Apartament 1+1 ne shitje

Tirana › Tirana
Per Shitje: 65000 € Zone 65 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pozicion shume te mire gjeografik dhe zoteron pamje anesore nga deti. Ndodhet ne nje zone te qete larg ndotjes akustike, dhe zoteron dokumentacion te plote. Perbehet pr...
Ref. PORTO 183
827 Vizita