zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET VILE 2-KATESHE, SHKODER

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 135000 € Zone 120 m²

Shitet vile 2-kateshe, totalisht e mobiluar, prane shkolles "Ndre Mjeda". Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe teper te preferueshme te qytetit. Siperfaqja e objektit eshte 60m2 ne secilin kat dhe pe...
Ref. future 186
27 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
florin.hafizi@c21future.al
Property

VILE PER SHITJE NE KRRABE.

Tirana › Tirana
Per Shitje: 250000 € Zone 230 m²

Vila pozicionohet buze rruges ne Krrabe, mes gjelberimit dhe ajrit te fresket, prane saj ndodhet vendnisja per ne piken turistike “Syri i Ciklopit”, nje rrugetim prej 4km e cila vizitohet nga turist t...
Ref. adore 2
47 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore


Property

Jepet me Qera kati 1 135 m2

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Jepet me Qera kati 1 i shtepise 135 m2 ne lagjen: "3 Heronjte". Shtepia eshte e kompletuar, ka 2 dhoma gjumi, kuzhine, banjo, verandë dhe oborr. Ne cmim përfshihet falas ngrohja me sistem kaldaje me ...
Ref. future 184
24 Vizita
Agent
Sander Kroni
CENTURY 21 Future
+355675000256
sander.kroni@c21future.al
Property

SHITET VILE NE KAMEZ!

Tirana › Kamëz
Per Shitje: 115000 € Zone 650 m²

Vila ndodhet ne Kamez. Eshte e perbere nga dy kate banimi, ku secili kat organiohet ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje e perbashket me ambientin e kuzhines, dy tualete dhe nje ballkon. Ndertesa ka...
Ref. expert 331
79 Vizita
Agent
Klea yzo
CENTURY 21 Expert
0674033107
k.yzo@c21expert.al
Property

SHITET VILE NE KOMPLEKSIN VALA MAR !...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 260000 € Zone 173 m²

Shitet super vile ne kompleksin Vala Mar ne gjirin e lalezit. Vila ndodhet ne vijen e pare te kompleksit c‘ka i mundeson nje pamje fantastike. Kati i pare organizohet ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ...
Ref. gate 309
66 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901

Property

JEPET ME QIRA OBJEKT 3 KATE NE QENDER ...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Qira: 4000 € Zone 1030 m²

Jepet me qira vile 3 kateshe ne qender te yzberishtit. Objekt sherbimesh te organizuara si me poshet, Kati o, eshte 360 m2, mini market i cili eshte ne pune 70m2, + dqan materjale ndertimi 100m2, + dy...
Ref. ring 393
55 Vizita
Agent
Elton Kasmi
CENTURY 21 Ring
069 224 4730
e.kasmi@c21ring.al
Property

SHITET VILE NE SHKOZET !

Durrës › Durrës
Per Shitje: 340000 € Zone 550 m²

Shitet vile 3-kateshe ne Shkozet me siperfaqe totale 550 m2 dhe siperfaqe trualli 683 m2. Vila eshte eshte ndertim i ri super cilesor e projektuar nga arkitekt. Kati i pare organizohet ne soggiorno t...
Ref. gate 306
68 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901

Property

SHITET VILE 3-KATESHE, SHKODER

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 350000 € Zone 158 m²

Shitet vile 3 kateshe ne L. Ahmet Haxhija. Siperfaqja totale e prones eshte 158m2, kati i pare perbehet nga nje ambjent biznesi , ku mund te ndahet dhe ne 2 njesi me te vogla, si dhe vendodhja e favor...
Ref. future 182
119 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
florin.hafizi@c21future.al
Property

Shitet vile 3 kate okazion !

Durrës › Durrës › Spitalle
Per Shitje: 120000 € Zone 500 m²

Vila eshte e organizuar ne 3 kate banimi nga ku kati i pare eshte i strukturuar ne 1 dhome gjumi te mobiluar , 1 dhome kuzhine e kompletuar , 1 dhome ndenje dhe 1 tualet i kompletuar me aspirim me dri...
Ref. NEW 1087
75 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

VILA ME QIRA PRANE LIQENIT TE THATE

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 2500 € Zone 1000 m²

Vila eshte e organizuar ne tre kate ku, kati zero ka parkim per 3 automjete dhe nje dhome qe mund te sherbeje si lavanteri. Kati i pare perbehet nga nje dhome ndjenje, nje dhome gatimi dhe nje tualet....
Ref. PREMIUM 528
78 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
servet.cura@c21premium.al
Property

Shitet Vile ne Fushe Preze

Tirana › Tirana › Fushe Preze
Per Shitje: 350000 € Zone 365 m²

Vila ndodhet ne nje kompleks te vogel viletash ne nje ambjent me pamje piktoreske e larg zhurmes se kryeqytetit.Organizohet ne dy kate te plota e nje kat papafingo pishine personale si dhe dy poste pa...
Ref. smart 120
65 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
indrit.begeja@c21cpmsmart.al
Property

Shitet Vile ne Fushe Preze

Tirana › Tirana › Fushe Preze
Per Shitje: 300000 € Zone 365 m²

Vila ndodhet ne nje kompleks te vogel viletash ne nje ambjent me pamje piktoreske e larg zhurmes se kryeqytetit.Organizohet ne dy kate te plota e nje kat papafingo pishine personale si dhe dy poste pa...
Ref. smart 119
41 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
indrit.begeja@c21cpmsmart.al
Property

Shitet vile 4 kateshe tek Mali i Robit...

Durrës › Durrës › Mali i Robit
Per Shitje: 245000 € Zone 540 m²

Shitet vile 4 kateshe tek Mali i Robit. Siperfaqia e ndertimit eshte 540 m2 dhe truall 738 m2. Vila eshte e organizuar ne nje sogiorno ne katin e pare dhe ne papafingon, ne katin e pare nje dhome gjum...
Ref. NEW 1085
25 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
xh.guma@c21newday.al
Property

SHITEN DY VILA 2 KATESHE DHE 7000 M2 T...

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Shitje: 1100000 € Zone 7000 m²

Shitet 7000 m2 Toke truall bashke 2 Vila dy kateshe ne Kombinat, ne krah te HOTEL ''MUSTAG". Hapesira prej 7000 m2 eshte e rrethuar komplet, si dhe hyrja per ne prone eshte me porte Automatike. Ne te ...
Ref. partners 173
121 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
e.gjineci@c21partners.al
Property

Shitet vile 3 kateshe tek Gjiri i Lale...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 450000 € Zone 330 m²

Shitet vile 3 kateshe tek Gjiri i Lalezit. Siperfaqia e ndertimit eshte 330 m2 dhe e truallit 1000 m2. Vila eshte e organizuar ne nje sogiorno ne katin e pare e shtruar me parket, 3 dhoma gjumi ne kat...
Ref. NEW 1083
162 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
xh.guma@c21newday.al
Property

JEPET ME QIRA VILE NE RRUGEN MEMO BEJK...

Tirana › Tirana › Sauk
Per Qira: 2600 € Zone 0 m²

Vila ndodhet ne zonen e Saukut. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 200 m2 dhe 450 m2 bahce. Vila ka nje pamje te mrekullueshme te Liqeni artificial te Tiranes. Vila eshte e shtruar me parket druri dhe org...
Ref. PREMIUM 520
137 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
denis.kryemadhi@c21premium.al
Property

SHITET VILE NE FLLAKE !

Durrës › Durrës
Per Shitje: 300000 € Zone 360 m²

Shitet vile tre kateshe te kater rruget e Fllakes. Vila ndodhet buze rruges qe shkon per ne plazh Sektor Rinia,dhe shitet bashke me nje ambient biznesi i cili ndodhet ne pjesen e perparme te viles si ...
Ref. gate 290
67 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901

Property

SHITET VILE 2 KATESHE ME PAMJE NGA DET...

Durrës › Durrës › Mali i Robit
Per Shitje: 200000 € Zone 160 m²

Shitet vila private 2 kateshe gjysme e pavarur me pamje nga deti 300m mbi nivelin e detit. Vila eshte me dokumenta te rregullta (tapi dhe hipoteke). Kati i pare perbehet nga nje vetrate-verande, nje s...
Ref. gate 286
87 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
a.limanaj@c21gate.al
Property

Shitet vile prane markates !

Durrës › Durrës › Tregu fshatar
Per Shitje: 95000 € Zone 62 m²

Vila eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi te mobiluar , 1 dhome ndenje te mobiluar me nje kuzhine te perbashket te kompletuar. 1 dhome qe sherben si kuzhine e vecuar dhe 1 ambient studio pune . 1 veran...
Ref. NEW 1074
91 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Okazion!! Shitet Vile 2 Kateshe

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 140000 € Zone 0 m²

Shitet Vile 2 Kateshe e ndertuar kohet e fundit 140 m2 + garazh , gjithashtu toke perreth shtepise 2 dynym e siper e mbjelle me kivi . Shtepia ndodhet prane kishes se Grudes. Cmimi 140 mijë euro. Nr k...
Ref. future 176
145 Vizita
Agent
Sander Kroni
CENTURY 21 Future
+355675000256
sander.kroni@c21future.al
Property

SHITET VILE PRANE AEROPORTIT TE RINASI...

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Shitje: 200000 € Zone 630 m²

Shitet vile 2-kate ne Berxulle, prane aeroportit te Rinasit. Siperfaqja totale e viles eshte 300 m2, nga te cilat 205 m2 kati perdhe dhe 95 m2 kati i pare si dhe 330 m2 oborr. Kati perdhe organizohet ...
Ref. expert 308
176 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
a.nasi@c21expert.al
Property

Shitet Vile ne Borake !

Durrës › Durrës › Koxhas
Per Shitje: Zone 653 m²

Vila eshte e organizuar ne 2 kate banimi , siperfaqja e truallit eshte 600m2 nga e cila 153m2 jane te shfrytezuara per ndertimin e baneses. E pajisur me certifikate pronesie te rregullt. Ndodhet buze ...
Ref. NEW 1068
109 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA VILE 3 KATESH...

Tirana › Tirana › Selite
Per Shitje: 520000 € Zone 300 m²

Shitet ose jepet me qira vile ne Selite. Vila eshte 3 kateshe me siperfaqe te pergjitheshme 300m2 dhe siperfaqe ndertimi 132 m2(secili kat). Punimet jane shume cilesore. Arreduar ne menyre bashkekoho...
Ref. partners 154
109 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
info@c21partners.al
Property

Jepet me qira kati i pare i nje vile t...

Tirana › Tirana › Selite
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Jepet me qira kati i pare i viles me siperfaqe 152 m2 ne Bllokun e Vilave ne Selite. Eshte i organizuar me dy dhoma gjumi, nje sallon ndenje dhe kuzhine te vecuar, nje tualet dhe nje verane te madhe e...
Ref. partners 151
91 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
info@c21partners.al