zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET GARSONIERE NE PLAZH PRANE HOTEL...

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 23000 € Zone 45 m²

Kjo garsoniere ndodhet ne nje zone shume te mire prane Hotel "Pameba" ne zonen e Golemit, ne katin 1 (nje) te nje pallati shume prane detit. Organizohet ne 1 (nje) ambient te madh ku ndahet pjesa e ga...
Ref. smart 373
608 Vizita
Agent
Gentjana Luka
CENTURY 21 CPM Smart
0694050089
Property

SHITET APARTAMENT ME VERANDE NE REZ. G...

Kavajë › Golem
Per Shitje: 26000 € Zone 72 m²

Shitet apartament 1+1 me verande ne rez. Gasser, prane Shkembit te Kavajes. Apartamentet ndodhen ne katin e 1 banim me orientim nga jugu. Objekti ndodhet rreth 250 m larg detit. Disponojne certifika...
Ref. CPM 550
173 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

SHITET TOKE NE GOLEM!

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 327400 € Zone 3274 m²

Shitet 3274m2 toke ne Golem. Prona ndodhet ne buze rruges kryesore. Perbri hotel Flower. Me dokumentacion te rregullt. Prona mund te shitet ne total ose e ndare sipas kerkeses! Per nje vizite ne pr...
Ref. royal 531
117 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355697007418,+355694306907
Property

HOTEL PER SHITJE DHE QIRA NE GOLEM!

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: Zone 1742 m²

Shitet hotel ne Golem Kavaje, ne koder 700m nga bregu i detit ku ofrohet edhe nje pamje e mrekullueshme, me siperfaqe trualli edhe ndertimi. Hoteli eshte i organizuar ne 19dhoma, 2restorante, 2bar kaf...
Ref. bosko 500
324 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

SHITET 1+ 1 E MOBILUAR ME PAMJE NE DET...

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 45000 € Zone 61 m²

Shitet apartament ne vija e pare detit Adriatik me sipërfaqe totale 61m2 në zonë shumë të qetë me ajër të pastër me pamje ne deti. Ka një infrastrukturë të rregullt dhe të mirë organizuar. Shitet e mo...
Ref. royal 525
406 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

Jepet me qira lokal 100m nga deti

Kavajë › Golem › Golem
Per Qira: 700 € Zone 90 m²

Jepet me qira lokal 100m nga deti ne zonen midis Golemit dhe shkembit te Kavajes. I organizuar nga 70m2 brenda dhe 20 m2 verand si dhe nje lulishte qe mund te shfrytezohet per tavolina ose si kend l...
Ref. EL 1318
188 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM / KAVAJ...

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 25000 € Zone 60 m²

Shitet apartament 1+1 ne Golem / Kavaje. Apartamenti ndodhet ne qender te Golemit, ne nje nga zonat e plazhit me te populluara dhe me te frekuentuara. Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje, nje dh...
Ref. smart 325
294 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 Bosko
0672021560
Property

SHITET APARTAMENT 2+1, GOLEM!

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 50000 € Zone 82 m²

Shitet Apartament 2+1 ne Golem, me pamje nga deti. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka dy dhoma gjumi, nje ambient ndenje & gatimi, nje banjo, nje ballkon. Apartamenti disponon certifikate pronesie dh...
Ref. Metropol 150
183 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

Shitet Godine me truall tek Mali i Rob...

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 240000 € Zone 351 m²

Tek Mali i Robit, shitet godine 3 kate, 117m² ne cdo kate, e ndare ne 6 apartamente 1+1. godine e pershtatshme per Biznes, me dokumentacion te rregullt kontakto 0697460816...
Ref. bridge 464
144 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

SUPER VILE E MOBILUAR PER SHITJE NE QE...

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: Zone 678 m²

Vile per shitje ne Qerret. Vila ndodhet ne zonen me te mire te vijes te bregdetit Adriatike. Ndodhet ne nje nga komplekset me te mira turstike, largesi 50 m nga deti. Ka nje siperfaqe prej 279.4m2 pe...
Ref. bosko 423
284 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

SHITET 1+ 1 E MOBILUAR TE KOMPLEKSI NE...

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 35000 € Zone 63 m²

Shitet apartament vetëm 100m larg detit Adriatik me sipërfaqe totale 63m2 në një kompleks me sistem sigurie 24/7 në zonë shumë të qetë me ajër të pastër. Ka një infrastrukturë të rregullt dhe të mirë...
Ref. royal 470
549 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET APARTAMENT 2+1, GARAZH, MALI RO...

Kavajë › Golem
Per Shitje: 30000 € Zone 76 m²

Shitet nje apartament 2+1 me nje garazh te personalizuar tek Mali i Robit. Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje pallati te ri i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje kuzhine, nje ballkon dhe...
Ref. Metropol 97
593 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

EKSKLUZIVE OKAZION SHITET TRUALL NE GO...

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 25000 € Zone 300 m²

Shitet truall 300m2 i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi okazion dhe ofron pamje në detin Adriatik. Në çmim përfshihet projekti i ndërtimit të një vile 3 katëshe. Për një vizitë në pronë , kontakt...
Ref. royal 437
1094 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM PRANE K...

Kavajë › Golem
Per Shitje: 50000 € Zone 166 m²

Shitet apartament 1+1 prane kompleksit "XIXA" ne Golem. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ne nje godine pese kateshe. Ambienti organizohet ne nje sallon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje veran...
Ref. partners 144
330 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE GOLEM PRANE...

Kavajë › Golem
Per Shitje: 70000 € Zone 114 m²

Shitet apartament 2+1+2 ne Golem prane kompleksit "FAFA". Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertese pese kateshe dhe organizohet ne nje sallon me ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , dy tu...
Ref. partners 143
371 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE GOLEM PRAN...

Kavajë › Golem
Per Shitje: 80000 € Zone 158 m²

Shitet apartament 3+1+2 tualete ne Golem prane kompleksit "FAFA" . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje ndertese prej 5 kateshe . Eshte i organizuar ne nje sallon me ambient gatimi, tre dhoma gj...
Ref. partners 142
328 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

Vile per Shitje ne Qerret

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 150000 € Zone 124 m²

Vila ndodhet ne nje kompleks shume te qete ne zonen e Qerretit. Siguria dhe hapesirate gjelberta e bejne kete prone shume te favorshme per nje investim te mire. Vilë bashkëkohore e mobiluar me shije ...
Ref. BOT 1858
1087 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

SHITET VILE+TRUALL NE GOLEM

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 400000 € Zone 4300 m²

Objekti ndodhet ne nje largesi rreth 1 km larg bregut te detit, ne koder. Jane 4300m2 truall si dhe ndertesa dy kateshe ka nje siperfaqje prej 150m2 per kat. Ndertesa eshte e organizuar ne nje hapsire...
Ref. expert 210
488 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

Apartament 1+1 per shitje te Mali i R...

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 41000 € Zone 60 m²

Shitet apartament 1+1 te Mali i Robit. Organizohet ne nje dhome ndenje te perbashket me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje ballkon te bollshem dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e kat...
Ref. bosko 167
740 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

SHITEN APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI I KAV...

Kavajë › Golem
Per Shitje: 26000 € Zone 97 m²

Shitet 1 + 1 apartamente të Gasser Rezidenca, Afërt Shkëmbi i Kavajës. Ky kompleks është 250 m larg nga bregu i detit. Apartamenti eshte i organizuar me ambienti të ditës së bashku me kuzhinë, 1 dhomë...
Ref. CPM 455
679 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

SHITEN GARSONIERE TE REZIDENCA GASSER,...

Kavajë › Golem
Per Shitje: 16000 € Zone 54 m²

Shiten garsoniere tek Rezidenca Gasser, Prane Shkembit te Kavajes. Ky kompleks ndodhet ne nje distance prej 250m larg bregut te detit. Keto tipologji apartamentesh jane te pozicionuara duke filluar ng...
Ref. CPM 451
672 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

SHITEN GARSONIERE TE REZIDENCA GASSER,...

Kavajë › Golem
Per Shitje: 16000 € Zone 54 m²

Shiten garsoniere tek Rezidenca Gasser, Prane Shkembit te Kavajes. Ky kompleks ndodhet ne nje distance prej 250m larg bregut te detit. Keto tipologji apartamentesh jane te pozicionuara duke filluar ng...
Ref. CPM 450
257 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

SHITEN APARTAMENTE 1+1 TE REZIDENCA GA...

Kavajë › Golem
Per Shitje: 26000 € Zone 79 m²

Shiten apartamente tek Rezidenca Gasser, Prane Shkembit te Kavajes. Ky kompleks ndodhet ne nje distance prej 250m larg bregut te detit. Keto tipologji apartamentesh jane te pozicionuara duke filluar n...
Ref. CPM 449
122 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

Shiten garsoniere tek Rezidenca Gasser...

Kavajë › Golem
Per Shitje: 16000 € Zone 54 m²

Shiten garsoniere tek Rezidenca Gasser, Prane Shkembit te Kavajes, me Hipoteke. Ky kompleks ka nje distance prej 250 m larg bregut te detit. Keto tipologji garsoniere jane te organizuara ne ambient...
Ref. CPM 446
382 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025