zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

APARTAMENTE NE REZIDENCEN "VALA MAR"....

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
: Zone 0 m²

Vala Mar Residences është destinacioni turistik dhe rekreativ i standardeve më të larta të cilësisë dhe sigurisë, në Shqipëri dhe rajon. Vala Mar Residences ndërthur eksperiencën, profesionalizmin dhe...
Ref. ADORE 228
0 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore
0672044461
Property

VILA NE REZIDENCEN "VALA MAR".

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
: Zone 0 m²

Vala Mar Residences është destinacioni turistik dhe rekreativ i standardeve më të larta të cilësisë dhe sigurisë, në Shqipëri dhe rajon. Vala Mar Residences ndërthur eksperiencën, profesionalizmin dhe...
Ref. ADORE 223
0 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore
0672044461
Property

Shitet toke ne rrugen Niko Avrami

Tirana › Tirana › Kinostudio
: Zone 0 m²

Shitet 1420m2 toke ne rrugen Niko Avrami. Toka ndodhet prane rruges kryesore dhe pozicionohet ne nje zone me nje interes te larte zhvillimi! Eshte shume e pershtatshme per ndertim.Per me shume info...
Ref. 210
0 Vizita
Agent
Endri Roshi
CENTURY 21 Gold
069 339 7000
Property

Shiten Njesi Banimi dhe Komerciale ne ...

Tirana › Tirana › Ministria e Jashtme
: Zone 0 m²

Godina eshte e sapo perfunduar, e ndertuar me parametrat me te larta te materialeve te ndertimit. E ideuar per ambiente Banimi si dhe zyra, disponon fasade termoizoluese dhe akustike. Godina ka tre k...
Ref. Metropol 5
0 Vizita
Agent
C21 Metropol
CENTURY 21 Metropol
+355 67 20 40 490,+355 45523230
Property

JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL MBRAPA...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
: Zone 0 m²

Jepet me qira ambient komercial Openspace prane Rruges Naim Frasheri mbrapa Ambasades Greke, kati 0, me fasade xhami, . Me nje siperfaqe te brendshme prej 96m2 dhe siperfaqe totale 100 m2 eshte i per...
Ref. 408
0 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

SHITET NDERTESA NË QENDËR SHKODËR...

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
: Zone 0 m²

Century 21 Future ofron për shitje një ndertesë të re me projekt bashkëkohor në qendër Shkodër. Saktësisht kati -1, kati perdhe, kati IV, kati V, kati VI, kati VII, kati VIII...
Ref. 196
0 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITEN APARTAMENTE 1+1, 2+1, 3+1

Shkodër › Shkodër › Gjuhadol
: Zone 0 m²

Century 21 Future ofron për shitje apartamente 1+1, 2+1, 3+1 ndodhur në njesinë e re ndertimi tashmë të përfunduar në një zonë të preferuar dhe lagje e vjetër e qytetit të Shkodrës, Gjuhadol. Ndërtim...
Ref. 189
0 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

Jepet me qira njësi komerciale tek bll...

Tirana › Tirana
: Zone 0 m²

Jepet me qira njësi komerciale tek blloku magazinave në Rr: 5 Maj me një sipërfaqe 62m2. Ambjenti është shumë e përshtatëshme për biznese të ndryshme për faktin që kjo zonë është pikënisja e shumë tre...
Ref. 224
0 Vizita
Agent
Lindita Daçi
CENTURY 21 Royal
+355 69 7007415
Property

SHITEN 4 APARTAMENTE TE RRUGA E KAVAJE...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
: Zone 0 m²

Shiten 4 apartamente ne nje pallat ne ndertim prane policise bashkiake. Pallati eshte 11 katesh me dy kate nentoke. Dy apartamente 2+1 jane ne kat te peste dhe te gjashte banim, mbi njeri tjetrin, me...
Ref. 46
37 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

SHITEN APARTAMENTE 1+1 DHE 2+1, NË ORI...

Vlorë › Vlorë › Orikum
: Zone 0 m²

Apartamentet janë të vendosura në katin e tretë të banimit në një ndërtim të ri, të sapopërfunduar. Ndërtimi është realizuar me punime mjaft cilësore, orientimi është tepër i këndshëm dhe i përshtatsh...
Ref. 26
52 Vizita
Agent
Imelda Zeqo
CENTURY 21 Expert
00 355 67 40 33 100,042200595