bar-kafe. Eshte i organizuar ne nje open space+2 tualete + 1 magazine e vogel. Para ambientit ka nje hapesire te shfrytezueshm...
Ref. PRE 960
354 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Open space komerciale

Tirana › Tirana › Farmacia 10
Per Shitje: 400000 € Zone 70 m²

Ne nje zone ku biznesi eshte i perqendruar, ne rrugen 5 Maj, shitet nje ambjent 70 m2 i cili mund te sherbeje per cdo lloj bisnesi. Ka fasade xhami, me shesh pamje nga rruga kryesore, lartesia e ambie...
Ref. PRE 957
412 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Office per qira

Tirana › Tirana
Per Qira: 370 € Zone 35 m²

Ne rrugen "Ismail Qemali", prane Liceut Artistik jepet me qira nje ambient 35 m2 i organizuar ne nje open space si dhe 1 tualet. Pallati ku ndodhet eshte buze rruges kryesore, ndertim i ri dhe adminis...
Ref. PRE 956
347 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Kat vile per qira

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Kat vile per qira, kompleksi Grand. I organizuar ne 2 dhoma gjumi + 1 dhome ndenjeje me guzhine dhe me dy tualete. Zona eshte e qete, dhe ka mundesi parkimi ne oborrin e viles. Jeni te lutur per nje v...
Ref. PRE 954
393 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Apartament per qira

Tirana › Tirana
Per Qira: 650 € Zone 150 m²

Jepet apartament i mobiluar me qira, 2+1 prane ATSH. Apartameti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje me kuzhinen dhe 2 tualete. Siperfaqja 150 m2. Apartamenti ndodhet ne nje zone te...
Ref. PRE 953
304 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

VILE ME 3 KATE PER QIRA

Tirana › Tirana
Per Qira: 1300 € Zone 0 m²

Në rrugën "Fuat Toptani" jepet vilë me tri kate për qira. Kati i parë i organizuar në një korridor, 1 dhomë ndenjjeje me ambjentin e kuzhinës, 1 tualet. Kati i dytë i organizuar në 1 korridor, 3 dhom...
Ref. PRE 951
377 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

APARTAMENT PER QIRA

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Qira: 350 € Zone 100 m²

Prane RING Center ne nje ndertim te ri jepet me qira ambjent per zyra ose per banim ,bosh.Pallati eshte nje ndertim cilesor me administrim e siguri, me te gjitha fasilitetet prane. Per me shume nje ...
Ref. PRE 950
397 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

AMBJENT KOMERCIAL NE SHITJE

Tirana › Tirana
Per Shitje: 720000 € Zone 326 m²

Shitet ambjent komercial me siperfaqe 326m2,e dhene me qira. Cmimi per m2 2,200 euro. kontakto 0686045147...
Ref. PRE 949
274 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA

Tirana › Tirana › Prane RTSH
Per Qira: 650 € Zone 105 m²

Apartament per qira ne nje zone te qete ,prane RTSH,i organizuar ne 2+1, me siperfaqe 100m2. Ndodhet ne nje ndertim te ri te viteve te fundit, me nje administrim korekt e siguri 24 ore. Per me shume...
Ref. PRE 948
578 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Apartament per qira

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 300 € Zone 58 m²

Ne nje zone prane gjelberimit te liqenit artificial jepet apartament me qira,1+1+1tualet vetem per 300euro. Zona eshte e qete dhe mobilimi modest. Per me shume info nje shoqerim ne prone. nr kontakti ...
Ref. PRE 946
601 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Jepet me qira ambient komercial.

Tirana › Tirana
Per Qira: 600 € Zone 37 m²

Prane qendres, rruga e Kavajes, jepet me qira ambient komercial, kati 0 me siperfaqe 37 m2, perfshire dhe 1 tualet. Mund te sherbeje per cdo lloj biznesi, me fasade xhami. Ambienti ndodhet ne nje nder...
Ref. PRE 945
458 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Apartament per qira.

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 700 € Zone 130 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 2+1+2 tualete. Jepet me qira bosh, i cili mund te sherbeje per banim por edhe per ambiente zyrash. Ndodhet ne qender te Tiranes, ne fillim te rruges se Kavajes, me ak...
Ref. PRE 944
412 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Ambient per zyre.

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 850 € Zone 107 m²

Ne qender te Tiranes, ne fillim te rruges se Kavajes, jepet me qira ambient open-space per zyre. Siperfaqja e brendeshme e ambientit 90.5 m2, me fasade xhami dhe me ndricim natyral te bollshem. Ne ket...
Ref. PRE 943
547 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Toke ullishte per shitje.

Tirana › Tirana › Baldushk
Per Shitje: 125000 € Zone 0 m²

Ne Baldushk, Mustafa Koc, shitet 1 hektar toke e sheshte, e rrethuar. E mbjelle me 400 rrenje ullinj. Per me teper na kontaktoni 068 60 45 147....
Ref. PRE 942
378 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Apartament 2+1 per qira

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 450 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te preferuara per banim. Vendndodhje ne qender te Tiranes e ben qe te kete mundesine per akses ne te gjitha drejtimet. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gju...
Ref. PRE 936
784 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Ambjent me qira ne Qender

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 1600 € Zone 0 m²

Ambjent komercial per qira ne Qender. Ambienti ka nje siperfaqe prej 236m2 por gjithashtu ka mundesi ndarje ne dy hapsira prej 120m2. Ambjenti ka dy hyrje njera buze rruges se Dibres me akses te menj...
Ref. PRE 935
474 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Apartament modern 2+1 per qira

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 650 € Zone 0 m²

Apartament 2+1 per qira ne nje ndertimi te ri te mireadministruar prane St. Qemal Stafa. Apartamenti organizohet nga nje sallon i madh ndenjeje/ngrenjeje, 1 korridor i bollshem qe lidh ambjentet e sht...
Ref. PRE 934
847 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Komerciale per shitje pak metra larg b...

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Shitje: 600000 € Zone 176 m²

Shitet ambjent komercial e pozicionuar ne katin 0 pak metra bregut te detit ne Shetitoren "Taulantia", Durres. Ambjenti ka siperfaqe totale prej 176m2, aktualisht funksionon si restorant, piceri shum...
Ref. PRE 920
452 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068
Property

Apartament 3+1 per shitje ne Qender

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 190000 € Zone 134 m²

Shitet apartament 3+1 ne nje ndertim te ri mjaft cilesor dhe te mire administruar prane Prokurorise se Pergjithshme te Tiranes. Apartamenti ka siperfaqe totale 152 m2 ( 134 neto+ 18m2 ambjente te perb...
Ref. PRE 915
521 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
+355684000068,+355684000068