zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

APARTAMENT 2 + 1 , ME QIRA ME PAMJE NG...

Durrës › Durrës › vollga
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne Vollga , ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor . Organizohet nga dhome ndjenje dhe ambjent gatimi , dy dhoma gjumi , korridor,dy tualate dhe ballkon . Apartamenti eshte ...
Ref. gate 315
10 Vizita
Agent
Anxhela Hoxha
CENTURY 21 Gate
0692452022

Property

Jepet me Qira 2+1 tek Rr. Elbasanit

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 400 € Zone 90 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri, cilesor dhe te mireorganizuar. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndjenjeje bashke me pjesen e kuzhines, 1 tualet dhe 2 ballkone me pamje panor...
Ref. smart 123
6 Vizita
Agent
Fatmir Burraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697073379
fatmir.burraj@c21cpmsmart.al
Property

2 Bedrooms apartment for rent in Tiran...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 700 € Zone 0 m²

This cozy apartment is located right in the center of the city , 3 minutes walking from Skanderbeg square , 2 bedrooms/2 bathrooms/living room, 115 m2 space, short walking distance to city center, bus...
Ref. bridge 367
37 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
lcerku@c21bridge.al
Property

Jepet Apartament 1+1 per Qera ne Mysly...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 380 € Zone 57 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues ne rrugen Pjeter Budi te Gjykata e Faktit.Organizohet ne dhome ndenje ,dhome gjumi ,tualet dhe ballkon. Eshte totalisht i mobiluar. Zona e...
Ref. INFO 1281
131 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
k.halitaj@c21.infoprona.al
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE QENDER...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 380 € Zone 62 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen "Bardhok Biba" ne qender te Tiranes. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar. Ka nje siperfaqe 62.50m2 e organizuar ne nje dhome ndenje/ambjenti gatimit eshte i vecuar, nj...
Ref. BOT 2014
14 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
euglen.mustafallari@c21.botaniku.al
Property

Jepet me qera ambjent

Tirana › Tirana › Rruga Petronini Luarasi
Per Qira: 680 € Zone 0 m²

Jepet me qera ambjent per zyra me dy vende parkimi. Ambjenti ndodhet tek rruga Vath Koreshi ne katin e pare te nje pallati. Per nje vizite ne prone na kontaktoni 0699767852....
Ref. bond 34
12 Vizita
Agent
Xhemal Sina
Century 21 Bond

xh.sina@c21bond.al
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NE RR. E ...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 750 € Zone 112 m²

Jepet me qira apartament 3+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ne Rr. e Elbasanit.Apartamenti ka siperfaqet 112 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri.Gjithashtu ka arredim modern dhe o...
Ref. royal 298
125 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
f.subashi@c21royal.al
Property

Jepet me qera ambjent biznesi

Tirana › Tirana › Rruga Petronini Luarasi
Per Qira: 680 € Zone 0 m²

Jepet me qera ambjent biznesi prane rruges Vath Koreshi. Ambjenti mund te perdoret per bar kafe ,bilardo ose pike shitje me shumice ose pakice etj. Per nje vizite ne prone na kontaktoni 0699767852....
Ref. bond 32
18 Vizita
Agent
Xhemal Sina
Century 21 Bond

xh.sina@c21bond.al
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+VERANDE T...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 550 € Zone 78 m²

Super apartament per qira ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, Colombo 2. Apartamenti ka nje siperfaqe neto 78.80m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje me kuzhine, dhome gjum...
Ref. BOT 2011
172 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
majlinda.budani@c21.botaniku.al
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA

Tirana › Tirana › Rruga Vaso Pasha
Per Qira: 750 € Zone 140 m²

Jepet me qira nje apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe ka nje siperfaqe te brendshme pre 130 m2. Eshte i organizuar nga nje sallon i ...
Ref. prime 334
41 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
e.odhisea@c21prime.al
Property

JEPET ME QERA MAGAZINE NE SHKOZET, DUR...

Durrës › Durrës › Shkozeti
Per Qira: 3300 € Zone 0 m²

Jepet me qera magazine me siperfaqe 2200 m2 ne nje zone industriale te Durresit. Ka nje lartesi prej 4 m dhe largesi nga kollona ne kollone prej 9.5 m. Magazines i bashkangjiten 2 zyra dhe 3 tualete p...
Ref. gate 310
25 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
a.limanaj@c21gate.al
Property

Jepet me Qera kati 1 135 m2

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Jepet me Qera kati 1 i shtepise 135 m2 ne lagjen: "3 Heronjte". Shtepia eshte e kompletuar, ka 2 dhoma gjumi, kuzhine, banjo, verandë dhe oborr. Ne cmim përfshihet falas ngrohja me sistem kaldaje me ...
Ref. future 184
24 Vizita
Agent
Sander Kroni
CENTURY 21 Future
+355675000256
sander.kroni@c21future.al
Property

SUPER APARTAMENT 3+1 ME QERA NE SKELE ...

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet me qera super apartament 3+1 ne zonen e Skeles shume prane te gjitha faciliteteve . I areduar teresisht i ri dhe ne menyre te mire ky apartament eshte i mireorganizuar ne nje sallon te madh se b...
Ref. aulona 339
57 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355696352802
bruno.xhaferaj@c21aulona.al
brunoxhaferaj58@gmail.com
Property

Jepet zyre me qira ne Qender

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Jepet zyre me qira ne Qender, ne katin e dyte banim ne nje pallat ekzistues 6 katesh. Eshte e organizuar ne 3 dhoma me hapesire te bollshme, 1 dhome e vogel per kohen e pushimit, 1 dhome qe mund te sh...
Ref. smart 122
40 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697064047
sara.beqiraj@c21cpmsmart.al
Property

Jepet me Qira kati i dytë i një vile m...

Tirana › Tirana › Prane Ambasades Amerikane
Per Qira: 700 € Zone 195 m²

Në një zonë tepër të kërkuar të Tiranës sic është ajo e Ambasadës Amerikane jepet me qira kati i i dytë i një vile me hyrje më vete 200m2. Vila është totalisht e restauruar kohët e fundit dhe ndodh...
Ref. atrium 115
35 Vizita
Agent
Kristina Ternova
CENTURY 21 Atrium
+355699319570
kristina.ternova@c21atrium.al
Property

Apartament 1+1 për qira tek Pazari i R...

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Qira: 350 € Zone 60 m²

Apartament 1+1 për qira tek Pazari i Ri, në zonën më të kërkuar të qëndrës së Tiranës pranë të gjithë faciliteteve dhe pazarit më të njohur në kryeqytet. Apartamenti është i organizuar në sallon me ...
Ref. royal 297
230 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
lindita.beqiri@c21royal.al


Property

Jepet me Qira Apartament pranë Ambasad...

Tirana › Tirana › Prane Ambasades Amerikane
Per Qira: 350 € Zone 110 m²

Jepet me qira kati i parë i një vile dy katëshe e cila ndodhet pranë Ambasadës Amerikane. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje dhe kuzhine gatimi, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Ambient...
Ref. atrium 114
58 Vizita
Agent
Kristina Ternova
CENTURY 21 Atrium
+355699319570
kristina.ternova@c21atrium.al
Property

Jepet me Qira Ambient Komercial pranë ...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 480 € Zone 55 m²

Jepet me qira ambient komercial,me një sipërfaqe prej 55.2 m2. Ambienti është i përshtatshëm për bar,zyra,klinike dentare,etj. Ambienti ndodhet në rrugën kryesore, në një zonë mjaft të populluar. Ambi...
Ref. atrium 113
55 Vizita
Agent
Kristina Ternova
CENTURY 21 Atrium
+355699319570
kristina.ternova@c21atrium.al
Property

Jepet me Qira Apartament 3+1 te Poligr...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 200 € Zone 84 m²

Jepet me qira apartament te Poligrafiku . Apartamenti organizohet në një sallon ndenje dhe gatimi, tre dhoma gjumi dhe një tualet. Ka një sipërfaqe totale prej 84.3 m2. Jepet i pamobiluar. Për më shum...
Ref. atrium 112
81 Vizita
Agent
Kristina Ternova
CENTURY 21 Atrium
+355699319570
kristina.ternova@c21atrium.al
Property

Shitet ose jepet me qira vila prane Ga...

Durrës › Durrës › Ura e dajlanit
Per Shitje: 170000 € Zone 0 m²

Shitet ose jepet me qira vila prane qendres Tregtare Galaktike. Vila eshte e strukturuar ne dy kate ku secili kate ka nje sogiorno se bashku me kuzhine dhe tre dhome gjumi dhe tre tualet ku secila ...
Ref. NEW 1094
39 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
toskamari@yahoo.com
Property

Shitet ose jepet me qera ambjent komer...

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Qira: 300 € Zone -1 m²

Shitet ose jepet me qera ambjent komercial prane kompleksit "GRAND". Ambjeni mund te perdoret per market ndodhet ne nje zone shume te populluar ne buze te rruges. Per nje vizite ne prone na kontakton...
Ref. bond 23
26 Vizita
Agent
Xhemal Sina
Century 21 Bond

xh.sina@c21bond.al
Property

Shitet ose jepet me qira ambjent per b...

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Qira: 1500 € Zone 440 m²

Shitet ose jepet me qira ambjent per bar kafe prane tregut elektrik tek kompleksi "Grand". Pallati eshte ndertim i ri, ambjenti eshte i pershtatshem per Bar & Pasticeri . Ne nje zone te populluar buze...
Ref. bond 22
56 Vizita
Agent
Xhemal Sina
Century 21 Bond

xh.sina@c21bond.al
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 500 € Zone 113 m²

Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkohore. Apartamenti ndodhet prane rruges se Elbasanit, ne pallat te ri te ndertuar vitet e fundit. Pallati ka punime shume cilesore dhe nje admini...
Ref. ring 396
81 Vizita
Agent
Gjergji Keruti
CENTURY 21 Ring
+355 69 897 1007,+355 69 662 2666
gj.keruti@c21ring.al
Property

AMBJENT PER QIRA PRANE QTU!

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Qira: 1300 € Zone 300 m²

Jepet ambient per qira prane QTU, i shfrytezueshem per aktivitete te ndryshme si magazine, servis. Ambienti ka nje siperfaqe prej 300m2, me nje lartesi mbi 4 metra. Per me shume informacion na kontakt...
Ref. bosko 262
49 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
i.bibaj@c21bosko.al