Tel +355 042212121

zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Sipërfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat për faqe:
menyra e pamjes:
Property

SHITET TOKE PRANE RRUGES SE RINASIT

Tirana › Tirana › Zone industriale
Per Shitje: 35200 € Zone 0 m²

Shitet toke me siperfaqe 1100 m2 prane rruges se Rinasit. Ndodhet ne nje zone qe kohet e fundit ka marre teper zhvillim industrial. Toka ndodhet ne afersi me rrugen kryesore dhe disponon dokumentacio...
Ref. PREMIUM 150
28 Vizita
Agent
Artan Hoxha
CENTURY 21 Premium
0672003394,

Property

SHITET TOKE NE RRUGEN E AEROPORTIT

Tirana › Tirana › Zone industriale
Per Shitje: 88000 € Zone 0 m²

Shitet toke me siperfaqe 4000 m2 ne rrugen Tirane - Rinas. Toka ndodhet ne nje zone qe kohet e fundit ka marre zhvillim industrial. Toka ndodhet ne afersi me rrugen kryesore dhe disponon dokumentacion...
Ref. PREMIUM 149
80 Vizita
Agent
Artan Hoxha
CENTURY 21 Premium
0672003394,

Property

Shitet toke ne fshatin Vrinas, Shen Vl...

Durrës › Durrës › Fllake
Per Shitje: 20000 € Zone 2000 m²

Shitet toke ne Vrinas , Shen Vlash me nje siperfaqe 2000 m2. Toka eshte e pershtatshme per ndertim kapanonesh, magazina e aktivitete te ndryshme . Per me shume informacion ju ftojme ta vizitojme se ...
Ref. NEW 672
26 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Shitet truall ne autostraden Tr-Dr

Tirana › Tirana
Per Shitje: 228000 € Zone 0 m²

Shitet truall ne autostraden Tr-Dr, sip 1900m2. Trualli ndodhet mbi rrugen dytesore ,, vend i pershtatshem per ndertim , biynes, restorant et ... Per me teper telefononi ne nr 0672030827...
Ref. EL 804
42 Vizita
Agent
Ilirjana Findo
CENTURY 21 Elite
067 20 30 827
Property

Shitet godine biznesi plus toke, ne au...

Tirana › Tirana › Zone industriale
Per Shitje: 3000000 € Zone 9390 m²

Ne km e 4-t te autostrades kryesore ne vend, shitet godine biznesi prej 1000 m2 dhe 8300 m2 toke. Ndodhet buze autostrades, nje nga pozicionet me te favorshme dhe te pershtatshme aktualisht per indus...
Ref. MB 892
40 Vizita
Agent
Elis Muraj
CENTURY 21 MB Properties
0694004123,
Property

SHITET TRUALL me leje shesh ndertimi...

Tirana › Tirana › Kamez
Per Shitje: 300000 € Zone 3000 m²

SHITET TRUALL me leje shesh ndertimi per ndertim pallati dhe objekt funksionale.Trualli eshte mjaft i favorshem per te ndertuar kompleks pallati ose ambjente multifunksionale. Trualli ka nje sip pr...
Ref. avenue 634
58 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0676073814,0684076009
Property

Toke per shitje ne Tirane

Tirana › Tirana › Kodra e Priftit
Per Shitje: Zone 0 m²

Shitet 880 m2 toke Truall prane Rruges se Kokonozve tek Kodra e Priftit. Toka disponon dokumentacion te rregullt dhe ekziston mundesia e marrjes se me shume M2. Toka shitet ne vleren e references s...
Ref. ADV 495
34 Vizita
Agent
Saliko Braja
Century 21 Advantage
0697076123,04 22 22 404
Property

SHITET TOKE NE DRITAS

Tirana › Tirana › Kamez
Per Shitje: 1032500 € Zone 0 m²

Shitet (ose jepet me qira) nje siperfaqe e madhe toke ne Dritas. Toka ndodhet ne nje pjese kodrinore prane nje liqeni dhe rruges nacionale . Toka mund te shfrytezohet si ullishte,sera,prodhime bujqeso...
Ref. vizion 402
31 Vizita
Agent
Orges Syla
CENTURY 21 Vizion
0674050148
Property

Shitet Toke ne Ahmetaq, Vore.

Tirana › Vorë › Vorë
Per Shitje: 280000 € Zone 14000 m²

Shitet toke me siperfaqe 14000 m2 ne fshatin Ahmetaq. Toka ndodhet ne nje zone qe kohet e fundit ka marre teper zhvillim industrial, ka afersi me rrugen kryesore dhe dokumentacion te rregullt pronesie...
Ref. MB 882
54 Vizita
Agent
Elis Muraj
CENTURY 21 MB Properties
0694004123,
Property

Shitet toke are prane liqenit te Farke...

Tirana › Tirana › Farke
Per Shitje: 680000 € Zone 8500 m²

Shitet toke are prane liqenit te Farkes. Toka ka siperfaqe 8500m2. Toka eshte e pershtatshme per ndertim objekti 2-3 kate. Disponon certifikate pronesie. Per informacione te metejshme mos hezitoni te ...
Ref. INFIPLUS 779
46 Vizita
Agent
Alba Ferraj
CENTURY 21 Infinity Plus
+355698029323
Property

SHITET TOKE TRUALL NE SELITE

Tirana › Tirana › Selite
Per Shitje: 130000 € Zone 0 m²

SHITET TOKE TRUALL NE SELITE. SIPERFAQJA 594 M2. PER ME TEPER INFORMACION MOS HEZITONI TE NA KONTAKTONI...
Ref. INFIPLUS 775
78 Vizita
Agent
Alba Ferraj
CENTURY 21 Infinity Plus
+355698029323
Property

Shitet toke prane liqenit te Farkes

Tirana › Tirana › Farke
Per Shitje: 20000 € Zone 0 m²

Shitet toke are prane liqenit te Farkes. Toka ka siperfaqe 500 m2. Toka eshte e pershtatshme per ndertim objekti 2-3 kate. Disponon certifikate pronesie. Per informacione te metejshme mos hezitoni te...
Ref. INFO 866
79 Vizita
Agent
Esmerina Likaj
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Shitet truall me hipoteke, tek liqeni ...

Tirana › Tirana › Linze
Per Shitje: 135000 € Zone 0 m²

Shitet truall me hipoteke, tek liqeni i Linzes, Trualli ka nje pozicion dhe nje pamje fantastike te cilen e ben mjfat te favorshem per aktivitet si lokal , restorant etj. Trualli ndodhet prane liqen...
Ref. avenue 622
108 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0676073814,0684076009
Property

Shitet truall ne Paskuqan

Tirana › Tirana › Paskuqan
Per Shitje: 275000 € Zone 5000 m²

Shitet toke truall ne Paskuqan, me siperfaqje 5000 m2. Eshte e rrethuar me mur 2m te larte, me akses shume te mire nga te dyja anet e saj....
Ref. INFO 854
81 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

SHITEN 3000 M2 ARE NE GOMSIQE E RE VEL...

Shkodër › Velipojë › Velipojë
Per Shitje: Zone 0 m²

Shiten 3000 m2 are ne Gomsiqe e Re ne Velipoje. Toka ndodhet 3.5 km nga bregdeti i Velipojes ne nje zone te qete ne mes te natyres se bukur. Terreni eshte mjaft i pershtatshem per ndertim. Mos heziton...
Ref. future 92
85 Vizita
Agent
Izmir Aleti
CENTURY 21 Future
+355666267777
Property

SHITET TOKE PER ZHVILLIM REZIDENCIAL M...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 550000 € Zone 11000 m²

Vendndodhja, afersia me detin dhe me portin e jahteve e ben nje pasuri shume interesante dhe te preferuar. Pritshmeria e zhvillimit eshte rezidenciale me nje plan urban te zones 3 kate + atik dhe koef...
Ref. koncept2 269
290 Vizita
Agent
Eranda Fikaj
CENTURY 21 Koncept 2
0695367680
Property

Toke per shitje ne Kashar.

Tirana › Tirana › Kashar
Per Shitje: 77000 € Zone 1925 m²

Shitet 1925 m2 Toke, prane ish Komunes Kashar. Ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem rreze kodre dhe buze rruge. Toka disponon dokumentacion te rregullt dhe cmim konkurrues. Per nje vizite jen...
Ref. ADV 486
108 Vizita
Agent
Saliko Braja
Century 21 Advantage
0697076123,04 22 22 404
Property

Shitet toke ne Borsh (Sarande)

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 47000 € Zone 3896 m²

Toke ne shitje ne zonen e Sarandes (Borsh) me siperfaqe totale 3896m2, e cilesuar ne certifikate pronesie si (Ullishte) Toka eshte e vendosur buze rruges nacionale, cka e ben lehtesisht te aksesueshm...
Ref. ADV 484
195 Vizita
Agent
Edison Renja
Century 21 Advantage
+355697076123
Property

Shitet Toke ne bregdetin e Borshit (Sa...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 95000 € Zone 1150 m²

Shitet Toke ne bregdetin e Borshit (Sarande) me siperfaqe totale 1150m2. Prona eshte e cilesuar ne certifikate pronesie- Lloji i pasurise- Pemtore. Eshte e vendosur rreze kodres, 200m larg bregdetit, ...
Ref. ADV 483
197 Vizita
Agent
Edison Renja
Century 21 Advantage
+355697076123
Property

Shitet Toke ne bregdetin e Borshit (Sr...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 110600 € Zone 1333 m²

Shitet Toke ne bregdetin e Borshit (Sarande) me siperfaqe totale 1333m2. Prona eshte e cilesuar ne certifikate pronesie Are. Toka eshte e vendosur rreze kodres, 200m larg bregdetit, me pamje fantasti...
Ref. ADV 482
136 Vizita
Agent
Edison Renja
Century 21 Advantage
+355697076123
Property

Shitet linje botilimi uji nga burim na...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 500000 € Zone 8000 m²

Investimi konsiston ne punime civile dhe vepra arti, tubacione, toke dhe licensimi perkates per linje botilimi uji nga burimi pasuror qe rrjedh nga Tragjase nr. 4, i ndodhur 1’200 metra larg. I sjelle...
Ref. koncept2 267
477 Vizita
Agent
Eranda Fikaj
CENTURY 21 Koncept 2
0695367680
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA TOKE PYJORE N...

Lushnjë › Lushnjë › Lushnjë
Per Shitje: 10000000 € Zone 0 m²

Toka ndodhet ne Gradishte te Lushnjes ne nje distance 8 km nga bregu i detit, prane rruges nacionale, linjes elektrike dhe zhvillimit urban. Afersia me to, ben qe kjo toke te jete mjaft e favorshme pe...
Ref. PREMIUM 109
90 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SHITET TOKE ME HIPOTEKE ,40 EURO M2,ME...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 21 € Zone 0 m²

Shitet toke ne Konispol ,Kepi i Stillos me sip.540.000 m2. Prona disponon dokumentacion te rregullt pronesie. Ka akses ne bregdet,ne plazhet me te bukur , me mundesi ndertimi te komplekseve turistike,...
Ref. vizion 351
99 Vizita
Agent
Greta Prendi
CENTURY 21 Vizion
+355674050139
Property

SHITET TOKE/LOKAL/SHTEPI TE MBIKALIMI ...

Tirana › Tirana › Kashar
Per Shitje: 750000 € Zone 0 m²

Shitet Toke ne zonen e Kasharit,prane mbikalimit te Rinasit. Siperfaqa totale e tokes eshte 2070m2, ku ne te perfshihet nje shtepi 2 kateshe prej 360m2, dhe nje lokal 120m2 pjesa tjeter eshte e pa sh...
Ref. vizion 347
172 Vizita
Agent
Griselda Ferhati
CENTURY 21 Vizion
0674050137