zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE REZIDENCEN GA...

Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 26000 € Zone 79 m²

Shitet apartamente 1+1 tek Rezidenca Gasser, Prane Shkembit te Kavajes. Ky kompleks ka nje distance 250 m larg bregut te detit. Apartamenti eshte i organizuar me ambientin e dites se bashku me kuzhine...
Ref. CPM 549
70 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

SHITET TOKE NE QERRET!

Kavajë › Kavajë › QERRET
Per Shitje: Zone 4020 m²

Toka ka nje siperfaqe prej 4020 m2 dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ndodhet ne nje zone kodrinore te zones dhe e pershtatshme per ndertim vilash banimi. Per me shume informacion ose n...
Ref. Eon 490
39 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET VILE PRANE PLAZHIT NE ZONEN E Q...

Kavajë › Kavajë › QERRET
Per Shitje: 145000 € Zone 0 m²

Vila ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe eshte organizuar ne 3 kate: Ne katin e pare ndodhet ambjenti i ndenjes i pajisur me oxhak, kuzhina dhe ambjenti i ngrenies per 6 persona, 1 tualet dhe 1 depo e vo...
Ref. PREMIUM 776
77 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SHITET VILE NE NJE NGA KOMPLEKSET NE Q...

Kavajë › Kavajë › QERRET
Per Shitje: 270000 € Zone 410 m²

Shitet vilë prane detit Adriatik me sipërfaqe trualli 410m2 edhe sipërfaqe ndërtimi total 216m2 në një zonë shumë të qetë me ajër të pastër. Organizohet nga: kati e pare: koridori, depo, dhome ndenjie...
Ref. royal 508
787 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET VILE 3 KATESHE NE KAVAJE!

Kavajë › Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 500000 € Zone 975 m²

Vila eshte e pozicionuar ne qender te Kavajes. Ka nje siperfaqe prej 705 m2 dhe oborr me nje siperfaqe 270 m2 (ne te cilin eshte i perfshire dhe nje garazh). Kati i pare organizohet nga dhoma e ndenje...
Ref. Metropol 141
55 Vizita
Agent
Inva Kurti
CENTURY 21 Metropol
355 67 20 40 489
Property

SHITET TOKE NE SPILLE!

Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 68000 € Zone 968 m²

Toka ka nje siperfaqe totale prej 968 m2. Ndodhet ne Spille , 50 m larg nga deti dhe ofron mundesi te shumta shfrytezimi per qellime turistike. Toka eshte e pajisur me dokument te rregullt hipotekor....
Ref. gate 474
120 Vizita
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate
00355 694737057
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET

Kavajë › Kavajë › QERRET
Per Shitje: 28000 € Zone 44 m²

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks pallatesh te reja ne rrugen e Fshatrave turistik, Qerret. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit , ne nje pallat qe disponon ashensor , dhe eshte i organizuar ...
Ref. Eon 385
275 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITET VILE NE FSHATIN TURISTIK TEK PI...

Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 155000 € Zone 186 m²

Vila ndodhet ne Golem. Shume prane me bregdetin . Kompleks turistik me roje 24h gjate gjithe vitit. Zone e qete dhe ideale per banim dhe pushim. Konkretisht vila organizohet me dy kate, ndertime shum...
Ref. aulona 482
338 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

SHITET VILE 2 KATESHE + TRUALL NE RESO...

Kavajë › Kavajë › QERRET
Per Shitje: 160000 € Zone 301 m²

Shitet vilë vetëm 100m larg detit Adriatik me sipërfaqe trualli 301,1m2 edhe sipërfaqe ndërtimi total 130,63m2 në një zonë shumë të qetë me ajër të pastër. Ka një infrastrukturë të rregullt dhe të mi...
Ref. royal 467
379 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET

Kavajë › Kavajë › QERRET
Per Shitje: 67500 € Zone 78 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor . Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,1 tualet , 1 nje dhome ndenie dhe kuzhina e perbashket ,2 ballkone me or...
Ref. Eon 341
82 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET

Kavajë › Kavajë › QERRET
Per Shitje: 45000 € Zone 66 m²

Apartamenti me siperfaqe totale prej 66m2 ndodhet ne nje pallat te ri pa ashensor , ne katin e 4. Ndertesa ndodhet ne nje rezidence e cila eshte e mbikqyrur nga kamerat e sigurise 24 ore gjithashtu ga...
Ref. Eon 340
193 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET!

Kavajë › Kavajë › QERRET
Per Shitje: 44000 € Zone 70 m²

Century C21 Royal sjell për ju shitjen e apartamentit në Qerret. Apartamenti ndodhet në katin e 4-tër. Organizohet në dhomë ndenje dhe kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Objekti ndodhet 30 m n...
Ref. royal 459
229 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355697007418,+355694306907
Property

SHITEN GARSONIERE TE REZIDENCA GASSER,...

Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 16000 € Zone 46 m²

Shiten garsoniere tek Rezidenca Gasser, Prane Shkembit te Kavajes. Ky kompleks ndodhet ne nje distance prej 250m larg bregut te detit. Ky apartament eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim.Apartamentet...
Ref. CPM 529
101 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL PRANE SHKEMBI...

Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 35000 € Zone 87 m²

Shiten ambjente komerciale tek Rezidenca Gasser,prane Shkembit te Kavajes vetem 250m larg bregut te detit. Aksesi per ne objekt behet i mundur nga 2 rruge kryesore. Ky ambjent mund te perdoret per...
Ref. CPM 525
314 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

SHITEN APARTAMENTE 1+1 TEK REZIDENCA G...

Kavajë › Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 26000 € Zone 79 m²

Shiten apartamente 1+1 tek Rezidenca Gasser,prane Shkembit te Kavajes vetem 250 m larg bregut te detit. keto apartamente jane te pozicionuara ne Seksionin B te kesaj rezidence. Apartamentet organizohe...
Ref. CPM 519
149 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

SHITEN GARSONIERE TE REZIDENCA GASSER,...

Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 16000 € Zone 54 m²

Shiten garsoniere tek Rezidenca Gasser, Prane Shkembit te Kavajes. Ky kompleks ndodhet ne nje distance prej 250m larg bregut te detit. Keto tipologji apartamentesh jane te pozicionuara duke filluar ng...
Ref. CPM 518
119 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

DUPLEX PER SHITJE NE KOMPLEKSIN LAGUNA...

Kavajë › Kavajë › QERRET
Per Shitje: 158000 € Zone 160 m²

Century C21 Royal sjell për ju shitjen e duplex-it në Fshatin Turistik Laguna Blu Qerret, Kavajë. Kompleksi është një ndër fshatrat e rralla në vend për organizimin, kushtet, rregullit dhe natyrisht b...
Ref. royal 414
3210 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355697007418,+355694306907
Property

SHITEN APARTAMENTE 1+1 TEK REZIDENCA G...

Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 22000 € Zone 72 m²

Shiten apartamente 1+1 tek Rezidenca Gasser,prane Shkembit te Kavajes vetem 250 m larg bregut te detit. Apartamentet organizohen nga ambienti i ndenjes + kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ky t...
Ref. CPM 511
177 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

SHITEN APARTAMENTE 1+1 TEK REZIDENCA G...

Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 26000 € Zone 79 m²

Shiten apartamente 1+1 tek Rezidenca Gasser,prane Shkembit te Kavajes vetem 250 m larg bregut te detit. Apartamentet organizohen nga ambienti i ndenjes + kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ky t...
Ref. CPM 510
902 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

Shitet Bar Restorant në Kavajë

Kavajë › Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 230000 € Zone 311 m²

Shitet Bar Restorant në Kavajë, afër qendrës së qytetit të Kavajës në një zonë mjaft të populluar dhe të përshtatshme për biznes. Ambienti është tërësisht i investuar dhe ka një sipërfaqe toke truall...
Ref. atrium 201
167 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

SHITEN APARTAMENTE 1+1 TE REZIDENCA GA...

Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 22000 € Zone 73 m²

Shiten apartamente tek Rezidenca Gasser, Prane Shkembit te Kavajes. Ky kompleks ndodhet ne nje distance prej 250m larg bregut te detit. Kjo tipologji apartamenti eshte e pozicionuar ne katin e 3 banim...
Ref. CPM 496
222 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

SHITEN GARSONIERE TEK REZIDENCA GASSER...

Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 16000 € Zone 54 m²

Shiten garsoniere tek Rezidenca Gasser, Prane Shkembit te Kavajes. Ky kompleks ndodhet ne nje distance prej 250m larg bregut te detit. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 banim dhe i orientua...
Ref. CPM 494
371 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

SHITEN APARTAMENT 1+1 TEK REZIDENCA GA...

Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 26000 € Zone 80 m²

Shite apartamente 1+1 te Rezidenca Gasser, Afërt Shkëmbit i Kavajës. Ky kompleks është 250 m larg nga bregu i detit. Apartamenti eshte i organizuar me ambienti të ditës së bashku me kuzhinë, 1 dhomë g...
Ref. CPM 493
272 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

Shitet magazine buze autostrades

Kavajë › Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 55000 € Zone 600 m²

Magazina ka nje siperfaqje te brendshme 220m2 , ndodhet buze rruges kryesore te autostrades Durres-Kavaje , toka ka nje siperfaqje prej 600m2 . E pajisur me certifikate pronesie . E pershtatshme per c...
Ref. NEW 1038
217 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862