Tel +355 042212121

zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Sipërfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat për faqe:
menyra e pamjes:
Property

HOTEL PER SHITJE

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 1500000 € Zone m²

Shitet hotel ne plazhin e Golemit. Hoteli eshte i perbere ne 2 kate qe eshte i organizuar ne katin e pare Bar Kafe & Restorant ndersa ne katin e dyte hotel. Siperfaqja totale e truallit eshte 560 m2 ....
Ref. MB 697
12 Vizita
Agent
Esmeralda Brahimi
CENTURY 21 MB Properties
+355694004130
[email protected]
Property

Qira, Ambient Komercial prane 2 Kullav...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 3000 € Zone 235 m²

Ambienti ndodhet ne zonen e ish Bllokut, prane 2 kullave binjake. Pozicionuar ne kat te 1 (teknik), vizibilitet maksimal nga rruga kryesore. I pershtatshem per zyra, bar-restorant.....
Ref. MB 696
10 Vizita
Agent
Ani Xhaferraj
CENTURY 21 MB Properties
0694004133
[email protected]
Property

Shitet Ambjent Komercial tek Kompleksi...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 152000 € Zone 95 m²

Shitet Ambjent Komercial tek Kompleksi Magnet!! Ambjenti pozicionohet ne pjesen ballore te pallatit te nje pallati te sapo perfunduar, me fasade totale xhami dhe planimetri shume te rregullt! Per me...
Ref. INFIPLUS 492
18 Vizita
Agent
Skender Tare
CENTURY 21 Infinity Plus
+355699203131
[email protected]
Property

Jepet me qera open cpace

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Qira: 850 € Zone 292 m²

Jepet me qera ambient open space ne misto mame buze rruges kryesore,ambienti eshte totalisht me fasad xhami,ka nje hapesire prej 292m2,perbehet nga 3 tualete,nje magazine e vogel,aktualisht ka qen ne ...
Ref. GOLD 825
8 Vizita
Agent
Benard Alickolli
CENTURY 21 Golden
0692070047
[email protected]
Property

Jepet me qira ambjent komercial ne Mys...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 1500 € Zone 200 m²

Jepen me qera 2 ambjente komerciale, kati II, me siperfaqe 200m2 dhe 90m2 me cmim 1500 euro ne muaj secila. Aktualisht funksionon si mobileri Vendodhja: buz rruges Myslym Shyri, me vetrata xhami d...
Ref. GOLD 824
30 Vizita
Agent
Valmir Sadiku
CENTURY 21 Golden
0692070090
[email protected]
Property

Jepet me qira ambjent komercial-magazi...

Tirana › Vorë › Vorë
Per Qira: 1000 € Zone 300 m²

Jepet me qira magazine me siperfaqe te brendshme 300m2 dhe ambjent te jashtem 2400m2. Magazina ka perberje metalike, eshte e pajisur me linje 3 fazore, eshte ne gjendje shume te mire dhe mund te pers...
Ref. GOLD 823
21 Vizita
Agent
Valmir Sadiku
CENTURY 21 Golden
0692070090
[email protected]
Property

Jepet me Qira Apartament 2+1 per zyre ...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 450 € Zone 92 m²

Jepet me Qira Apartament 2+1 per zyre te HIpoteka. Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor. Shume i pershtatshem per biznes. Per me shume informacion JU lutem na kontaktoni....
Ref. MEI 366
9 Vizita
Agent
Sidrit Carciu
CENTURY 21 Mei Properties
+355674052735
[email protected]
Property

Ambient magazinimi prane Shkolles se B...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 400 € Zone 150 m²

Ambient magazinimi prane Shkolles se Baletit dhe Minibashkise 1 dhe 2. Ambienti ka nje siperfaqe prej 150m2 ndodhet ne katin 0 apo perdhe te nje objekti te ri. Ambienti ka sherbyer si magazinim mallr...
Ref. PRE 679
15 Vizita
Agent
Marina PALI
CENTURY 21 Prestige
+355686045146
[email protected]
Property

Jepet ambient me qira ne Brryl.

Tirana › Tirana › Berryli
Per Qira: 250 € Zone 37 m²

Ne zonen e Brrylit jepet ambjent comercial 42 me qira. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra ose biznese te ndryshme. Ne pjesen para ka nje verande te shfrytezueshme. Per nje vizite ne prone, na k...
Ref. MB 695
21 Vizita
Agent
Blerina Sefa
CENTURY 21 MB Properties
0694004131
[email protected]
Property

Jepet ambient comercial me qira.

Tirana › Tirana › Berryli
Per Qira: 750 € Zone 97 m²

Ne zonen e Brrylit jepet ambjent comercial 97m2 me qira. Aktualisht sherben si lokal, por eshte i pershtatshem per zyra, supermarkete dhe mjaft biznese te ndryshme. Ambianti ka fasade xhami dhe ka nje...
Ref. MB 694
10 Vizita
Agent
Blerina Sefa
CENTURY 21 MB Properties
0694004131
[email protected]
Property

Jepet ambient comercial me qira.

Tirana › Tirana › Berryli
Per Qira: 1000 € Zone 140 m²

Ne zonen e Brrylit jepet ambjent comercial me qira. Aktualisht sherben si lokal, por eshte i pershtatshem per zyra, supermarkete dhe mjaft biznese te ndryshme. Ambienti ka fasade xhami dhe ka nje ve...
Ref. MB 693
10 Vizita
Agent
Blerina Sefa
CENTURY 21 MB Properties
0694004131
[email protected]
Property

Jepet me qira Godine Komerciale 4-kate...

Tirana › Kamëz › Kamëz
Per Qira: 400 € Zone 170 m²

Jepet me qira Godine Komerciale 4-kateshe, me siperfaqe 170m2 secili kat. Ambjenti ne cdo kat eshte open-space, i investuar, me kushte shume te mira, me vetrata xhami, dhe i pershtatshem per cdo akti...
Ref. GOLD 821
26 Vizita
Agent
Valmir Sadiku
CENTURY 21 Golden
0692070090
[email protected]
Property

Shitet ambjent 300m2 + Kopesht ne Yzbe...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 165000 € Zone 300 m²

Shitet ambjent komercial, Kati I + Kopesht me hapesire te brendshme 210m2 dhe me ambjent te jashtem 90m2. Ambjenti eshte i investuar dhe pershtatur si Kopesht. Investimi eshte i ri dhe bashkohore. ...
Ref. GOLD 818
30 Vizita
Agent
Valmir Sadiku
CENTURY 21 Golden
0692070090
[email protected]
Property

Shitet, Ambient Komercial 290 m2, pran...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 377000 € Zone 290 m²

Okazion!!! Shitet vetem per 1300 Euro/m2. Ambienti ndodhet ne Rr.Llazar Pulluqi, prane Aquadromit. Pozicionuar ne katin zero. Momentalisht funksionon si kopesht femijesh, i pershtatshen per te ush...
Ref. MB 691
39 Vizita
Agent
Ani Xhaferraj
CENTURY 21 MB Properties
0694004133
[email protected]
Property

Shitet ambjent komercial 455 m2

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 857000 € Zone 455 m²

Shitet ambjent komercial 455 m2 . Ambjenti eshte me pamje si nga ana e rruges kryesore dhe nga kompleksi i pallateve, dmth realizohen hyrje dalje ne dy pjese te ketij ambjenti.Ky ambjent ofron nje m...
Ref. GOLD 817
65 Vizita
Agent
Marsida Xhafa
CENTURY 21 Golden
0692070029
[email protected]
Property

Shitet lokal i kompletuar ne rrugen Mi...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Shitje: 155000 € Zone 75 m²

Shitet lokal me siperfaqe te brendshme 75m2 dhe me ambjent te jashtem me siperfaqe 30m2. Lokali eshte i kompletuar, ne gjendje pune dhe me klientele te ngritur. Vendodhja: Ne rrugen Mine Peza, prane...
Ref. GOLD 811
108 Vizita
Agent
Valmir Sadiku
CENTURY 21 Golden
0692070090
[email protected]
Property

Ambjent Komercial per qira tek Kthesa ...

Tirana › Tirana › Kamez
Per Qira: 8000 € Zone 950 m²

Ne nje qender te njohur, me nje vendndodhje shume te mire, jepet me qira nje njesi me cmim per 8.5 Euro/m2. Qiraja perfshin vetem siperfaqen neto te shfrytezueshme pa siperfaqet e perbashketa dhe funk...
Ref. koncept 364
135 Vizita
Agent
Blerta Cara
CENTURY 21 Koncept
+355692708288
[email protected]
Property

Jepet me qira ambjent komercial

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 1200 € Zone 85 m²

Ne Rrugen e Barrikadave, vetem 3 minuta nga qendra e Tiranes jepet me qira ambjent komercial me akses direkt me rrugen kryesore. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 85m2, dhe nje fasade xhami prej 7 mete...
Ref. INFI 516
44 Vizita
Agent
Rudi Cakciri
CENTURY 21 Infinity
00355699354121
[email protected]
Property

Shitet Ambjent komercial ne Vlore

Vlorë › Vlorë › Qender
Per Shitje: 245000 € Zone 145 m²

Shitet Ambjent Komercial me siperfaqe 145m2. Ambjenti eshte i ri, i investuar dhe gati per tu ushtruar cdo lloj aktiviteti. Eshte ambjent open-space, ka 1tualet dhe eshte me dy dalje nga pallati. P...
Ref. GOLD 810
42 Vizita
Agent
Valmir Sadiku
CENTURY 21 Golden
0692070090
[email protected]
Property

Jepet me qira ambjent komerial tek Kom...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 370 € Zone 142 m²

Jepet me qira ambjent komerial tek Komuna e Parisit.Ambjenti prej 142m2 jepet me qira per perdorim komercial. Ndodhet ne katin e pare te nendheshem te nje apartamenti te ri. Per me shume info na konta...
Ref. INFIPLUS 481
55 Vizita
Agent
Alba Ferraj
CENTURY 21 Infinity Plus
+355662029323
[email protected]
Property

Jepet me qera ambient per zyra ose kli...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 900 € Zone 71 m²

Jepet me qera ambient per zyra ose klinik dentare me nje siperfaqe prej 72 m2 tek Rruga Elbasanit. Ambienti ndodhet ne katin 2 te nje pallati egzistus , i organizuar ne dhoma e cila sherben per zyra....
Ref. INFIPLUS 480
56 Vizita
Agent
Alba Ferraj
CENTURY 21 Infinity Plus
+355662029323
[email protected]
Property

Shitet ambient komercial ne Bllok !

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 60000 € Zone 49 m²

Ambienti ndodhet ne rrugen "Sami Frasheri" prane piceri "Juvenilja". Organizohet ne 2 hapesira dhe nje tualet me siperfaqe totale 49 m2. Eshte i pozicionuar ne katin -1 dhe ka akses te drejtperdrej...
Ref. INFO 664
252 Vizita
Agent
Klaudio Dervishi
CENTURY 21 Info Prona
0694050069,0695611933
[email protected]
Property

Shitet biznesi farmaci dhe jepet me qe...

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Shitje: 25000 € Zone 60 m²

Ne nje zone shume te mire te Tiranes jepet me qera ambjent 60 m2 me nje cmim prej 650 euro. Me pare eshte perdorur si farmaci. Gjithashtu shitet edhe biznesi i farmacise (barna, rafte ruajtes,peshore ...
Ref. GOLD 802
85 Vizita
Agent
Marsida Xhafa
CENTURY 21 Golden
0692070029
[email protected]
Property

Biznes ne shitje (piceri)

Tirana › Tirana › Petronini
Per Shitje: 10000 € Zone m²

Shitet biznesi i nje picerie afer me shkollen Petronini Luarasi Orendite: 3 frigorifere, 1 aparatur per mbajtjen e ngrohte te produkteve te brumit, 1 furre me gaz, 1 furre me korrent (profesionale), ...
Ref. ADV 384
42 Vizita
Agent
Edison Renja
Century 21 Advantage
+355697076126
[email protected]