zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE PJESERI...

Durrës › Durrës › Currila
Per Shitje: 80000 € Zone 105 m²

Shitet apartament me siperfaqje 105 m2 ne zonen e Currilave,Durres.Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete dhe 3 ballkone!Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati shum c...
Ref. gate 318
1 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
a.limanaj@c21gate.al
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DET...

Durrës › Durrës › Currila
Per Shitje: 69000 € Zone 75 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqje 75 ne zonen e Currilave,Durres.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati cilesor dhe eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje dhe 1 tuatel.Per nje ...
Ref. gate 317
1 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
a.limanaj@c21gate.al
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DET...

Durrës › Durrës › Currila
Per Shitje: 180000 € Zone 145 m²

Shitet apartament 3+1 me siperfaqje 145 m2 ne zonen e Currilave Durres!Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati mjaft cilesor dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete dhe 5 ba...
Ref. gate 316
5 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
a.limanaj@c21gate.al
Property

Apartament 2+1 per Shitje te 5 Maji

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Shitje: 67000 € Zone 97 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor ne nje zone ku eshte populluar se fundmi. Zona afron shume facilitete pasi ka Qendra Tregetare, unazen afer, qendra spitalore ,etj. Apartamenti ndod...
Ref. BOT 2016
24 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,
leonard.nuhu@botaniku.c21.al
Property

SHITET GARSONIERE TE ST.TRENIT

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 37500 € Zone 40 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati 5 katesh.Ka nje siperfaqe prej 40m2 dhe ofrohet totalisht i mobiluar.Zona ofron facilitete te ndryshme si afersia me institucionet shteterore, mun...
Ref. bridge 368
53 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
ebushati@c21bridge.al
Property

APARTAMENT 2 + 1 , ME QIRA ME PAMJE NG...

Durrës › Durrës › vollga
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne Vollga , ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor . Organizohet nga dhome ndjenje dhe ambjent gatimi , dy dhoma gjumi , korridor,dy tualate dhe ballkon . Apartamenti eshte ...
Ref. gate 315
10 Vizita
Agent
Anxhela Hoxha
CENTURY 21 Gate
0692452022

Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TUALETE+ VERAN...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 136000 € Zone 178 m²

Shitet apartament 3+1+2+verande ne zonen e liqenit te thate ne rrugen Peti. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te teknik te nje pallati te ri me administrim te mire dhe dokumentacion te rregullt hipotek...
Ref. BOT 2015
23 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
k.isufaj@c21.botaniku.al
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NË QENDËR SHKODË...

Shkodër › Shkodër › BLV 13 Dhjetori
Per Shitje: 48000 € Zone 70 m²

Century 21 Future ofron për shitje një apartament 1+1, sip.70m2 ndërtim në qendër Shkodër. Apartamenti është i pajisur me ashensor, i mobiluar dhe i organizuar: 1 dhomë ndenje+kuzhinë, 1 dhomë gjum...
Ref. future 187
49 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
migen.mici@c21future.al
Property

SHITET APARTAMENT 2+1

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 42000 € Zone 0 m²

Century 21 Future ofron per shitje apartament 2+1 me siperfaqe 78m2. Hyrja ndodhet ne lagjen "Fahri Ramadani", Rus. Apartamenti ka orientim nga perendimi dhe ka hapesire te brendshme prej 2 dhoma gj...
Ref. future 185
50 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
tiziana.bregna@c21future.al
Property

Jepet me Qira 2+1 tek Rr. Elbasanit

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 400 € Zone 90 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri, cilesor dhe te mireorganizuar. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndjenjeje bashke me pjesen e kuzhines, 1 tualet dhe 2 ballkone me pamje panor...
Ref. smart 123
6 Vizita
Agent
Fatmir Burraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697073379
fatmir.burraj@c21cpmsmart.al
Property

2 Bedrooms apartment for rent in Tiran...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 700 € Zone 0 m²

This cozy apartment is located right in the center of the city , 3 minutes walking from Skanderbeg square , 2 bedrooms/2 bathrooms/living room, 115 m2 space, short walking distance to city center, bus...
Ref. bridge 367
38 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
lcerku@c21bridge.al
Property

Jepet Apartament 1+1 per Qera ne Mysly...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 380 € Zone 57 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues ne rrugen Pjeter Budi te Gjykata e Faktit.Organizohet ne dhome ndenje ,dhome gjumi ,tualet dhe ballkon. Eshte totalisht i mobiluar. Zona e...
Ref. INFO 1281
132 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
k.halitaj@c21.infoprona.al
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE QENDER...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 380 € Zone 62 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen "Bardhok Biba" ne qender te Tiranes. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar. Ka nje siperfaqe 62.50m2 e organizuar ne nje dhome ndenje/ambjenti gatimit eshte i vecuar, nj...
Ref. BOT 2014
15 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
euglen.mustafallari@c21.botaniku.al
Property

Shitet 1+1 ne brryl

Tirana › Tirana › Brryli
Per Shitje: 44000 € Zone 51 m²

Shitet 1+1 ne Brryl prane martenitetit te Ri, Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzistues totalisht i rinovuar ne cmim eshte i perfshire edhe mobilimi. Per me teper ju ftojme per nje viz...
Ref. BOT 2012
95 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
th.kosta@c21.botaniku.al
Property

shitet super apatament 87m2 1+1

Tirana › Tirana › Rruga 4 Deshmoret
Per Shitje: 75000 € Zone 87 m²

Shitet apartament 1+1 tek rruga 4 deshmoret, apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me punime cilsore me administrim shume te mire, apartamenti ka hapsira shume te bollshme dhe mund te pershtatet ne...
Ref. prime 338
44 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
d.ponari@c21prime.al
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK !

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 58000 € Zone 100 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 100m2 tek Restorant Fresku. Ndodhet buze rruges kryesore dhe prane gjithe faciliteteve te zones. Organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon i bollshem sebashku m...
Ref. prime 337
51 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
xh.mimini@c21prime.al
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NE RR. E ...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 750 € Zone 112 m²

Jepet me qira apartament 3+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ne Rr. e Elbasanit.Apartamenti ka siperfaqet 112 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri.Gjithashtu ka arredim modern dhe o...
Ref. royal 298
125 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
f.subashi@c21royal.al
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 AFER GALAKTIKUT,...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 44900 € Zone 72 m²

Shitet apartament me siperfaqe 72 m2 prane Galaktikut . Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, dhome ndenje, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Per nje shoqerim ...
Ref. gate 313
95 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
a.limanaj@c21gate.al
Property

SHITET APARTAMENT PERBALLE PORTIT, DUR...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 110000 € Zone 111 m²

Shitet apartament me siperfaqe 111 m2 me pamje nga deti. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati mjaft cile...
Ref. gate 312
68 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
a.limanaj@c21gate.al
Property

SHITET APARTAMENT NE ZONEN E PLAZHIT, ...

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 45000 € Zone 98 m²

Shitet apartament me siperfaqe 98 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 3 ballkone me pamje nga deti! Ndodhet ne zonen e plazhit te Durresit ne vije te dyte me bregdetin.Per n...
Ref. gate 311
61 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
a.limanaj@c21gate.al
Property

Shitet apartament 2+1 80m2

Tirana › Tirana › Rruga Petronini Luarasi
Per Shitje: 77000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1 ne rrugen "Petro Nini Luarasi" . Apartamenti eshte teresisht i restauruar dhe pjeserisht i mobiluar. Eshte ne katin e trete me orientim nga lindja. Ka sistem ngrohje me kaldaje d...
Ref. bond 33
118 Vizita
Agent
Xhemal Sina
Century 21 Bond

xh.sina@c21bond.al
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE FRESK

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 65000 € Zone 104 m²

Shitet nje apartament 2+1 me nje siperfaqe te pergjithshme 104.91 m2 ne zonen e Freskut. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon i madh dhe i ndricuar ne te cilin ndodhet edhe nje oxhak funksion...
Ref. prime 335
151 Vizita
Agent
Alba Zenunaj
CENTURY 21 Prime
0675304452
info@c21prime.al
Property

Shitet apartament 1+1 ne Porcelan

Tirana › Tirana › Porcelan
Per Shitje: 48000 € Zone 71 m²

Shitet nje apartament 1+1 me siperfaqe te brendshme 61 m2 ne zonen e Porcelanit. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe organizohet nga nje sallon i ndricuar se bashku me ambientin e gatimit, nj...
Ref. prime 334
63 Vizita
Agent
Alba Zenunaj
CENTURY 21 Prime
0675304452
info@c21prime.al
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+VERANDE T...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 550 € Zone 78 m²

Super apartament per qira ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, Colombo 2. Apartamenti ka nje siperfaqe neto 78.80m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje me kuzhine, dhome gjum...
Ref. BOT 2011
173 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
majlinda.budani@c21.botaniku.al