zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET TOKE NE KEPIN E RODONIT, DURRES...

Durrës › Durrës
Per Shitje: Zone 0 m²

Shitet toke me siperfaqe 1300 m2 ne bregdetin e Kepit te Rodonit. Eshte ne nje pozicion shume te favorshem per ndertim vilash apo resorti pasi ndodhet 100 m prane detit dhe e vendosur ne nje vend kodr...
Ref. gate 314
80 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
a.limanaj@c21gate.al
Property

TOKE PER SHITJE NE AUTOSTRADE !

Durrës › Durrës › Autostrada Tirane
Per Shitje: 208000 € Zone 0 m²

Siperfaqja e tokes eshte 3200 m² , ndodhet ne autostrade .Jepet dhe me qera me cmim 2500 Euro . Disponon certifikate te rregullt pronesie . Per nje vizite ne prone kontaktoni agjenten Anxhela Hoxha n...
Ref. gate 308
50 Vizita
Agent
Anxhela Hoxha
CENTURY 21 Gate
0692452022

Property

Toke per Shitje ne Fushe Preze

Tirana › Tirana › Fushe Preze
Per Shitje: 245000 € Zone 0 m²

Shitet Toke me cmim 35€/m2 me siperfaqe 7000m2 ndodhur ne Fushe-Preze. Toka ka akses nga te dyja anet e parceles dhe ka akses te lehte me rrugen kryesore. Per me shume info. na kontaktoni!...
Ref. ENT 994
28 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
enternal@centry21albania.com
Property

TOKE PER SHITJE NE SHKALLNUR , ME PAMJ...

Durrës › Durrës › Shkallnur
Per Shitje: 56100 € Zone 0 m²

Toka eshte 1020 m² ,eshte 13 metra e gjere dhe 9 metra e gjate ,ndodhet ne Shkallnur . Toka eshte me pamje nga deti .Disponon certifikate pronesie . Per nje vizite ne prone kontaktoni agjenten ANXHELA...
Ref. gate 307
20 Vizita
Agent
Anxhela Hoxha
CENTURY 21 Gate
0692452022

Property

SHITET TOKE NE KSAMIL.

Sarande
Per Shitje: 50000 € Zone 430 m²

Shitet truall me nje siperfaqe prej 430m ne Ksamil. Toka perfshin edhe nje objekt te ndertuar vitet e fundit me nje sipefaqe prej 30.6m Orientimi i truallit eshte me pamje nga Liqeni. Per me shume ...
Ref. ring 390
33 Vizita
Agent
Gjergji Keruti
CENTURY 21 Ring
+355 69 897 1007,+355 69 662 2666
gj.keruti@c21ring.al
Property

SHITET TOKË NË FSHATIN PJETROSHAN, BAJ...

Shkodër › Malësi e Madhe
Per Shitje: 30000 € Zone 4200 m²

Century 21 Future ofron për shitje një tokë me sip.4200m2 e rrethuar, është e ndërtuar një pishinë rreth 70m2. Toka ndodhet në fshatin Pjetroshan, Bajzë. Ju mirëpresim pranë zyrave tona: Në adresen:...
Ref. future 180
126 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
erlin.maracaj@c21future.al
Property

SHITET TOKE NE AKSIN FUSHE KRUJE - KR...

Krujë › Fushë › Krujë
Per Shitje: 840000 € Zone 0 m²

Shitet toke me siperfaqe nga 10000 m2 deri ne 30000 m2 ne aksin Fushe Kruje - Kruje .Disponon dokumentacion te rregullt.Mundesi shume e mire investimi per magazina ,kapanone, fabrika.Per nje vizite ne...
Ref. royal 278
11 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
f.subashi@c21royal.al
Property

SHITET 2000 m2 TOKE NE PEZE TE VOGEL!...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 350000 € Zone 542 m²

Shitet 2000 m2 Toke Are ne Peze te Vogel!Nga keto 542 m2 jane Toke Truall dhe 180 m2 jane ndertim.Ndertimi perfshin nje lokal dhe nje auto servis.Aktualisht biznesi eshte ne gjendje pune.Mund te funks...
Ref. BOT 2001
44 Vizita
Agent
Holta Ismailati
CENTURY 21 Botaniku
+355697045681
h.ismailati@c21.botaniku.al
Property

TOKE PER SHITJE 6000M2 PRANE RRUGES SE...

Tirana › Tirana › Zone industriale
Per Shitje: 390000 € Zone 0 m²

Shitet Toke prane rruges se Rinasit me siperfaqe 6000m2. Disponon dokumenta te rregullta pronesie dhe ka pozicion te favorshem gjeografik me rruget kryesore. Cmimi 65 euro m2. Per me shume info ose nj...
Ref. bosko 257
64 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
eduard.rryta@c21bosko.al
Property

Okazion,Shitet Toke ne Ibe.

Tirana › Tirana › Petrele
Per Shitje: 550000 € Zone 0 m²

Okazion, Shitet Toke ne Ibe. Toka ka nje pamje mjaft te bukur, sip e tokes eshte 11000m2. Toka diponon hipoteke, cmimi 550,000 euro.Nese deshironi te vizitoni pronen kontakto ne Century 21 Avenue...
Ref. avenue 759
50 Vizita
Agent
Ervin Ajazi
CENTURY 21 Avenue
+355 684005522
a.ajazi@c21avenue.al
Property

SHITET TOKE NE KEPIN E RODONIT PER IN...

Durrës › Gjiri e Lalzit › Kepi i Rodonit
Per Shitje: 850000 € Zone 10000 m²

Shitet tokë për investim në Kepin e Rodonit. Sipërfaqja e pronës është 10.000 m2. Prona disponon dokumentacion te rregullt. Prona është në vijë të parë të bregdetit. Për një vizitë në pronë ju lute...
Ref. royal 272
85 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599
jonida.zerba@c21royal.al
Property

SHITET TOKE NE POGRADEC !

Pogradec › Pogradec
Per Shitje: 150000 € Zone 3800 m²

Shitet toke me siperfaqe 3800 m2. Toka eshte shume e favorshme per cdo bisnes pasi eshte ne buze te rruges. Toka ka pus dhe korenti vjen deri ne nje kabine elektrike brenda tokes. Cmimi 150 mije Euro...
Ref. gate 284
40 Vizita
Agent
Marsel Rupi
CENTURY 21 Gate


Property

Shitet Truall ne Farke Te Vogel

Tirana › Tirana › Farke
Per Shitje: 550000 € Zone 6573 m²

Trualli prej 6573 m2 ndodhet ne nje zone te qete e mjaft te kerkuar per ndertim komplekse vilash.Duke patur dhe nje pozicion strategjik prane liqenit te Farkes eshte nje alternative shume e mire inves...
Ref. smart 106
212 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
indrit.begeja@c21cpmsmart.al
Property

Shitet toke e llojit are.

Tirana › Tirana › Sauk
Per Shitje: 144000 € Zone 0 m²

Shitet toke e llojit are me dokumentacion te rregullt. Toka ndodhet 150 m nga rruga kryesore e tegut. Ka nje siperfaqe prej 1310 m2 , me cmim 110 € m2 (I negociueshem) . Ka pozicion te favorshem p...
Ref. royal 265
63 Vizita
Agent
Enkela Shaba
CENTURY 21 Royal

enkela.shaba@c21royal.al
Property

SHITET TOKE-ARE NE SAVER, LUSHNJE

Lushnjë › Lushnjë › Lushnjë
Per Shitje: Zone 6882 m²

Shitet toke Are ne Saver, Lushnje prane "Klubit te shoferit ". Toka ka nje siperfaqe prej 6882 m2. Eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme pasi ndodhet buze autostrades Lushnje -Fier. Çmimi eshte...
Ref. partners 150
100 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
k.mama@c21partners.al
Property

SHITET TOKE TE URA E BESHIRIT !!!

Tirana › Tirana › Peze›Helmes
Per Shitje: 330000 € Zone 5500 m²

Shitet toke ne zonen e Ures Beshirit. Toka eshte e pozicionuar fare prane rruges kryesore dytesore TR-DR. Toka eshte nje mundesi mjaft e mire per investime te ndryshme ne biznes ose per ndertim vile. ...
Ref. ring 358
307 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Ring
+355 69 430 0000
a.bregu@c21ring.al
Property

SHITET TOKE ARE NE AUTOSTRADEN TIRANE-...

Tirana › Tirana › Kashar
Per Shitje: 720000 € Zone 4000 m²

Toka ndodhet ne autostraden Tirane-Durres buze rruges kryesore sapo kalon QTU . Pozicionimi me dalje direkt ne rruge e ben shume te favorshme kete prone per perdorim te shume lloje bizneseve. Toka esh...
Ref. BOT 1972
133 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
r.lulja@c21.botaniku.al
Property

OKAZION SHITET TRUALL + KAPANON 1200m...

Durrës › Durrës › Xhafzotaj
Per Shitje: 1250000 € Zone 0 m²

Shitet truall buze rrugez kryesore Shijak-Durres, ne zonen Xhafzotaj. Trualli disponon dokumentacion te rregullt pronesie. Mbi kete truall eshte edhe nje godine 1 kat e ndertuar me dokumentacion te r...
Ref. ring 355
172 Vizita
Agent
Gjergji Keruti
CENTURY 21 Ring
+355 69 897 1007,+355 69 662 2666
gj.keruti@c21ring.al
Property

Shitet 2566 m2 arë në Spitallë, Durrës...

Durrës
Per Shitje: 119000 € Zone 2566 m²

Shitet 2566 m2 arë në Spitallë, Durrës. Prona disponon dokumentacion të rregulltë dhe është e përshtatshme për lloje të ndryshme aktiviteti. Për më tepër ju lutemi kontakoni në 00355 68 20 24 400 Li...
Ref. royal 252
157 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
lindita.beqiri@c21royal.al


Property

Shitet toke ne Porto Palermo - Himare...

Vlorë › Himarë › Himarë
Per Shitje: 150000 € Zone 3000 m²

Shitet Toke ne bregdetin e Porto Palermos (Himare) me siperfaqe totale 3000m2. Toka eshte e vendosur afer bregut te detit, me pamje fantastike. Disponon dokumentacion te rregullt. Mundesi shume e mire...
Ref. 13
112 Vizita
Agent
Ilirjan isarai
Century 21 Bond
+355 692223412
i.isarai@c21bond.al
Property

Shitet truall tek unaza e re ne Plepa ...

Durrës › Durrës › Plepa
Per Shitje: 40000 € Zone 450 m²

Toka ka nje siperfaqje totale prej 450m2 nga e cila 240 m2 eshte me certifikate pronesie e cila disponon dhe nje objekt 40 m2 te vjeter ne te . Pjesa tjeter eshte ne proces legalizimi. Toka ndodhet b...
Ref. NEW 1059
145 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

SHITET TOKE 2000 METRA 120 MIJE EURO N...

Durrës › Durrës › Autostrada Tirane
Per Shitje: Zone 0 m²

SHITET TOKE 2000 METRA 120 MIJE EURO NE AUTOSTRADEN TIRANE DURRES! Toka ndodhet ne nje distance 15 metra nga autostrada dhe eshte shume e pershtatshme per ndertim vile , magazine , kapanoni etj. Pron...
Ref. gate 253
113 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Dishi.fjoralba@gmail.com
Property

Shitet 8745m2 pemëtore në Petrelë....

Tirana › Tirana › Petrele
Per Shitje: 905000 € Zone 8745 m²

Shitet 8745 m2 pemëtore në Petrelë,me dokumentacion të rregulltë, e pozicionuar në vend shumë të favorshëm për resorte, restorante, apo lloje të tjera aktivitetesh. Për më shumë informacion ju lutem k...
Ref. royal 247
222 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
lindita.beqiri@c21royal.al


Property

Shitet toke ne Kavaje

Kavajë
Per Shitje: 139000 € Zone 13900 m²

Shitet Toke are ne Kavaje, ne nje zone shume te mire dhe te aksesueshme nga rruga kryesore. Toka ka nje siperfaqe prej 13.903 m2. Eshte e pershtatshme per kapanone,fasoneri etj. Per me shume informaci...
Ref. prime 267
94 Vizita
Agent
Julinda Milo
CENTURY 21 Prime
+355 696208577
j.milo@c21prime.al