zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me qera ambjent

Tirana › Tirana › Rruga Petronini Luarasi
Per Qira: 680 € Zone 0 m²

Jepet me qera ambjent per zyra me dy vende parkimi. Ambjenti ndodhet tek rruga Vath Koreshi ne katin e pare te nje pallati. Per nje vizite ne prone na kontaktoni 0699767852....
Ref. bond 34
13 Vizita
Agent
Xhemal Sina
Century 21 Bond

xh.sina@c21bond.al
Property

Jepet zyre me qira ne Qender

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Jepet zyre me qira ne Qender, ne katin e dyte banim ne nje pallat ekzistues 6 katesh. Eshte e organizuar ne 3 dhoma me hapesire te bollshme, 1 dhome e vogel per kohen e pushimit, 1 dhome qe mund te sh...
Ref. smart 122
40 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697064047
sara.beqiraj@c21cpmsmart.al
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT PER ZYRA

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 240 € Zone 62 m²

Ambjenti jepet per zyra/ose banim ne katin e pare , ne nje pallat ekzistues. Ambjenti eshte i bollshem, perbehet nga 1 dhome gjumi dhe 1 dhome ndenje, 1 dhome ka dalje ne ballkon. Per me shume informa...
Ref. INFO 1278
80 Vizita
Agent
Alion Kaloçi
CENTURY 21 Info Prona
+355694050031
alion.kaloci@c21.infoprona.al
Property

JEPET NE QIRA KATI 2 I VILES PER ZYRA...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 1500 € Zone 160 m²

Jepet me qira Kati 2 i viles per zyra prane Stadiumit Dinamo me siperfaqe totale 160 m 2.Ambienti organizohet nga 3 ambiente pune dhe 1 tualet.Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni ne 069585...
Ref. royal 294
57 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
f.subashi@c21royal.al
Property

Jepet zyre me qira prane Komunes se Pa...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 180 € Zone 40 m²

Shume pranes kompleksit Kristal jepet me qira ambient per zyra. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe me adminstrrim shume te mire . Ka nje siperfaqe prej 40 m2 dhe disponon fasade xhami, ...
Ref. atrium 108
37 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
klajdi.shanaj@c21atrium.al
Property

Zyra Per Qira

Tirana › Tirana › Garda
Per Qira: 1100 € Zone 149 m²

Zyra per Qira ne zonen e Gardes, ne nje nder ndertimet me te mira dhe sigurta ne Tirane. Organizohet ne nje sallon te madhe OpenSpace, dy ambiente zyrash me vete, nje tualet me dritare dhe nje ballkon...
Ref. ENT 980
89 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
kristi_guxho@hotmail.com
Property

Jepet me Qira ambient per zyre

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 500 € Zone 72 m²

Jepet me qira ambienti me nje siperfaqe prej 72 m2 tek Rruga Elbasanit. Ambienti ndodhet ne katin 2 te nje pallati egzistues , i organizuar ne dhoma t se cilat sherbejne per zyra/klinike dentare. Ka n...
Ref. smart 114
122 Vizita
Agent
Fatmir Burraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697073379
fatmir.burraj@c21cpmsmart.al
Property

Jepet me qira Vile e pershtatshme per ...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 1000 € Zone 0 m²

Jepet me qira nje vile 3-kateshe tek parlamenti, e pershtatshme per ambjente zyrash ose institucionesh. Vila eshte e organizuar me nje sallon ndenjie , pritje dhe tualet ne katin e pare ,ne katin e dy...
Ref. smart 113
128 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697064047
sara.beqiraj@c21cpmsmart.al
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT ZYRE TEK PAZARI ...

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Qira: 400 € Zone 82 m²

Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne rrugen "Hoxha Tahsin". Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me administrim shume te mire. Siperfaqja e brendshme e...
Ref. expert 314
125 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0699710858
k.zeqo@c21expert.al
Property

Jepet me qira ambjent per zyre te Kops...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 500 € Zone 112 m²

Ambjenti ndodhet te rruga "Kodra e Diellit" te Kopshti Botanik. Ambjenti mund te perdoret per zyra/klinike dentare/ appo aktivitete te tjera te ngjashme. Eshte open space dhe per kete arsye siguron ha...
Ref. smart 107
132 Vizita
Agent
Enxhi Tarelli
CENTURY 21 CPM Smart
0697073377
enxhi.tarelli@c21cpmsmart.al
Property

APARTAMENT I PERSHTATSHEM PER ZYRE/BIZ...

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Qira: 350 € Zone 82 m²

Apartament 1+1 per qira ne nje pallat te ri te sapo perfunduar ne Blv. Gjergj Fishta, pas Universitetit Europian ne rruge kryesore. Apartamenti ka siperfaqe neto 65.1 m2 plus dhe siperfaqe te perbashk...
Ref. bridge 340
84 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
eagalliu@c21bridge.al
Property

Jepet me qira zyre tek Mine Peza

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Qira: 280 € Zone 0 m²

Jepet me qira zyre tek Mine Peza. Ambjenti ka nej sip prej 20m2 , ambienti mund te perdoret per cdo aktivitet . Cmimi 280 euro bashke me taksa.Nese deshironi te vizitoni pronen kontakto ne Cnetury 21...
Ref. avenue 756
124 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Jepet me Qira ambjent per zyra te Pall...

Tirana › Tirana › Pallatet Agimi
Per Qira: 800 € Zone 78 m²

Ambjenti jepet per zyra/ose banim ne katin e katert te nderteses, ne pallat ekzistues. Ambjenti eshte i bollshem, perbehet nga dy dhoma gjumi dhe secila dhome ka dalje ne ballkon. Kuzhina gjithashtu ...
Ref. smart 102
174 Vizita
Agent
Enxhi Tarelli
CENTURY 21 CPM Smart
0697073377
enxhi.tarelli@c21cpmsmart.al
Property

Apartament per qira tek Rruga Elbasani...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 650 € Zone 125 m²

Jepet me qira apartamenti 2+1 me 2 tualete tek rruga Elbasanit , pallati perballe fakultetit Filologjik, ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mireadministruar. Orientimi i apartamentit eshte jug-li...
Ref. smart 97
120 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697064047
sara.beqiraj@c21cpmsmart.al
Property

AMBIENT PER ZYRA ME QIRA PRANE RRUGES ...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Jepet ambjent per zyra me qira,ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes prane rruges ”Myslym Shyr”. Apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 68 m2, i mireorganizuar dhe me hapesira te bollshme, Apa...
Ref. PREMIUM 511
243 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
gozjana.ahmetaj@c21premium.al
Property

Jepet me qira ambient per zyre te 21 d...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 750 € Zone 100 m²

Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe me kalueshmeri teper te larte jepet me qira ambient per zyre 100 m2 me fasade nga rruga kryesore . Ambenti ndodhet ne katin e dyte dhe disponon fasade...
Ref. atrium 92
188 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
klajdi.shanaj@c21atrium.al
Property

Jepet me qira ambjent komercial tek OZ...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 500 € Zone 60 m²

Ambjenti ndodhet ne Astir tek O-ZONE ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka organizim openspace 60m2 duke perfshire edhe tualetin. Ambjenti eshte i investuar me sistem ndricimi, aspirimi dhe fasade ...
Ref. INFO 1251
332 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
f.gjyzeli@c21.infoprona.al
Property

ZYRA/APARTAMENT PER QIRA NE BLLOK

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 700 € Zone 120 m²

Zyra per qira ne Bllok. Ambjenti eshte i organizuar ne 3 hapsira pune, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te , te nje pallati shume te mire te administruar , siper Piu + 39...
Ref. BOT 1963
407 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
majlinda.budani@c21.botaniku.al
Property

Zyre per Qera

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Qira: 500 € Zone 97 m²

Zyre per Qera tek ish Ekspozita. Me nje siperfaqe prej 97.70m2, hyrja eshte e ndare ne tre ambiente zyrash, dy tualete nje ballkone. Apartamenti jepet edhe per zyre edhe per banim bosh. Per me shum...
Ref. ENT 950
102 Vizita
Agent
Arminda Cepele
CENTURY 21 Enternal
+355696568966
arminda_enternal@century21albania.com
enternal@century21albania.com
Property

Jepet zyre me qira tek ish Ekspozita....

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Qira: 200 € Zone 0 m²

Jepet zyre me qira me nje siperfaqe 25m2 tek ish Ekspozita. Ambjenti ka hapesire open space, 1 tualet dhe eshte i shtruar me parket. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruge. Ambjenti m...
Ref. smart 84
185 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697064047
sara.beqiraj@c21cpmsmart.al
Property

Ambient komercial per qira tek Stadium...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 800 € Zone 140 m²

Ne zonen e Stadiumit Dinamo jepet me qira ambient komercial me siperfaqje neto 126 m2. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati me akses direkt me rrugen e re kryesore. Organizohet ne 4 ambient...
Ref. INFO 1234
165 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
e.memoci@c21.infoprona.al
Property

Jepet me Qira zyre tek Rr. Elbasanit...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 400 € Zone 50 m²

Ambienti eshte i restauruar, perbehet nga 2 dhoma dhe 1 tualet. Ambjenti mund te perdoret per banim ose per zyra.Ne cmim nuk perfshihet taksa prej15% Per me shume informacion na kontaktoni....
Ref. smart 83
298 Vizita
Agent
Fatmir Burraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697073379
fatmir.burraj@c21cpmsmart.al
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TEK SH...

Tirana › Tirana › Shallvaret
Per Qira: 450 € Zone 100 m²

Jepet me qira nje ambient me siperfaqe 100 m2 tek Shallvaret. Ambienti eshte i organizuar nga nje korridor qe ben shperndarjen, dy dhoma te cilat kane hyrje me njera-tjetren, nje dhome tjeter, nje tua...
Ref. prime 249
290 Vizita
Agent
Julinda Milo
CENTURY 21 Prime
+355 696208577
j.milo@c21prime.al
Property

Jepet Zyre Per Qera

Tirana › Tirana
Per Qira: 1300 € Zone 135 m²

Jepet me Qera Zyra .Ambienti ndodhet tek Garda e Republikes ne Tirane vetem pak metra larg Parkut te Liqenit, Me nje siperfaqe prej 135m2, hyrja eshte e ndare ne kater ambiente zyrash, dy tualete nje...
Ref. ENT 936
222 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
ermalaliajc21@gmail.com