Tel +355 042212121

zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Sipërfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat për faqe:
menyra e pamjes:
Property

Ambjent zyrash per qira tek sheshi Wil...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 400 € Zone 50 m²

Ne Qendren Tregtare Olympia, tek sheshi Willson, jepet me qira ambjent per zyra. Me siperfaqe prej 50m2, ambjenti ndodhet ne katin e pare te qendres. Lokacioni, organizimi openspace, ndricimi, sistemi...
Ref. INFO 993
21 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Ambjent/zyre per qira tek Liceu Artist...

Tirana › Tirana › Liceu Artistik
Per Qira: 1200 € Zone 137 m²

Ambjent/zyre me qira ne nje nga zonat me elitare te Tiranes ne nje ndertim te ri e mjaft cilesor ne zonen e Liceut Artistik. Siperfaqja totale eshte 137m2 e cila organizohet ne 3 ambjente pune, 1 ambj...
Ref. PRE 884
50 Vizita
Agent
Aurela Haxhiaj
CENTURY 21 Prestige
+355686045147,+35542400371
[email protected]21prestigealbania.com
Property

Ambjent/zyre per qira

Tirana › Tirana › Prane RTSH
Per Qira: 1100 € Zone 165 m²

Jepet me qira ambient per zyra me nje siperfaqe 165m2 . Ky apartament eshte i organizuar ne 4 ambiente te medha + 2 tualete . Apartamenti eshte i pajisur me sistem chiller ngrohje , ftohje, ka nje...
Ref. PRE 882
83 Vizita
Agent
Edona Dushaj
CENTURY 21 Prestige
0686045146
Property

Zyra me Qera ne Qender

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 680 € Zone 120 m²

Zyra me Qera te Qender! Ambienti ndodhet ne nje nga ndertesat me te mira ne Tirane, me nje Administrim shume te mire. Me nje siperfaqe prej 120m2, hyrja eshte e ndare ne tre ambiente zyrash, dy tualet...
Ref. ENT 636
112 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Ambjent/zyre per shitje

Tirana › Tirana › Berryli
Per Shitje: 119000 € Zone 85 m²

Ambjent/zyre per shitje ne zonen e Brrylit. Zyra ka siperfaqe prej 85m2 e cila organizohet ne ambjent open-space , ka dhe nje tualet. Ambjenti mund te perdoret per zyra apo cfaredo nevoje qe mund te...
Ref. PRE 876
60 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT PER ZYRE AFER I...

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Qira: 470 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambient per zyre, ndodhet buze rruge ne bulevardin Gjergj Fishta afer ish ekspozites, siperfaqja 95 m2. Ne cmim perfshihen edhe pagesat e fatures se dritave edhe ujit. Ambienti ka pozic...
Ref. MB 1023
104 Vizita
Agent
Century 21 Mb properties
CENTURY 21 MB Properties
+355694004123,0694004123,+355042452245
Property

ZYRA PER QIRA PRANE ALBTELECOM NE MYS...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 700 € Zone 100 m²

Zyra per qira prane Albtelecom ne Myslym Shyri. Zyrat kane nje sip prej 100 m2. Zyrat qe ndodhen ne godine kane hyrje dhe ashensor te dedikuar. Zyrat ndodhen ne katin e 2-te te nje ndertimi te ri. ...
Ref. BOT 1545
407 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

Zyre per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 700 € Zone 145 m²

Zyre per Qera prane Librit Universitar. Zyrat ndodhet ne nje nga pallatet me te mira te Tiranes me nje administrim perfekt. Ka nje planimetri te rregullte dhe eshte i mire organizuar. Ideale per zyra,...
Ref. ENT 627
132 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Property

Ambjent/zyre me qira

Tirana › Tirana › Berryli
Per Qira: 200 € Zone 46 m²

Ambjent/zyre me qira ne zonen e Brrylit. Ka siperfaqe prej 45m2 e cila organizohet ne nje ambjent open-space me nje tualet. Ambjenti ndodhet ne katin 0 dhe te ofron mundesine e qetesise dhe privatesis...
Ref. PRE 869
129 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Ambjent/zyre me qira

Tirana › Tirana › Berryli
Per Qira: 500 € Zone 85 m²

Ambjent/zyre per qira ne zonen e Brrylit. Zyra ka siperfaqe prej 85m2 e cila organizohet ne ambjent open-space , ka dhe nje tualet. Ambjenti mund te perdoret per zyra apo cfaredo nevoje qe mund te k...
Ref. PRE 868
127 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

JEPET ME QIRA ZYRE NE NJE QENDER BIZNE...

Tirana › Tirana › Qendra Tregtare ETC
Per Qira: 1200 € Zone 135 m²

Ambienti ndodhet ne qender te qytetit prane nje Qendre Biznesi. Vete ndertesa ku ndodhet ambienti ofron nje administrim shume te mire. Zyra ka nje siperfaqe prej 135.8 m2. Eshte e organizuar nga nje a...
Ref. PREMIUM 244
112 Vizita
Agent
Artan Hoxha
CENTURY 21 Premium
0672003394,

Property

Ambient komercial me Qira

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 400 € Zone 127 m²

Ambient komercial me Qira tek Liqeni i Tiranes. Ambienti ka funksionuar se fundmi si zyra por mund te jepet dhe per banim( bosh). Ka nje siperfaqe totale prej 127m2, eshte i ndare ne nje ambient te ma...
Ref. ADV 603
106 Vizita
Agent
Merlina Metani
Century 21 Advantage
0697076123
Property

ZYRE ME QERA TE COIN

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 1500 € Zone 137 m²

Jepet apartament 2+1 bosh me qera perballe ambasades italiane, ne zonen me te frekuentuar per biznes te kryeqytetit. Ndertesa ka punime shume cilesore ku përfshihen sistem qendror VRV me ajer,xhamat ...
Ref. INFI 982
96 Vizita
Agent
Elton Tafaruci
CENTURY 21 Infinity
0693100196
Property

ZYRE ME QERA TE COIN

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 900 € Zone 80 m²

Jepet zyre me qera perballe ambasades italiane, ne zonen me te frekuentuar per biznes te kryeqytetit. Ndertesa ka punime shume cilesore ku përfshihen sistem qendror VRV me ajer,xhamat me tre shtresa m...
Ref. INFI 981
84 Vizita
Agent
Elton Tafaruci
CENTURY 21 Infinity
0693100196
Property

ZYRE ME QERA TE COIN

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 800 € Zone 70 m²

Jepet zyre me qera perballe ambasades italiane, ne zonen me te frekuentuar per biznes te kryeqytetit. Ndertesa ka punime shume cilesore ku përfshihen sistem qendror VRV me ajer,xhamat me tre shtresa m...
Ref. INFI 980
84 Vizita
Agent
Elton Tafaruci
CENTURY 21 Infinity
0693100196
Property

SHITET ZYRE/APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E ...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 210000 € Zone 109 m²

Shitet apartament/zyre ne nje nga ndertimet me te mira dhe me cilesore ne zonen e Ish Bllokut, prane Sky Tower. Ambienti i brendshem organizohet ne 3 zyra, zona e kuzhines,1 tualet dhe 1 ballkon i bo...
Ref. GOLD 1389
174 Vizita
Agent
Alba Limani
CENTURY 21 Golden
00355692070013
Property

Jepet zyre me qira ne Myslym Shyri

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 500 € Zone 115 m²

Jepet me qira ambient 95 m2 ne zonen e Myslym Shyri. Ambienti organizohet ne holl, korridor, tre ambiente pune, tualete, ballkon me pamje te lire. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri shume mire i adm...
Ref. INFO 968
248 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Jepet me qera zyre tek ish kinema 17 N...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Qira: 450 € Zone 60 m²

Jepet me qera ambient per zyre tek rruga e Barrikadave. Ambienti ndodhet brenda qendres tregtare Galeria. Ka vizibilitet nga rrugame mundesi te mire reklamimi. Ne brendesi ka edhe nje tualet. Ne cmim ...
Ref. GOLD 1385
93 Vizita
Agent
Ilir Dyrmishi
CENTURY 21 Golden
0692070025
Property

Jepet ambient zyre per qira.

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Jepet ambient zyre per qira ne rrugen Kavajes vetem 2 min larg qendres. Ndodhet ne nje nga pallatet me cilsore te zones dhe ka dhe nje garazh ne dispozicion me nje cmim prej 50 euro. Per nje vizit ne ...
Ref. ring 48
181 Vizita
Agent
Kristi Tusha
CENTURY 21 Ring
+355 67 632 1311
Property

JEPET ME QIRA OBJEKTI !!!

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 4000 € Zone 1000 m²

Objekti ndodhet buze rruges nacionale Tirane-Elbasan (Sauk), vetem 10 minuta nga qendra e Tiranes. Zona ku ndodhet eshte e sigurte dhe perfshin banka si BKT, Raiffaisen Bank, Banka NOA, Fondi BESA, et...
Ref. ring 46
298 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Ring
+355 69 430 0000
Property

AMBIENT ME QIRA PER ZYRA NE MYSLYM SH...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 590 € Zone 120 m²

Jepet ambient me qira per zyra ne Myslym Shyr. Siperfaqja totale e ambientit eshte 120 m2 dhe jane te ndara ne nje holl te madh, dy dhoma, nje ballkon dhe nje tualet. Totalisht i investuar me vetrata...
Ref. MB 1000
174 Vizita
Agent
Elis Muraj
CENTURY 21 MB Properties
0694004123,
Property

Jepet me qira ambient per zyra tek Shk...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 750 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambient per zyra perballe BKT tek Shkolla e Baletit. Ambienti eshte dupleks kati i dyte dhe i trete i nje vile me siperfaqe totale 151m². Eshte i strukturuar ne 5 ambiente dhe 2 tualete...
Ref. koncept2 428
282 Vizita
Agent
Eranda Fikaj
CENTURY 21 Koncept 2
0695367680
Property

Jepet me qira ambjent per zyre tek Nob...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 200 € Zone 14 m²

Ambjenti ndodhet ne kompleksin "Nobis", ne katin perdhe. I orjentuar nga Jugu, dhe i organizuar ne nje hapesire pune dhe nje tualet. Per me shume informacion si dhe per nje vizite ne prone, na kontakt...
Ref. INFIPLUS 915
258 Vizita
Agent
Esad Hysaj
CENTURY 21 Infinity Plus
+355696605305
Property

Zyra per qera ne bllok.

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 5000 € Zone 500 m²

Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne bllok,me hyrje te vecuar dhe ashensor te posatshem per zyrat,i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Per nje vizite ne prone na kontaktoni....
Ref. BOT 1485
203 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,