zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET DYQAN NE NJE ZONE SHUME TE FREK...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 63000 € Zone 37 m²

Ambienti ka nje siperfaqje te brendshme 33 m2, si dhe sip. totale 37m2, e shenuar edhe ne deklaraten Noteriale dypaleshe te Pronsise . Ambienti pozicionohet brenda nje zone te banuar duke e bere nje m...
Ref. partners 181
28 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
e.gjineci@c21partners.al
Property

Jepet me Qira Ambient Komercial pranë ...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 480 € Zone 55 m²

Jepet me qira ambient komercial,me një sipërfaqe prej 55.2 m2. Ambienti është i përshtatshëm për bar,zyra,klinike dentare,etj. Ambienti ndodhet në rrugën kryesore, në një zonë mjaft të populluar. Ambi...
Ref. atrium 113
55 Vizita
Agent
Kristina Ternova
CENTURY 21 Atrium
+355699319570
kristina.ternova@c21atrium.al
Property

Shitet ose jepet me qera ambjent komer...

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Qira: 300 € Zone -1 m²

Shitet ose jepet me qera ambjent komercial prane kompleksit "GRAND". Ambjeni mund te perdoret per market ndodhet ne nje zone shume te populluar ne buze te rruges. Per nje vizite ne prone na kontakton...
Ref. bond 23
26 Vizita
Agent
Xhemal Sina
Century 21 Bond

xh.sina@c21bond.al
Property

AMBJENT PER QIRA PRANE QTU!

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Qira: 1300 € Zone 300 m²

Jepet ambient per qira prane QTU, i shfrytezueshem per aktivitete te ndryshme si magazine, servis. Ambienti ka nje siperfaqe prej 300m2, me nje lartesi mbi 4 metra. Per me shume informacion na kontakt...
Ref. bosko 262
50 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
i.bibaj@c21bosko.al
Property

Ambjent Komercial per Qera

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Qira: 1700 € Zone 300 m²

Ambjent Komercial per Qera. Ambjenti ndodhet prane Pazarit te Ri i organizuar ne hapesire OpenSpace me nje siperfaqe 300m2, dy ambjente zyrash te vecuara dhe dy tualete. Ndodhet ne nje zone shume te...
Ref. ENT 996
45 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
enternal@centry21albania.com
Property

Dyqan per qira tek Rruga Kavajes !

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 1000 € Zone 0 m²

Ambjenti ka fasade te shfrytezueshme per cdo aktivitet qe deshironi te zhvilloni. Disponon nje hapesire te organizuar open space,ambjent funksional dhe ne gjendje shume te mire. Kontakto per me shume...
Ref. INFO 1277
46 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
first@c21.infoprona.al
Property

OKAZION!! SHITET DYQAN TEK FLAGSHIP CE...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 105000 € Zone 80 m²

Dyqani ndodhet ne katin 2 te qendres tregtare. Ka nje siperfaqe neto prej 70m2. Pozicion shume i favorshem per bisnese te ndryshme. Disponon certifikate pronesie dhe eshte i gatshem per shitje. Cmimi ...
Ref. NEW 1091
87 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
albankoci@icloud.com
Property

Ambient Komercial te Materniteti i Ri...

Tirana › Tirana › Berryli
Per Qira: 1500 € Zone 110 m²

Jepet ambient komercial me qira perballe me Maternitetin e Ri . Ambienti ka funksionuar si Bar nder vite. Ka fasade ne rruge kryesore dhe eshte 110 m 2. Per informacione te metejshme mos hezitoni te n...
Ref. bridge 365
29 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
lcerku@c21bridge.al
Property

Shitet Biznesi Qender Estetike

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 38000 € Zone 120 m²

Shitet biznesi ambjenti super modern me te gjitha pajisjet bashkohore te nevojshme per pune. Ambienti eshte dupleks 120 m2 dhe perbehet nga nje sallon ku eskspozon produktet te markave me prestigjo...
Ref. prime 332
22 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
d.ponari@c21prime.al
Property

Shitet ose jepet me qira super Resort ...


Per Shitje: 1200000 € Zone 6420 m²

Në Ndroq shitet ose jepet me qira Resort (Bar - Restorant - Hotel - Pishinë), me sipërfaqe totale 6420 m2. Nga kjo sipërfaqe, 1325 m2 janë të investuara me shërbime mjaft komode dhe moderne, dhe 50...
Ref. atrium 109
118 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
klajdi.shanaj@c21atrium.al
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT COMERCIAL TE PAZ...

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Qira: 3500 € Zone 200 m²

Abjenti ndodhet buze rruges kryesore ne katin 0 me fasad xhami. Ambjenti ka nje siperfaqe totate 201 m2 nga te cila 161m2 jane te brendeshme edhe 40 m2 verande. eshte i pershtateshme per biznese te n...
Ref. BOT 2008
99 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
e.demaj@c21.botaniku.al
Property

Shitet dyqan okazion ne Yzberisht !

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 80000 € Zone 74 m²

Ambienti ka nje siperfaqje totale prej 74m2 e shenuar edhe ne certifikaten e pronsise . E pozicionuar brenda nje zone te banuar duke e bere nje mundesi mjaft te mire investimi . Pjesa ballore eshte e ...
Ref. NEW 1088
59 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

SHITET BIZNESI PARUKERI+QENDER ESTETIK...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 17000 € Zone 71 m²

Biznesi ndodhet ne Rr.Myslym Shyri ne krahe te Big Market. Biznesi eshte parukeri, qender estetike dhe fustane nuserie. Ka nje siperfaqe totale prej 71m2. Ndodhet ne katin 0 me nje investim shume te m...
Ref. BOT 2005
105 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
euglen.mustafallari@c21.botaniku.al
Property

Ambient Komercial per qira!

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 800 € Zone 100 m²

100 m2 Ambient komercial per qira ne rrugen Muhamet GJollesha. Ambienti eshte i pershtatshem per furre buke, mense, bar. Per informacione te metejshme mos hezitoni te na kontaktoni....
Ref. bridge 362
114 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
lcerku@c21bridge.al
Property

Ambjent Biznesi Per Qera

Tirana › Tirana › Berryli
Per Qira: 520 € Zone 74 m²

Po kerkoni nje ambjent per biznesin tuaj ? Atehere konsideroni ambjentin duke patur parasysh disa prej kritereve me te rendesishme per nje perzgjedhje sa me te drejte: 1. Location (vendndodhja). Brend...
Ref. ENT 989
33 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
elio_fc_5@live.com
enternal@century21albania.com
Property

Ambjent Biznesi Per Shitje

Tirana › Tirana › Berryli
Per Shitje: 150000 € Zone 74 m²

Po kerkoni nje ambjent per biznesin tuaj apo doni te investoni ne prona te patundeshme ? Atehere konsideroni ambjentin duke patur parasysh disa prej kritereve me te rendesishme per nje perzgjedhje sa ...
Ref. ENT 988
61 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
elio_fc_5@live.com
enternal@century21albania.com
Property

.hitet okazion zyra 150m2.me hipoteke ...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 245000 € Zone 0 m²

Shitet okazion zyra 150m2.me hipoteke tek Hotel Mondial.Ambjenti eshte mjaft i pershtatshem per investim.Ka nje lokacion mjaft te favorshem i aksesueshem me unazen e vogel prane hotel Mondial.Ambjenti...
Ref. avenue 763
41 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
a.zeneli@c21avenue.al
Property

Njesi Komerciale Per Shitje!

Tirana › Tirana › Ish Ekspozita
Per Shitje: 280000 € Zone 200 m²

MUNDESI SHUME E MIRE INVESTIMI! Ambienti ndodhet midis ISH Ekspozites dhe Rruges Myslym Shyri, prane Restorantit "Grepi i Arte". Ndodhet ne katin e pare teknik, i gjithe Ambienti eshte vetrate xhami. ...
Ref. ENT 987
70 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
kristi_guxho@hotmail.com
Property

JEPET ME QIRA NJESI KOMERCIALE PRANE K...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 250 € Zone 72 m²

Jepet me qira njesi komerciale tek Komuna e Parisit, prane kompleksit Kristal. Njesia ndodhet buze rruge, dhe ka nje strukture te rregullt gje qe e ben te pershtatsahme per cdo lloj aktiviteti tregta...
Ref. ring 389
138 Vizita
Agent
Elton Kasmi
CENTURY 21 Ring
069 224 4730
e.kasmi@c21ring.al
Property

SHITET AMBINT NE ZOGUN E ZI !

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Shitje: 120000 € Zone 30 m²

Shitet ambinet 30 m2 ne Zogun e Zi. Ndodhet buze rruges kryesore dhe me fasade xhami. Eshte e pershtatshme per cfaredolloj biznese. Per nje vizite ne prone kontaktoni : 0694870752...
Ref. prime 324
46 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
xh.mimini@c21prime.al
Property

AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA NE MYSLYM SH...

Tirana › Tirana
Per Qira: 800 € Zone 80 m²

Ne Myslym Shyr,rruga Shyqyri Berxolli,jepet me qira ambient komercial 80 m2.Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te ri,prane nje zone te populluar me shume kalueshmeri. Ka nje fasade te ma...
Ref. bridge 358
48 Vizita
Agent
Marjola Manxhari
CENTURY 21 Bridge
0692663186
mmanxhari@c21bridge.al
Property

AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA NE MYSLYM SH...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 550 € Zone 55 m²

Ne Myslym Shyr,rruga Shyqyri Berxolli,jepet me qira ambient komercial 55 m2.Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te ri,prane nje zone te populluar me shume kalueshmeri. Ka nje fasade te m...
Ref. bridge 357
55 Vizita
Agent
Marjola Manxhari
CENTURY 21 Bridge
0692663186
mmanxhari@c21bridge.al
Property

Shitet Biznesi ne zones e Astirit

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 7000 € Zone 30 m²

Shitet Biznes ne zonen e Astirit, prane Bar ''Artisti'' me siperfaqe te brendshme 30m2. Biznesi funksionon si Byrektore dhe Pasticeri me nje klientele te ngritur dhe xhiro ditore te kenaqshme. Çmimi i...
Ref. partners 172
68 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
info@c21partners.al
Property

Ambjent Komercial te Rruga e Kavajës P...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 5000 € Zone 350 m²

Ambjent Komercial te Rruga e Kavajës Përballë Spitalit Gjerman Ambjenti ndodhet në një nga rrugët më të preferuara për biznes.Organizohet në dy kate me nga 175 m2 secili, ende në fazë punimesh dhe ...
Ref. smart 115
251 Vizita
Agent
Elda Shuka
CENTURY 21 CPM Smart
0694050069
elda.shuka@c21cpmsmart.al