zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me qira super zyre ne ndertimin ...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1600 € Zone 130 m²

Zyra ndodhet ne ndertimin me te ri ne bllok, pallati ndodhet ngjitur me twin towers me pamje nga Tajvani. E gjithe zyra eshte bere me punime ekstra si parket druri, dyer italiane, dritare si dhe sist...
Ref. BOT 2124
40 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024
Property

Shitet njesi komerciale ne rruge kryes...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 520000 € Zone 280 m²

Dyqani ndodhet ne nje vend strategjik per zonen e Don boskos, pasi ndodhet me pamje nga rruga kryesore dhe ka nje fasad prej 7 metrash. Aktualisht eshte i dhene me qera me nje kontrat 10 vjecare cka ...
Ref. BOT 2102
151 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024
Property

Jepet me qira apartament modern 2+1....

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 400 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet fare prane rruges kryesore Teodor Keko. Ka nje orientim veri-lindje dhe ndodhet ne katin e 9. Ka nje organizim te brendshem prej 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 1 ba...
Ref. BOT 2072
146 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024
Property

Jepet me qira dubleks tek rezidenca ko...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit Residence 1
Per Qira: 900 € Zone 180 m²

Dubleksi ndodhet tek godina me cilesore ne rezidencen kodra e diellit 1. Aksesohet me ashensor dhe ofron nje pamje fantastike te Tiranes. Ka nje organizim te brendshem prej 1 dhome ndenje, 1 tualet ...
Ref. BOT 2061
167 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024
Property

Shitet njesi komerciale prane Vasil Sh...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Shitje: 600000 € Zone 280 m²

Ambienti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si super market, show room, call center, palester etj. Ka nje organizim te brendshem prej 280 m2 te shfrytezushem dhe nje fasad prej 15 metrash. ...
Ref. BOT 2048
82 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024
Property

Jepet me qira ambient komercial prane ...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Qira: 1500 € Zone 280 m²

Ambienti eshte i gjithi open space, me nje fasad xhami prej 15 metrash. Gjithashtu eshte i pajisur me sistem aspirimi dhe sistem alarmi, eshte i gjithi i shtruar me parket. Nje mundesi e mire per bi...
Ref. BOT 2045
139 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024
Property

Shitet apatament 1+1 ne zonen e Laprak...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 45000 € Zone 64 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati pa ashensor. Ka nje organizim te brendshem prej 64.5 m2 te shfrytezueshme ka 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet me dritare. Per...
Ref. BOT 2036
95 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024
Property

Shitet apatament 1+1 ne zonen e Laprak...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 50000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati pa ashensor. Ka nje organizim te brendshem prej 64.5 m2 te shfrytezueshme ka 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet me dritare. Per...
Ref. BOT 2037
175 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024
Property

Jepet me qira ambient komercial tek Ku...

Tirana › Tirana › Twin Tower
Per Qira: 450 € Zone 45 m²

Ambienti eshte i gjithi open pace, i pershtatshem per show room, dyqan, zyre etj. Ka nje fasad prej 5 metrash e gjitha prej xhami. I pozicionuar ne vend shume te mire brenda Kullave Binjake. Per nj...
Ref. BOT 2019
235 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024
Property

Shitet godine 5 kateshe 500 metra larg...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Shitje: 1600000 € Zone 800 m²

Godina ndodhet ne rruge kryesore dhe teper e aksesueshme. Ofron mundesi shume te mira per biznese si hoteleri, ambjente zyrash dhe ambjente komerciale. Organizohet ne 5 kate dhe jep mundesin te rior...
Ref. BOT 1971
157 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024
Property

Jepet me qira apartament 3+1 tek rezid...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 700 € Zone 180 m²

Apartamenti ndodhet brenda rezidences Kodra e Diellit 1. Ka nje nga orientimet me te mira ne rezidenc shikon nga lindja dhe perendimi. Organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe nje...
Ref. BOT 1951
448 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024
Property

Jpet me qira apartament 2+1 tek Liqeni...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 600 € Zone 120 m²

Aapartamenti ndodhet fare prane liqenit te Tiranes. Gjendet ne nje pallat te ri i mire administruar. Ka nje organizim te brendshem prej 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet he 2 ballkone me pamje...
Ref. BOT 1946
441 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024
Property

Shitet 2+1 tek kryqezimi i drejtoris t...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 184500 € Zone 123 m²

Apartamenti ndodhet ne katet e fundit te nje ndertimi shume cilesor me 2 ashensor. Ka nje organizim te brendshem prej 2 dhomash gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ofron pamje...
Ref. BOT 1913
616 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024
Property

Jpet me qira apartament 1+1 tek rezide...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Qira: 250 € Zone 65 m²

Apartamenti ndodhet tek Rezidenca "Siri", ne nje zone mjaft te preferuar. Apartamenti eshte i pa banuar me pare dhe i arreduar me shije. Godina eshte e sapo perfundar teper cilesore. Apartamenti esh...
Ref. BOT 1901
1052 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024
Property

Jepet me qira apartament + Post parkim...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 850 € Zone 140 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri. Ka nje organizim prej 2 dhomash gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine, 2 tualete dhe 1 verand prej 30 m2 ku ndodhet dhe nje ambjent magazinimi. ...
Ref. BOT 1878
621 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024
Property

Jepet me qira apartament 2+1 tek rruga...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 350 € Zone 95 m²

Apartamenti eshte shume cilesor dhe i pajisur me te gjitha per nje jetes komode. Ndodhet ne nje nderitm te ri me ashensor prane supermarket Conad. Ka nje organizim te brendshem prej 2 dhomash gjumi,...
Ref. BOT 1873
497 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024
Property

Jepet me qira zyre prane pazarit te ri...

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Qira: 850 € Zone 210 m²

Zyra ndodhet ne rruge kryesore tek unaza e Tiranes. Pallati eshte i mire administruar i pajisur me ashensore. Organizohet ne 4 hapsira pune dhe 2 tualete. Per nje vizite ne prone na kontaktoni....
Ref. BOT 1872
529 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024
Property

Jepet me qira apartament modern tek Ko...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 400 € Zone 75 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te zones. Ka nje organizim te brendshem prej 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Arredimi eshte bere i gjithi me arkitekt me s...
Ref. BOT 1851
1595 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024
Property

Jepet me qira apartament prane "Toptan...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 500 € Zone 120 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga pikat me te bukura te Kryeqytetit. Ka akses direkt tek rruga e Elbasant po ashtu dhe tek qendra e Tiranes. Pamja e lire dhe kati i larte mundeson qe te kete ndricim na...
Ref. BOT 1807
422 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024
Property

OKAZION ! SHITET NDERTESE 240 m2 PERBA...

Tirana › Vorë › Vorë
Per Shitje: 185000 € Zone 630 m²

Ndertesa eshte 3 kate x 80m2/kati nga te cilat 1 kat eshte bodrum + 2 kate mbi siperfaqe. Prane saj jane dhe 80 m2 kapanon me 5m lartesi. Siperfaqia totale e truallit eshte 630 m2 nga te cilat 470 m2 ...
Ref. BOT 1757
1316 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024
Property

Jepet me Qira Godine 3 kateshe ne Auto...

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Qira: 3000 € Zone 0 m²

Jepet me qera kati 1, 2, 3 per biznese te ndryshme, zyra etj. Ambienti ka nje siperfaqe prej 200 m2 cdo kat i objektit = 600 M2 TOTAL, eshte i pajisur me sistem sigurie , sigurojme uje dhe drita 24h d...
Ref. BOT 1749
234 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024
Property

AMBIENT 1000 m2 PER QIRA NE BLLOK

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 7500 € Zone 1000 m²

Ambienti ndodhet ne zonen me te mire te Kryeqytetit ate te ish bllokut. Pozicionohet direkt ne rruge kryesore me akses per automjete dhe kembesor. Organizohet ne 4 kate ndertim dhe 1 kate -1 bodrum ...
Ref. BOT 1708
463 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024
Property

Apartament per Qira prane Gjuheve te H...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 700 € Zone 126 m²

Jepet me qira apartament ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, prane Gjuheve te Huaja tek rruga Elbasanit . Apartamenti organizohet nga 1 sallon dhe kuzhine e perbashket, 2 dhoma gjumi 2 tua...
Ref. BOT 1699
887 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024
Property

DUPLEX PER QIRA PRANE RESTORANT FRESKU...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Qira: 550 € Zone 450 m²

Jepet me qira super dupleks ( papafingo ) ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, prane restorant Fresku. Kati i pare eshte i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine e veçuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe...
Ref. BOT 1670
502 Vizita
Agent
Enio Zylfo
CENTURY 21 Botaniku
+355694050024