Tel +355 042212121

zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Sipërfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat për faqe:
menyra e pamjes:
Property

Zyra me qira ne bllok

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1500 € Zone 160 m²

Ambjent per zyra ne zonen me te preferuar ne bllok, igatshem per te filluar pune. Mobilim cilesor e bashkekohor, dy monitore te medhenj faqe muri me touch, ambjent per mbledhje dhe 3 zyra te tjera te...
Ref. EL 679
13 Vizita
Agent
Ilirjana Findo
CENTURY 21 Elite
067 20 30 827
[email protected]
Property

Ambjent Zyre 4+1 per shitje tek Stadi...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 190000 € Zone 126 m²

Ambjent Zyre per shitje ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes! Organizohet ne pese ambjente(dhoma) ,nje tualet dhe dy ballkone,me nje siperfaqe neto 126m2 si dhe nje Bodrum me sipefaqe neto 1...
Ref. INFO 725
26 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Info Prona
0694050075
[email protected]
Property

Shitet ose jepet me qira

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 150000 € Zone 97 m²

Ambienti ndodhet prane Stadiumit Dinamo. Pozicionuar ne kat te 2, buze kryesore. Siperfaqja totale 97.4 m2. Ambienti eshte i pershtatshem per te ushtruar aktivitetin cdo lloj biznesi, si: Bar-Restor...
Ref. MB 737
30 Vizita
Agent
Ani Xhaferraj
CENTURY 21 MB Properties
0694004133
[email protected]
Property

Jepet me qira, ambjent per zyre!

Tirana › Tirana › Nobis
Per Qira: 200 € Zone 14 m²

Ambjenti ndodhet ne kompleksin "Nobis", ne katin perdhe. I orjentuar nga Jugu, dhe i organizuar ne nje hapesire pune dhe nje tualet. Per me shume informacion si dhe per nje vizite ne prone, na kontakt...
Ref. INFIPLUS 564
89 Vizita
Agent
Team 2e
CENTURY 21 Infinity Plus
+355696605305/ +355696605306
[email protected]
Property

JEPEN AMBJENTE PER ZYRA TE PEDONALJA ,...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 490 € Zone 70 m²

AMBJENTE per zyra te Pedonalja ,afer Qendres Tregatre Toptani.Organizohen ne 3 dhoma ,1 dhome bashke me kend kuzhine,tualet dhe 2 ballkone.Afersia me Qendren e qytetit dhe shume facilitete te tjera j...
Ref. INFI 586
129 Vizita
Agent
Brunilda Mollaj
CENTURY 21 Infinity
00355699354100
[email protected]
Property

Jepen Zyra me Qira

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Qira: 1300 € Zone 230 m²

Prane Zogut te Zi, ne nje godine te dedikuara per ambjente zyrash jepet siperfaqe 230 M2 Neto Me qira Ambjenti eshte i ndare me mure Gipsi . Shume i pershtatshem per zyra, call Center etj. Per me...
Ref. MEI 388
88 Vizita
Agent
Xhovalin Tarazhi
CENTURY 21 Mei Properties
+355672403900
[email protected]
Property

Ambient per Zyra me Qira

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 600 € Zone 93 m²

Ambient per zyra per qira ne Rrugen e Elbasanit ne nje ndertim te ri.ambienti eshte i organizuar ne nje hapsire open space me pamje kryesore nga Rruga e Elbasanit, dy ambiente te tjera per zyra si dhe...
Ref. PRE 714
105 Vizita
Agent
Marina PALI
CENTURY 21 Prestige
+355686045146
[email protected]
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT PER ZYRA !

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Qira: 400 € Zone 77 m²

Jepet me qira ambient i pershtatshem per zyra, me orjentim drejt rruges kryesore . Ambienti ka siperfaqje 77m2, me mundesine e riorganizimit sipas nevojave dhe kerkesave te qiramarresve . Ambienti ndo...
Ref. INFIPLUS 547
138 Vizita
Agent
Daniel Hysko
CENTURY 21 Infinity Plus
0699203065
[email protected]
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT PER ZYRA !

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Qira: 350 € Zone 27 m²

Jepet me qira ambient i pershtatshem per zyra, me orjentim drejt rruges kryesore . Ambienti ka siperfaqje 27m2 . Ambienti ndodhet ne katin e 0 te nje pallati10 katesh.Ambjenti eshte i pershtatshem per...
Ref. INFIPLUS 546
65 Vizita
Agent
Daniel Hysko
CENTURY 21 Infinity Plus
0699203065
[email protected]
Property

JEPET AMBIENT PER ZYRA ME QIRA

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 400 € Zone 180 m²

Jepet me qira ambient komercial tek Shkolla e Baletit. Ambienti ndodhet ne katin e 2 ne nje vile me hyrje te vecuar dhe eshte i organizuar nga nje koridor, 5 ambiente te ndara nga njeri tjetri, nje tu...
Ref. MB 716
105 Vizita
Agent
Edvald Kucuku
CENTURY 21 MB Properties
0697076132
[email protected]
Property

Ambient per Qira prane Liceut Artistik...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 400 € Zone 45 m²

Ambient per Qira prane Liceut Artistik.Ambienti ka nje siperfaqe prej 45m2 me tualet te brendshem. Ambienti ka funksionuar si parukeri dhe estetik per disa vite me rradhe. Mund te perdoret per zyra, a...
Ref. PRE 707
163 Vizita
Agent
Marina PALI
CENTURY 21 Prestige
+355686045146
[email protected]
Property

Ambient per zyra me Qira prane Shkolle...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 550 € Zone 125 m²

Ambient per zyra i vendosur ne nje ndertim te ri ne katin e dyte te tij.Ambienti ka nje siperfaqe prej 125m2. I organizuar ne nje salle te madhe me ballkon, dy dhoma si dhe dy tualete. Ambienti ka aks...
Ref. PRE 706
114 Vizita
Agent
Marina PALI
CENTURY 21 Prestige
+355686045146
[email protected]
Property

ZYRA PER QIRA PRANE RING CENTER

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Qira: 450 € Zone m²

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, , jepet zyre me qira ne katin e peste te nje godine te re. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 100 m2, kjo siperfaqe eshte e ndare ne tre ambjente te bollshme ...
Ref. BOT 1066
58 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
[email protected]
Property

ZYRA PER QIRA PRANE RING CENTER

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Qira: 450 € Zone m²

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, , jepet zyre me qira ne katin e dyte te nje godine te re. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 100 m2, kjo siperfaqe eshte e ndare ne tre ambjente te bollshme p...
Ref. BOT 1065
55 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
[email protected]
Property

Zyre per Qira ne Bllok + 1 vend parkim...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 700 € Zone 102 m²

Ne zonen me te preferuar te Tiranes, pikerisht ne Bllok, jepet zyre me qira ne katin e dyte te nje godine te re. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 102.5 m2, kjo siperfaqe eshte e ndare ne tre ambjente t...
Ref. koncept 454
427 Vizita
Agent
Aleks Pashaj
CENTURY 21 Koncept
0695541414
[email protected]
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT PER ZYRA !

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Qira: 500 € Zone 118 m²

Jepet me qira ambient i pershtatshem per zyra, me orjentim drejt rruges kryesore . Ambienti ka siperfaqje 118m2, me mundesine e riorganizimit sipas nevojave dhe kerkesave te qiramarresve . Ambienti n...
Ref. INFIPLUS 541
136 Vizita
Agent
Daniel Hysko
CENTURY 21 Infinity Plus
0699203065
[email protected]
Property

ZYRE ME QERA TE COIN

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 800 € Zone 68 m²

Jepet zyre me qera perballe ambasades italiane, ne zonen me te frekuentuar per biznes te kryeqytetit. Ndertesa ka punime shume cilesore ku përfshihen sistem qendror VRV me ajer,xhamat me tre shtresa m...
Ref. INFI 566
143 Vizita
Agent
Elton Tafaruci
CENTURY 21 Infinity
0693100196
[email protected]
Property

ZYRE ME QERA TE BLV GJERGJ FISHTA

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Qira: 500 € Zone 70 m²

Jepet zyre me qera ne qendren Alpas, ne Bulevardin Gjergj Fishta. Ambienti ndodhet ne nje prej qendrave me te mireadministruar ne kryeqytet, qe brenda ketij viti, do te jete pjese e rrjetit te hotelev...
Ref. INFI 561
85 Vizita
Agent
Elton Tafaruci
CENTURY 21 Infinity
0693100196
[email protected]
Property

ZYRE LUXURY ME QERA

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Qira: 2200 € Zone 250 m²

Jepet zyre me qera ne qendren Alpas, ne Bulevardin Gjergj Fishta. Ambienti ndodhet ne nje prej qendrave me te mireadministruar ne kryeqytet, qe brenda ketij viti, do te jete pjese e rrjetit te hotelev...
Ref. INFI 560
146 Vizita
Agent
Elton Tafaruci
CENTURY 21 Infinity
0693100196
[email protected]
Property

Zyra per qira ne bllok

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 4700 € Zone 365 m²

Jepet me qira ambient i pershtatshem per zyra, me fasade te konsiderueshme, me orjentim drejt rruges kryesore cka e ben nje biznes te jete me vizibilitet te larte. Ambienti ka siperfaqje 365 m2 dhe es...
Ref. BOT 1055
87 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Botaniku
0694050053,00355694050053
[email protected]
Property

Zyra per qira ne Bllok

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 2700 € Zone 235 m²

Jepet me qira ambient i pershtatshem per zyra, me fasade te konsiderueshme, me orjentim drejt rruges kryesore cka e ben nje biznes te jete me vizibilitet te larte. Ambienti ka siperfaqje 235 m2, aktua...
Ref. BOT 1054
350 Vizita
Agent
Alba Toska
CENTURY 21 Botaniku
0694050053,00355694050053
[email protected]
Property

Jepet me Qira Ambjent 270m2 Prane Shes...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 3000 € Zone 270 m²

Ne qender te tiranes prane Sheshit Skenderbej,Prane Hotel Plaza dhe Qendres Toptan jepen me qira ambjente 270m2.Ndodhet te katin e 11 te nje ndertese te re .Ofron pamje fantastike nga e gjithe Tirana....
Ref. BOT 1052
72 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
0355694050076
[email protected]
Property

Ambient per Zyra me qira 2+1 Pazari i ...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 350 € Zone 120 m²

Zyra ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe turistike te Tiranes, tek Pazari i Ri. Eshte i kompozuar ne nje ambjent te perbashket ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, nje korridor, 2 tualet dhe ...
Ref. INFI 555
174 Vizita
Agent
Amerilda Shabani
CENTURY 21 Infinity
0696161442
[email protected]
Property

Jepet me Qira Ambjent Komercial Ne zon...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 700 € Zone 64 m²

Ne rrugicen me te mire te zones Komuna Parisit ,jepet me qira ambjent Komercial 64,5 m2.E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti....
Ref. BOT 1047
98 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
0355694050076
[email protected]