Tel +355 042212121

zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Sipërfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat për faqe:
menyra e pamjes:
Property

SHITET AMBJENT TE KOMPLEKSI KONTAKT....

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 65000 € Zone 54 m²

Ambjent komercial per shitje ne kompleksin Konatkt. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 54.4m2, i organizuar ne nje hapsire te bollshme, dhe nje tualetet. Ambjenti mund te investohet per Lokal Bar ...
Ref. vizion 47
42 Vizita
Agent
Griselda Ferhati
CENTURY 21 Vizion
0674050137
Property

Shitet njesi komerciale , lloji Bar Ka...

Tirana › Tirana › Blv. Zogu i Pare
Per Shitje: 590000 € Zone 211 m²

Njesi komerciale per shitje e llojit Bar Kafe. Ndodhet tek BLV Zogu i Pare ne krahe te fakultetit te shkencave. Siperfaqe totale e truallit eshte 211 m/2 nga te cilat 90 m/2 jane ndertim dhe 121 m/2...
Ref. EL 729
53 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830

Property

Shitet Ambjent per cdo lloje Biznesi n...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 2100000 € Zone 300 m²

Ambjenti ndodhet ne nje prej rrugeve me te frekuentuara te bllokut. Siperfaqja prej 300 m2 e ben kete ambjent shume te pershtatshem per shume lloje aktivitetesh si bare,restorante, butik ,etj. Ambjent...
Ref. BOT 1172
9 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066
Property

Shitet Dyqan ne Bllok

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 620000 € Zone 75 m²

Dyqani ndodhet ne nje prej rrugeve me te frekuentuara te Bllokut. Ka akses direkt ne rrugen kryesore dhe fasade te bollshme. Zona ka zhvillim ne shume lloje biznesesh dhe eshte mundesi per te hapur c...
Ref. BOT 1170
29 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066
Property

Jepet njesi komerciale per qera

Tirana › Tirana
Per Qira: 500 € Zone 75 m²

Njësia komerciale ka një sipërfaqe75 m2 e organizuar e gjitha open space nje tualet, ambjenti eshte duplex . Orientimi është totalisht me pamje nga bulevardi. Me vendodhjen tek Brryli ka aksesim të me...
Ref. koncept 595
95 Vizita
Agent
Taulant Fetah
CENTURY 21 Koncept
0694602013,
Property

JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL NE BLL...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 300 € Zone 60 m²

Jepet me qera ambient komercial tek Kinema Agimi . Me akses te drejtperdrejte ne rrugen kryesore. Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone, ju ftojme te na kontaktoni....
Ref. GOLD 1022
26 Vizita
Agent
Adeina Shahaj
CENTURY 21 Golden
0692070035
Property

Ambjent komercial per shitje

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 1238000 € Zone 225 m²

Ambjent komercial per shitje ne zonen e Bllokut. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 225m2, i organizuar ne nje hapsire open-space, 2 dhoma te ndara dhe hapsire me vete per tualetet. Ambjenti eshte ...
Ref. PRE 755
40 Vizita
Agent
Aurela Haxhiaj
CENTURY 21 Prestige
+355686045147,+35542400371
Property

Ambjent komercial per qira ne Bllok

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 3500 € Zone 225 m²

Ambjent komercial per qira ne zonen e Bllokut. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 225m2, i organizuar ne nje hapsire open-space, 2 dhoma te ndara dhe hapsire me vete per tualetet. Ambjenti eshte i ...
Ref. PRE 754
33 Vizita
Agent
Aurela Haxhiaj
CENTURY 21 Prestige
+355686045147,+35542400371
Property

Shitet ambient komercial ne Myslym Shy...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 99900 € Zone 50 m²

Shitet ambient komercial ne rrugen" Myslym Shyri"Ambienti perbehet nga nje hapesire dhe 1 tualet . Ambjenti mund te perdoret per aktivitete si parkueri, dyqan veshjesh,etj. Me akses te drejtperdrejte ...
Ref. INFI 695
43 Vizita
Agent
Johana Papa
CENTURY 21 Infinity
0698395769
Property

Shitet Njesi ne Don Bosko

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 140000 € Zone 205 m²

Ne Don Bosko Shitet nje Njesi e cila aktualisht funksionon si Piceri bar Kafe. Sip eshte 65 m2 dhe 140 m2 verande e gjitha me hipoteke. Eshte i dhene me qira me kontrate afatgjate. Qiraja eshte e ko...
Ref. vizion 30
677 Vizita
Agent
Xhovalin Tarazhi
CENTURY 21 Vizion
+355674050135
Property

Parukeri në gjendje pune me Qira

Tirana › Tirana › Liqeni I thate
Per Qira: 420 € Zone 37 m²

Ambjenti ndodhet buzë rrugës kryesore pranë kompleksit Kolombo te Liqeni i Thatë.Eshtë i kompletuar me të gjitha pajisjet e posacme që një parukeri duhet të ketë si dhe poltron depilimi.Aktualisht ësh...
Ref. BOT 1161
29 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066
Property

Ambient Open Space per Qira

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 3000 € Zone 600 m²

Jepet per qira ambient ne katin 0 ne bllok ne Rrugen Abdyl Frasheri. Ambienti mund te perdoret per nje mori biznesesh. Me sistem aspirimi dhe kondicionimi dhe hyrje dalje ne dy anet e saj. Per nje vi...
Ref. vizion 27
63 Vizita
Agent
Elona Dushku
CENTURY 21 Vizion
0674050136
Property

Ambient komercial per qira

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 800 € Zone 240 m²

Jepet me qira ambient komercial per qira tek Zogu i Zi. Prona ka siperfaqe neto 240 m2 dhe eshte open space. Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri, por ka dhe ndricim natyral pasi lartesi ...
Ref. Ring 367
30 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Ring
+355697056315
Property

SHITET DYQAN NE XHABIJE

Shkodër › Shkodër › Xhabije
Per Shitje: 65000 € Zone 48 m²

Shitet dyqan ne Xhabije 48m2 me hipoteke. Dyqani ndodhet buze rruges kryesore, ne nje zone te zhvilluar tregtare. Ambienti eshte i pershtatshem per tu shfrytezuar per cdo lloj aktivitet biznesi sipas ...
Ref. future 18
38 Vizita
Agent
Izmir Aleti
CENTURY 21 Future
+355666267777
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK DOLLARI...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: Zone 140 m²

Shitet ambient komercial 140 m2 tek dollari me hipoteke. Ambienti ndodhet ne katin e dyte dhe ka planimetri te rregullt me fasade xhami me pamje nga rruga kryesore. Zona ne te cilen ndodhet eshte zone...
Ref. future 17
43 Vizita
Agent
Izmir Aleti
CENTURY 21 Future
+355666267777
Property

Ambient komercial per qira ne Bllok

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 3000 € Zone 126 m²

Jepet me qira ambient komercial ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, zona e Bllokut. Me siperfaqje 126 m2 dhe fasade xhami 6.3 m ca e ben vizibilitetin e larte, ambienti eshte i pershtatshe...
Ref. BOT 1154
113 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Botaniku
0694050053,00355694050053
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE SHK...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 700 € Zone 220 m²

Jepet me qira ambient komercial ne nje zone te zhvilluar biznesi me frekuentim masiv si dhe shume afer qendres se qytetit. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te pallatit me tulla te kuqe ne Blv. Bujar ...
Ref. future 15
98 Vizita
Agent
Amanda Matlija
CENTURY 21 Future
+355694271303
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT KOMER...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 105000 € Zone 128 m²

Shitet ose jepet me qira ambient komercial tek Dollari me orientim dhe hyrje ne rruge kryesore . Ambienti ka siperfaqje 128m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nderteses. Hapesira eshte e pershtatshme p...
Ref. future 14
82 Vizita
Agent
Izmir Aleti
CENTURY 21 Future
+355666267777
Property

JEPET ME QERA AMBjENT KOMERCIAL 35m² T...

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Qira: 300 € Zone 35 m²

Jepet me qera ambjent 35m² te pazari i ri. Eshte i pershtatshem per klinike dentare,zyra,butik,pastrim kimik etj.Ndodhet me fasade nga rruga dhe ne nje zone mjaft te frekuentuar te Tiranes. Per me sh...
Ref. GOLD 1014
83 Vizita
Agent
Fatjon Dauti
CENTURY 21 Golden
0692070047
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE QEN...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 500 € Zone 104 m²

Jepet me qira ambjent komercial ne qender te Shkodres me siperfaqe 104 m2. I ndodhur ne katin e dyte te pallatit Xhenis pas Bibliotekes dhe Universitetit "Luigj Gurakuqi", ambjenti eshte perdorur si b...
Ref. future 13
66 Vizita
Agent
Amanda Matlija
CENTURY 21 Future
+355694271303
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE QEN...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 500 € Zone 101 m²

Jepet me qira ambjent komercial ne qender te Shkodres me siperfaqe 101 m2. I ndodhur ne katin e dyte te pallatit Xhenis pas Bibliotekes dhe Universitetit "Luigj Gurakuqi", ambjenti eshte perdorur si...
Ref. future 12
216 Vizita
Agent
Amanda Matlija
CENTURY 21 Future
+355694271303
Property

Shitet Ambjent Komercial ne Rrugen e D...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 112000 € Zone 56 m²

Pozicionuar ne Rrugen e Durresit ,shitet kati i pare i nje pallati egzistues.Siperfaqe neto 56.2m2.Prona ka pjese kopeshti perpara qe mund te merret ne shfrytezim.Mundesi shume e mire per bar kafe,zyr...
Ref. BOT 1147
58 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
0355694050076
Property

Jepet me qira ambjent , mbrapa ATSH....

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 150 € Zone 28 m²

Jepet me qira ambjent comercial , mbrapa ATSH. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 28m2 dhe nje tualet , ambjenti ndodhet ne katin perdhe i cili mund te perdoret fare mire per aktivitete si zyre ligjore...
Ref. avenue 547
412 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0676073814,0684076009
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL NE BL...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 700 € Zone 23 m²

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL.Ambienti ndodhet ne zonen e Bllokut. Pozicionuar ne katin 0. I pershtatshem per te ushtruar aktivitetin cdo lloj biznesi. Siperfaqe totale23.5m2. Pozicioni i tij i favo...
Ref. BOT 1144
39 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336