zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Ambient per Zyra me Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 380 € Zone 35 m²

Ambient per Zyra me Qera. Jepet ambient per zyra me qera ne zonen e Bllokut. Ambienti ka nje siperfaqe prej 35m dhe ndodhet ne nje pallat shume cilesor i viteve te fundit dhe i mireadministruar. Lokac...
Ref. ENT 1321
7 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

JEPET ME QERA AMBJENT 1000M2

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Qira: 2000 € Zone 1000 m²

Jepet me qera magazine me siperfaqe 1000 m2, Ambienti eshte disponon edhe tre zyra dhe dy tualete. Mund te perdoret si magazine ose kapanon industrial dhe shume qellime te tjera (si call center). Ambi...
Ref. Metropol 221
19 Vizita
Agent
Ramiz Zeneli
CENTURY 21 Metropol
+355 672040492,+355 44523230
Property

OKAZION!!! SHITET AMBJENT KOMERCIAL ...

Tirana › Tirana › Rruga Dritan Hoxha
Per Shitje: 51000 € Zone 73 m²

Shitet ambjenti me sip. te brendeshme 68 m2 dhe sip. totale 73 m2, me fasade dhe te mbyllura me qepen. Ambienti ndodhet te pallatet e Arabit, perballe kryqezimit te hyrjes se Laprakes, si dhe shitet m...
Ref. partners 466
41 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

Shitet Ambient Komercial te Zogu i Zi...

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Shitje: 162000 € Zone 65 m²

Shitet Ambient Komercial te Zogu i Zi, me një sipërfaqe 65m2, në katin zero të një pallati të ri. Ambienti ka një fasadë prej 4m të gjerë dhe 2m lartësi. Pozicioni në të cilin ndodhet ky ambient e b...
Ref. atrium 370
31 Vizita
Agent
Hans Abazi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 22 17 107
Property

SHITET NJESI TEK PETRONINI

Tirana › Tirana › Petronini
Per Shitje: 140000 € Zone 0 m²

Ne zonen e Petroninit shitet ambient komecial open space me siperfaqe 80.2m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri me fasade xhami. Hapesira organizohet ne open space dhe i pershtatur si B...
Ref. prime 530
49 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA, ASTIR !

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: Zone 485 m²

Jepet me qira ambient komercial, i pershtatshem per biznes ose per garazh! Me siperfaqe totale 485m2,ofrohet edhe mundesi ndarjeje sipas kerkesave specifike tuaja! Ambient eshte i sapo investuar, ju ...
Ref. Solution 823
5 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

OKAZION SHITET HOTEL NE VORE

Tirana › Tirana › Vora
Per Shitje: Zone 3330 m²

Shitet hoteli ne Vore.Eshte nje mundesi mjaft e mire investimi .Ka nje siperfaqje prej 3333 m2 nfa te cilat 2280 m2 jane siperfaqe ndertimi . Organizohet nga 24 dhoma, 30 poste parkimi , bar-restorant...
Ref. expert 546
59 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

Ofrohet per shitje ambjent komercial...

Tirana › Tirana › materniteti i ri
Per Shitje: 74800 € Zone 53 m²

Ofrohet per shitje ambjent komercial ne rrugen Sitki Cico prane Maternitetit te Ri! Ambjenti eshte 53.4 m2 dhe eshte open space. Ka funksionuar me pare si ambjent zyre dhe ka pamje nga rruga kryesore....
Ref. EL 1350
26 Vizita
Agent
Eriola Canga
CENTURY 21 Elite
+355 698540445
Property

Ofrohet per shitje ambjent komercial...

Tirana › Tirana › materniteti i ri
Per Shitje: 85000 € Zone 60 m²

Ofrohet per shitje ambjent komercial ne rrugen Sitki Cico prane Maternitetit te Ri! Ambjenti eshte 60 m2 dhe eshte open space. Ka funksionuar me pare si ambjent zyre dhe ka pamje nga rruga kryesore. P...
Ref. EL 1349
18 Vizita
Agent
Eriola Canga
CENTURY 21 Elite
+355 698540445
Property

Shitet njesi komerciale me HIPOTEKE p...

Tirana › Tirana › materniteti i ri
Per Shitje: 81900 € Zone 54 m²

Shitet njesi komerciale me HIPOTEKE perballe maternitetit te ri. Ambienti ndodhet ne kat te pare te nje pallati te ri 20 m nga unaza me pamje nga rruga Ka funksionuar me pare si zyre Na kontakto...
Ref. EL 1348
25 Vizita
Agent
Eriola Canga
CENTURY 21 Elite
+355 698540445
Property

JEPET AMBIENT ME QIRA NE RRUGE KRYESOR...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 360 € Zone 71 m²

Jepet me qira ambient komercial per biznes me siperfaqe 71.1 m2 te Unaza e re, ndodhet ne katin e dyte dhe me pajme nga rruga kryesore! Ambient shume i pershtatshem per biznesin tuaj! Eshte i pajisur ...
Ref. Solution 819
26 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

Jepet Ambient Komercial per Qera

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 2000 € Zone 250 m²

Jepet Ambient Komercial per Qera. Ambienti organizohet ne dy kate . Aktualisht kati i pare sherben si Bar Kafe ndersa kati i dyte eshte nje hapesire boshe qe me heret ka sherbyer si pjese e barit dhe ...
Ref. ENT 1317
29 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Jepet Bar Kafe me qera

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 1200 € Zone 150 m²

Jepet Bar Kafe me Qera. Bari ka nje siperfaqe te konsiderueshme dhe eshte i mireinvestuar. Lokali ndodhet ne zonen e Komunes se Parisit ne nje nga rruget me me shume akses. Lokali e ushtron aktiviteti...
Ref. ENT 1316
39 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

JEPET AMBJENT ME QIRA PRANE LIQENIT TE...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 300 € Zone 71 m²

Ambjenti eshte i pozicionuar prane rruges kryesore me fasade xhami. Mund te sherbejn si njesi sherbimi Catering, Parukeri, Magazine, etj. per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni...
Ref. bot 2429
72 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Jepet Ambient Komercial per Qera

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 800 € Zone 100 m²

Jepet Ambient Komercial per Qera. Ambienti ka nje siperfaqe 100 m2 me fasade xhami dhe eshte i mireinvestuar. Lokacioni i ambientit dhe hyrja e dedikuar e ben te pershtatshem per nje shumellojshmeri ...
Ref. ENT 1315
23 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Ambjent komercial per shitje prane Mat...

Tirana › Tirana › materniteti i ri
Per Shitje: 84000 € Zone 60 m²

Ofrohet per shitje ambjent komercial ne rrugen Sitki Cico prane Maternitetit te Ri! Ambjenti eshte 60 m2 dhe eshte open space. Ka funksionuar me pare si ambjent zyre dhe ka pamje nga rruga kryesore. ...
Ref. EL 1346
25 Vizita
Agent
Eriola Canga
CENTURY 21 Elite
+355 698540445
Property

Shitet njesi komerciale me HIPOTEKE pe...

Tirana › Tirana › materniteti i ri
Per Shitje: 141000 € Zone 74 m²

Shitet njesi komerciale me HIPOTEKE perballe Maternitetit te ri. Ambjenti ka nje siperfaqe neto 74.3 m2, me fasade xhami qe mundeson vizualitet ne rruge kryesore. Ndodhet ne katin zero te nje nderte...
Ref. EL 1345
24 Vizita
Agent
Eriola Canga
CENTURY 21 Elite
+355 698540445
Property

JEPET AMBJENT ME QIRA PRANE LIQENIT TE...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 500 € Zone 35 m²

Ambjenti ndodhet prane rruges kryesore. Eshte i arreduar shume mire dhe jepet me qira me gjithe license biznesi. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!...
Ref. bot 2428
139 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

HOTEL PER SHITJE DHE QIRA NE GOLEM!

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: Zone 1742 m²

Shitet hotel ne Golem Kavaje, ne koder 700m nga bregu i detit ku ofrohet edhe nje pamje e mrekullueshme, me siperfaqe trualli edhe ndertimi. Hoteli eshte i organizuar ne 19dhoma, 2restorante, 2bar kaf...
Ref. bosko 500
135 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL NE PAR...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 850 € Zone 50 m²

Jepet me qira ambjent komercial ne zonen e Parruces . Ambjenti ka nje siperfaqe prej 50m2 dhe eshte i pozicionuar ne nje zone me qarkullim te larte ,te preferueshem per lloje te ndryshme biznesi .P...
Ref. future 347
53 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

Jepet dyqan per qera buze rruges se Du...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 430 € Zone 15 m²

Ambjenti ndodhet buze rruge se Durresit.Siperfaqja eshte 13 m2 ,perfshin dhe nje tualet brenda.Per me teper telefononi ne nr 0694050034!...
Ref. bot 2424
92 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL TE SHE...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Qira: 410 € Zone 0 m²

Jepet me Qera Ambient Biznesi prane sheshit Wilson me nje siperfaqe prej 40m2, Ambienti mund te shfrytezohet per aktivitete te ndyshme pasi vendodhja e objektit eshte shume favorizuese. Pasi eshte zon...
Ref. gold 236
58 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

Hotel Per Shitje

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Shitje: 800000 € Zone 264 m²

Shitet Hotel pranë Pazarit te ri, në një zonë afër qendrës së qytetit dhe shumë të populluar. Hoteli është funksional dhe ka klient të huaj dhe vendas çka siguron një xhiro të konsiderueshme. Ambienti...
Ref. ENT 1312
105 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

NJESI KOMERCIALE PER SHITJE PRANE LICE...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 890000 € Zone 292 m²

Ambient per shitje ne nje nga zonat me elitare dhe te frekuestuara te kryeqytetit ne Rrugen "Ismail Qemali" prane RTSH-se. Ambienti ka siperfaqe 292.3 m2 dhe mjaft te pershtatshem per cdo lloj biznes...
Ref. smart 367
77 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063