zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet Godine me truall tek Mali i Rob...

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 240000 € Zone 351 m²

Tek Mali i Robit, shitet godine 3 kate, 117m² ne cdo kate, e ndare ne 6 apartamente 1+1. godine e pershtatshme per Biznes, me dokumentacion te rregullt kontakto 0697460816...
Ref. bridge 464
66 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

SHITET 1+ 1 E MOBILUAR TE KOMPLEKSI NE...

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 35000 € Zone 63 m²

Shitet apartament vetëm 100m larg detit Adriatik me sipërfaqe totale 63m2 në një kompleks me sistem sigurie 24/7 në zonë shumë të qetë me ajër të pastër. Ka një infrastrukturë të rregullt dhe të mirë...
Ref. royal 470
247 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET APARTAMENT 2+1, GARAZH, MALI RO...

Kavajë › Golem
Per Shitje: 30000 € Zone 76 m²

Shitet nje apartament 2+1 me nje garazh te personalizuar tek Mali i Robit. Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje pallati te ri i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje kuzhine, nje ballkon dhe...
Ref. Metropol 97
131 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

EKSKLUZIVE OKAZION SHITET TRUALL NE GO...

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 25000 € Zone 300 m²

Shitet truall 300m2 i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi okazion dhe ofron pamje në detin Adriatik. Në çmim përfshihet projekti i ndërtimit të një vile 3 katëshe. Për një vizitë në pronë , kontakt...
Ref. royal 437
948 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM PRANE K...

Kavajë › Golem
Per Shitje: 50000 € Zone 166 m²

Shitet apartament 1+1 prane kompleksit "XIXA" ne Golem. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ne nje godine pese kateshe. Ambienti organizohet ne nje sallon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje veran...
Ref. partners 144
254 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE GOLEM PRANE...

Kavajë › Golem
Per Shitje: 70000 € Zone 114 m²

Shitet apartament 2+1+2 ne Golem prane kompleksit "FAFA". Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertese pese kateshe dhe organizohet ne nje sallon me ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , dy tu...
Ref. partners 143
290 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE GOLEM PRAN...

Kavajë › Golem
Per Shitje: 75000 € Zone 158 m²

Shitet apartament 3+1+2 tualete ne Golem prane kompleksit "FAFA" . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje ndertese prej 5 kateshe . Eshte i organizuar ne nje sallon me ambient gatimi, tre dhoma gj...
Ref. partners 142
244 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

Vile per Shitje ne Qerret

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 150000 € Zone 124 m²

Vila ndodhet ne nje kompleks shume te qete ne zonen e Qerretit. Siguria dhe hapesirate gjelberta e bejne kete prone shume te favorshme per nje investim te mire. Vilë bashkëkohore e mobiluar me shije ...
Ref. BOT 1858
918 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

SHITET VILE+TRUALL NE GOLEM

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 400000 € Zone 4300 m²

Objekti ndodhet ne nje largesi rreth 1 km larg bregut te detit, ne koder. Jane 4300m2 truall si dhe ndertesa dy kateshe ka nje siperfaqje prej 150m2 per kat. Ndertesa eshte e organizuar ne nje hapsire...
Ref. expert 210
422 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

Apartament 1+1 per shitje te Mali i R...

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 43000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 1+1 te Mali i Robit. Organizohet ne nje dhome ndenje te perbashket me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje ballkon te bollshem dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e kat...
Ref. bosko 167
666 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

SHITEN APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI I KAV...

Kavajë › Golem
Per Shitje: 26000 € Zone 97 m²

Shitet 1 + 1 apartamente të Gasser Rezidenca, Afërt Shkëmbi i Kavajës. Ky kompleks është 250 m larg nga bregu i detit. Apartamenti eshte i organizuar me ambienti të ditës së bashku me kuzhinë, 1 dhomë...
Ref. CPM 455
609 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

SHITEN GARSONIERE TE REZIDENCA GASSER,...

Kavajë › Golem
Per Shitje: 16000 € Zone 54 m²

Shiten garsoniere tek Rezidenca Gasser, Prane Shkembit te Kavajes. Ky kompleks ndodhet ne nje distance prej 250m larg bregut te detit. Keto tipologji apartamentesh jane te pozicionuara duke filluar ng...
Ref. CPM 451
627 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

SHITEN GARSONIERE TE REZIDENCA GASSER,...

Kavajë › Golem
Per Shitje: 16000 € Zone 54 m²

Shiten garsoniere tek Rezidenca Gasser, Prane Shkembit te Kavajes. Ky kompleks ndodhet ne nje distance prej 250m larg bregut te detit. Keto tipologji apartamentesh jane te pozicionuara duke filluar ng...
Ref. CPM 450
225 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

SHITEN APARTAMENTE 1+1 TE REZIDENCA GA...

Kavajë › Golem
Per Shitje: 26000 € Zone 79 m²

Shiten apartamente tek Rezidenca Gasser, Prane Shkembit te Kavajes. Ky kompleks ndodhet ne nje distance prej 250m larg bregut te detit. Keto tipologji apartamentesh jane te pozicionuara duke filluar n...
Ref. CPM 449
93 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

Shiten garsoniere tek Rezidenca Gasser...

Kavajë › Golem
Per Shitje: 16000 € Zone 54 m²

Shiten garsoniere tek Rezidenca Gasser, Prane Shkembit te Kavajes, me Hipoteke. Ky kompleks ka nje distance prej 250 m larg bregut te detit. Keto tipologji garsoniere jane te organizuara ne ambient...
Ref. CPM 446
349 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 36000 € Zone 73 m²

Apartamenti ndodhet prane Mali i Robit ne Golem. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 67m2 dhe eshte i organizuar me nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ka rifin...
Ref. PREMIUM 352
2430 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

Apartament 2+1 me pamje fantastike ne ...

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 70000 € Zone 105 m²

Apartamenti ndodhet ne nje prej zonav me te frekuentuara dhe e te qeta ne plazhin e Qerretit. Vija e pare e bregdetit dhe pamja fantastike nga veranda e bejne kete apartament nje mundesi shume te mi...
Ref. BOT 1744
1181 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Shiten garsoniere te Rezidenca Gasser,...

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 16000 € Zone 47 m²

Shiten garsoniere tek Rezidenca Gasser, Prane Shkembit te Kavajes. Ky kompleks ndodhet ne nje distance prej 250m larg bregut te detit. Keto tipologji apartamentesh jane te pozicionuara duke filluar n...
Ref. CPM 413
2157 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

Shiten garsoniere tek Rezidenca Gasser...

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 16000 € Zone 54 m²

Shiten garsoniere tek Rezidenca Gasser, Prane Shkembit te Kavajes te pajisura me Hipoteke. Ky kompleks ka nje distance per vetem 250 m larg bregut te detit. Garsonieret jane te organizuara me amb...
Ref. bosko 44
10178 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

Shitet apartamente 1+1 tek Rezidenca G...

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 26000 € Zone 97 m²

Shitet apartamente 1+1 tek Rezidenca Gasser, Prane Shkembit te Kavajes. Ky kompleks ka nje distance 250 m larg bregut te detit. Apartamenti eshte i organizuar me ambientin e dites se bashku me kuz...
Ref. bosko 43
2301 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

Shiten garsoniere tek Rezidenca Gasser...

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 14000 € Zone 47 m²

Shiten garsoniere tek Rezidenca Gasser, Prane Shkembit te Kavajes, me Hipoteke. Ky kompleks ka nje distance prej 250 m larg bregut te detit. Keto tipologji garsoniere jane te organizuara ne ambient...
Ref. bosko 42
2741 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

Shitet apartamente 1+1 tek Rezidenca G...

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 26000 € Zone 99 m²

Shitet apartamente 1+1 tek Rezidenca Gasser. Ky kompleks ka nje distance 250 m larg bregut te detit. Apartamenti eshte i organizuar nga ambienti i dites se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi + tualet d...
Ref. bosko 41
1597 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

Shiten apartamente 1+1 tek rezidenca G...

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 26000 € Zone 79 m²

Shiten apartamente 1+1 tek Rezidenca Gasser,prane Shkembit te Kavajes vetem 250 m larg bregut te detit. Apartamentet organizohen nga ambienti i ndenjes + kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ky ...
Ref. bosko 40
3764 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

Apartament 2+1 ne Golem

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 45000 € Zone 75 m²

Apartament 2+1 ne Golem...
Ref. EL 899
1016 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652