Tel +355 042212121

zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Sipërfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat për faqe:
menyra e pamjes:
Property

Porto Budva – Multi Complex – Premium ...

Montenegro › Budva › Budva
Per Shitje: 15000 € Zone m²

Ju prezantojmë projektin më bashkëkohor dhe modern, Porto Budva. Në zemër të Budva-s, qendrës kryesore për turizëm në Malin e Zi, po ndërtohet një kompleks madhështor, ku mundësitë për të investuar në...
Ref. avenue 317
507 Vizita
Agent
Polikseni Komino
CENTURY 21 Avenue
0682036009
Property

Apartament 1+1 ne shitje me hipoteke....

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 67000 € Zone 57 m²

Shitet Apartament 1+1 me hipoteke me siperfaqe totale 75 m2. Prona ndodhet ne Rrugen e 5-te te qytetit me pamje nga deti. Pallati eshte i ri me strukture moderne dhe punime mjaft cilesore,me hidroiz...
Ref. PORTO 266
576 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

Jepet Bar- Cafe me qera.

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Qira: 800 € Zone 150 m²

Jepel Bar Cafe me qera ne zonen turistike te qytetit.Lokali eshte i pajisur me the gjitha pajisjet dhe makinerite e nevojsheme.Ka nje siperfaqe te brendshme prej 150 m2+ verande dhe ambjent tjeter rre...
Ref. PORTO 253
796 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

Shitet apartament 1+1 me hipteke.

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 33000 € Zone 50 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe te pergjithshme 75 m2 ne rrugen e 5-te.Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke dhe ka nje ndarje ne sallon sebashku me kuzhinen,1 dhoma gjumi,tualet dhe 2 ballkone t...
Ref. PORTO 250
675 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

Shitet dyqan 120 m2 ne Rrugen e 5-te....

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 100000 € Zone 120 m²

Shitet dyqan 120 m2 ne Rrugen e 5-te.Dyqani eshte i pajisur me certifikate hipotekore.Eshte i pozicionuar ne nje pallat te ri dhe me pamje ballore nga deti.Perpara ka mjaft pamje.Mund te perdoret per ...
Ref. PORTO 249
538 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

papafingo prej 120 m2 ne shitje.

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 129000 € Zone 81 m²

Shitet Papafingo me siperfaqe totale 120 m2 me pamje full nga deti.Papafingo eshte e pajisur me te gjithe dokumentacionin e nevojshem.eshte e perbere nga salloni,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe verande mj...
Ref. PORTO 240
633 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

APARTAMENTE DHE VILA PER SHITJE-GJIRI ...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 950 € Zone 60 m²

Apartamente dhe Vila per Shitje ne Gjirin e Lalzit, Durres. Ky projekt me nje siperfaqe totale ndertimi prej 23 174 m² ofron nje nderthurje te arkitektures dhe natyres bregdetare. Ndertimet qe...
Ref. avenue 161
411 Vizita
Agent
Polikseni Komino
CENTURY 21 Avenue
0682036009
Property

Vila dhe Apartamente per shitje tek Gj...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 850 € Zone 160 m²

Kompleksi turistik ndodhet buzedetit, ne vijen e pare te detit adriatik, tek Gjiri i Lalezit. Pozicioni gjeografik eshte nga me te miret ne te gjithe detin Adriatik, me nje distance prej 40 min nga Ti...
Ref. INFI 163
1942 Vizita
Agent
Besard Rusi
CENTURY 21 Infinity
00355692029323
Property

Apartament me Qira 2+1 në Bllok

Tirana › Tirana
Per Qira: 550 € Zone 130 m²

Ap...
Ref. EL 240
403 Vizita
Agent
Enxhi Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030829
Property

Shiten apartamente te 1+1, 2+1 te Shke...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 27500 € Zone 50 m²

Shitet apartamentt 1+1 prane Shkembit te Kavajes me siperfaqe 50m2 dhe 2+1 me siperfaqe 83m2. Pallati eshte i ri i sapondertuar me ashensor. Apartamentet kane pamje nga deti. Cmimi 550 euro/m2 i dis...
Ref. NEW 119
1010 Vizita
Agent
Erin Reka
CENTURY 21 New Day
0682038875
Property

Vila per shitje tek Gjiri i Lalezit, p...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 850 € Zone 140 m²

kompleksi turistik qe ndodhet buzedetit, ne vijen e pare te detit adriatik, tek Gjiri i Lalezit. Pozicioni gjeografik eshte nga me te miret ne te gjithe detin Adriatik, me nje distance prej 40 min nga...
Ref. INFI 5
1305 Vizita
Agent
Besard Rusi
CENTURY 21 Infinity
00355692029323